Opinie o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AUiPE Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AUiPE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

veni vidi vici

Myślę że nie chodzi i zazdrość jak ktoś pisze wyżej tylko o warunki pracy, płacy i traktowanie pracownika, przestrzeganie prawa. A tam z tym jest źle w stosunku do pracowników.

hm...

Dziwne co piszecie. Skoro ktoś wie o zlikwidowaniu i założeniu jak mówi nowej o takiej samej nazwie, to chyba sam zakładał i wie o problemach poprzedniej. Skoro tak to ktoś z Zarządu byłej. Wątpię by zmienili swoje sposoby działania.

byledopierwszego

Ja tam nadal pracuje. Chyba nikt jednak firm nie myli. Jest tylko jedna o takiej nazwie w Łodzi. Ktoś próbuje zatuszować problem, tam takie tuszowanie występuje na porządku dziennym. Zamiatanie pod dywan. Wszystko co jest wyżej to prawda.

pianista

Ktoś tu wyraźnie myli firmy! Te wypunktowane problemy występowały w już zlikwidowanej firmie o podobnym profilu. W tej firmie w różnych okresach było różnie, ale AUIPE przetrwała i działa dalej aktywnie na różnych polach i obszarach. A ostatnio na Śląsku przyczyniła się do b.dużego sukcesu miasta Bieruń otrzymania nagrody w skali kraju (Min.Ochr.Środowiska). Na Śląsku jest znana jako b.dobra firma szkoleniowa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AUiPE Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
myślnova

Myślenie ma przyszłość. Ale pisemne wyrażanie swoich "przemyśleń" w takiej formie jak poniżej, już nic nie wnosi. Radzę zaspokajać chęć odwetu w innych firmach, zgodnie ze sloganem : PSY SZCZEKAJĄ, KARAWANA JEDZIE DALEJ. Zazdrośników jest zawsze pełno.

firol

To jest wyraźny fałsz! W tej firmie nie ma takich problemów. Były w analogicznej już zresztą zlikwidowanej.

nicolas

Ani słowa prawdy.Wskazanie:najlepiej przyjmować leki psychotropowych.

aniani

Ani pieniędzy, ani atmosfery, ani prestiżu, a pracy dużo.

pomocny87

Uważajcie wszystko co ma stanowisko dyrektor donosi do prezesa.

ona6latwagencji

Zwalniają doświadczonych i proponują im umowy zlecenia a na ich miejsce student za grosze. Prezes myśli że ktoś się zgodzi na umowę zlecenie za 1500 zł. Problem jest w rozrzutności zarządu i chęci pomnażania majątku. Szkoda że ludzi ma się tam za durniów. Teraz udało mi się znaleźć pracę w rzetelnej firmie.

ona6latwagencji

Niech ludzie pomyślą 3 razy zanim zadłużają się na ogromne pieniądze kupują budynki i samochody w leasing (w małej firmie gdzie pracują 2 osoby na innych), a potem odbija się to tylko na pracownikach - dlatego odchodzą. Jak ktoś nie zna się na finansach i ryzyku niech nie prowadzi firmy, albo niech ma pretensje do siebie.

bezstronny

Czytam te komentarze i pewnie macie racje. Dodałem nawet jako były pracownik maila żeby dostawać info o nowych wpisach. Niemniej w każdej firmie rodzinnej wykorzystują pracowników, wiec nikt nic nowego nie odkrył. Pensje nigdy jak ktoś uczciwy nie jest, nie osiągną średniej łódzkiej. Obecne czasy takie są pracujesz rok, pół roku i jak ci się nie podoba szukasz czegoś innego. Mnie tylko wkurzało jedno, że prezes obiecuje złote góry i myśli że lepiej od niego wykształceni pracownicy są idiotami. Ludzie pracują dla pieniędzy i każdy decyduje o sobie.

mercedesprezesa

Mercedesy i budynki w leasingi, na kredyt a pracownik grosze zarabia i brak pensji.Niby jakiś rozwój pracownika jest ale nikt spoza rodziny nie awansuje choć ma lepsze wykształcenie i doświadczenie niż oni. Prezes twierdzi że jest super a nie przestrzega praw pracowniczych i zwalnia np. za urlop na żądanie. Ja się sporo nauczyłem od starej kadry, której już nie ma. Czy żałuje nie, ale trzeba uważać na wykorzystywanie w pracy. Lepiej zacznijcie w większej firmie.

rico

Panuje tam ,,kolesiostwo". Pracuje pół rodziny prezesa i jego koledzy a reszta musi na tych nierobów zarobić (dlatego takie niskie pensje). Nie szanują doświadczonych prawników - jak ktoś chce coś ponad marnotę do zwalniają i na jego miejsce zatrudniają taniego studenta. Jakość spada i nie ma się od kogo uczyć...Nie polecam

E___G

Rzeczywiście byli specjalistami w termomodernizacji ale cała ta kadra odeszła...Opinie z lat 1999-2002. Zależy nam na bieżących opiniach a nie sprzed 15 lat.

E___G

Wszyscy pracownicy co pracowali 10 lat już odeszli do większych firm i teraz rzeczywiście współpracują z zagranicą...Niektórzy mają prawomocne wyroki Sądu o odszkodowanie...rotacja b. duża...Pensje kiepskie...potwierdzam co wyżej...zostali zatrudnieni młodzi...obecny pracownik...też się zwijam

Farosz

Pracowałem w Agencji przez 3 lata (1999-2002). Bardzo dużo się nauczyłem, choć pensje nie były zbyt wysokie. Teraz podobno jest znakomicie, co potwierdzają administratorzy z nimi współpracujący. Są znakomitymi DORADCAMI w zakresie termomodernizacji budynków - sam to doznałem.

Fores

Jeśli jest tak źle, to dlaczego niektórzy pracują tam po 10 lat i więcej. Są doskonałymi specjalistami współpracującymi z zagranicznymi firmami. Wielu otworzyło swoje firmy i dalej współpracują z Agencją. NIEUDACZNICY nie mają szans!

El_OLO

Zgadzam się też tam pracowałam - problem to podejście. Jeden chłopak był zatrudniony 3,5 miesiąca i nie dostał żadnej pensji. Potem odszedł i oddali mu za kilka miesięcy ponoć.

Sir. Arturo

Firma na skraju upadku....Fatalne zarządzanie i prezes co płaci raz na 3 miesiące pensje...i pensje dużo poniżej średniej...Jak dostaniesz 2200 brutto to maks a potem obietnice podwyżki przez kilka lat i nic...Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AUiPE Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AUiPE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUiPE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AUiPE Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kwidzyńska 14
    91-334 Łódź