Opinie o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AUiPE Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AUiPE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

bolo

A ja się dorabiam uczciwie a nie wykorzystując ludzi i mi z tym dobrze. Moim rodzice mają więcej niż ten właściciel tam a nie wykorzystywali ludzi za grosze. Chociaż mamy satysfakcję. A chciałem złożyć tam CV bo chciałbym zająć się projektami oszczędności energii, ale na innych portalach też piszą że tam nic się nie osiągnie (nawet po latach).

Piter

Mnie tam dobrze na swoim. Po co pracować na kogoś. Zawsze są problemy. Załóżcie własne działalności.

elniunio

Usłyszałem kiedyś od swojego dyrektora, że prezes pozbywa się tych pracowników co nie dają się wykorzystywać. Analizując wstecz, prawda.

przecisk

Coś mi się w tych opiniach nie zgadza - jedni narzekają, choć tam nie pracują, drudzy chcieliby tam pracować(bo firma doświadczona), trzeci wieszają psy na prezesie - a może to zazdrość buzuje!

@przecisk

Jak przeanalizowałem to tylko jedna osoba by chciała tam pracować. Naprawdę to mała firma kilka osób, nic specjalnego, niskie zarobki, brak perspektyw awansu, trochę wykorzystują młodych po studiach obiecując złote góry. RESZTA TO STANDARD- JAK WSZĘDZIE JAK NAJWIĘCEJ PRACY ZA JAK NAJMNIEJ PŁACY Może ktoś prezesowi zazdrości że znajduje jeszcze tam niczego nieświadomych pracowników i buduje obietnice ,,szklanych domów" a oni pracują. Pamiętajmy jednak że to portal dla przyszłych pracowników i ma ułatwić im wybór. I czego zazdrościć 70 letniemu niezrealizowanemu prezesowi ktory nadal chce sie dorobić na młodych. Wybierajcie firmy po których łatwo zmienić pracę. Ta firma się nie liczy, ale jak nie masz na chleb to tam biorą na przeróbkę każdego.

Obserwator
@Andrzej

Chyba jest wręcz odwrotnie w tej firmie niż piszesz. Sączy się z Ciebie strumyk niezrealizowania swoich chciejstw zawodowych. Lepiej pomyśl o innej drodze życiowej niż narzekanie na tą czy inną firmę.

@Obserwator

Ja pracowałam w tej firmie prawie 5 lat i nikt tam nic nie osiągnie- może po kilku latach coś co w innych firmach jest standardem na start. Obiecanki, obiecanki i niskie zarobki. Ktoś pisał że się dużo zmieniło, ale kolega tam niestety jeszcze pracuje i szuka czegoś nowego. Potwierdza niewielkie zmiany na lepsze (po tym jak wiele osób z doświadczeniem odeszło niespełna 2 lata temu), ale jak ktoś ma jakieś minimalne ambicje na awans i średnie łódzkie zarobki to nie jest firma dla niego, będzie się wkurzał na praktyki zarządu. Ja się w nowej pracy zrealizowałam- w nowej firmie dostałam 700 zł więcej na start i stanowisko adekwatne do stażu pracy i wykształcenia. A tam ludzie gorzej wykształceni bez znajomości języka obcego byli moimi szefami. Mam podobne zdanie jak Andrzej. Nie zamierzałam być ani złośliwa ani obrażać nikogo - bo staram się powoli iść do przodu a tam się zatrzymałam. Po prostu niech ktoś kto z zarządu wybiela tą firmę zda sobie sprawę, że nie jest konkurencyjny a ,,obiecywanie złotych" gór a później obniżki pensji to nie jest mądra praktyka. Budowanie czegoś na oszukiwaniu pracowników to prymityw. Pewnie już tu nie wejdę bo szkoda mi czasu, ale chociaż utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłam.

liniowy
@ela

Himery facet opowiadasz. Jeśli tam pracowałeś 5 lat to przeturlałeś się w tej firmie 4,5 roku bez sensu. Trzeba było odejść po miesiącu i nie blokować miejsca innym. Żałosne stękanie na warunki przez 5 lat - chyba dziecko z ciebie, a nie facet.

urzędnik
@ela

Ale dyskusja. Szukałem pracy i trafiłem do jednego z samorządów na urzędnika. TA FIRMA MA TAM BARDZO DOBRĄ OPINIĘ. Samorząd między Koluszkami i Skierniewicami.

@liniowy

Po pierwsze jestem kobietą (trochę pracowałam a nie pracowałem różni się od siebie i ela to imię żeńskie), no ale cóż niektórzy nawet tego nie odróżniają. Wszystko to prawda. Nie na darmo takie opinie od 90 proc osób. Teraz się ,,turlam" na stanowisku kierownika w innej firmie za przynajmniej średnią łódzką 4000 brutto czyli 1500 więcej niż tam. Nie uważam że to dużo ale chociaż normalnie i moim szefem jest ktoś kto ma chociaż mgr.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AUiPE Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

mity

Tak w stosunku do pracowników to mitoman.

auipe&biedronka

Na firme trzeba patrzeć całościowo. Stare i nowe. Tutaj stare opinie b.złe nowe niewiele lepsze tylko złe. Oni nawet nie potrafią wykonać opracowań z oferty na stronie. Ktoś od nich mowił przez tel. że wszyscy z wiedzą odeszli bo byli traktowani źle. Nie wiedzą co to audyt energetyczny.

pakoś

E.... stare pierdoły opisujecie. POWTARZAM: firma jest OK i coraz lepiej oceniana w rankingach zagranicznych.

eldorado
@pakoś

E tam teraz nie lepiej a gorzej. Oni nawet sami nie potrafia nic zrobić AUDYTU czym się chwalą na stronie a koleś z ktorym gadałem przez telefon od nich to mowił ze wszyscy z wiedzą odeszli.

swiatowafirma

Rankingi zagraniczne

nunia2

Jak ja tam pracowałam kilka lat temu to firma nie płaciła za prąd. Odcinali prąd. Ogrzewanie włączali tylko na trochę, rano było 12-13 stopni w pomieszczeniach biurowych. Ciekawe czy teraz grzeją zgodnie z nowymi umowami :(. A leasingi za samochody zabawki - prezesa po grubo ponad 100 000 zł płacili. Widzę jakiś drobny dysonans - w kategorii dobra firma.

nadmiarciepła
@nunia2

To chyba kiepsko tą energię tam użytkują :) jak im nie starcza na ogrzewanie.

ela

Tam ludzie chyba sprawy sądowe zakładają o swoje wynagrodzenia czytałam na innych portalach.

edmund

Nowy typ umów którego brak w polskim prawie :). Oj prekursorzy. Przyjdź na długo chciej jak najmniej. Wola szefa czy zapłaci.

pakoś

Znam tą firmę. Jest OK.

nienabierzsie
@pakoś

Z zewnątrz wszystko wygląda inaczej. Nie szanują pracowników, a właściciel to cwaniak.

cwaniakomnie
@nienabierzsie

Ja też nie lubię pracować u takich cwaniaków.

nienabierzsie

Jak ktoś sie daje im jeszcze nabierać to powodzenia.

papa

Dobre stosunki 1/4 sukcesu.A za 1500 zl rodziny sie nie utrzyma chyba ze ktos ma bardzo niskie poczucie własnej wartości. I to nieregularne 1500. Liczy się dzisiaj na rynku wszechstronność, dobre firmy w CV i dobra pensja zaczynająca się od średnie 4000 brutto w górę. Po opiniach na innych portalach i tutaj trzymałbym się z daleka ale jak ktoś lubi wierzyć w dobrą atmosfere ze strony prezesa to niech wierzy. Wszystko do czasy i się ,,przejedzie".

hmmm

Będąc bezstronnym.Może wyszli z tego co ludzie piszą wyżej - niesmak pozostaje na dłużej dlatego takie opinie. Kryzysy tam są z racji decyzji częste. Kontrakt europejski - ciekawe czy polepszy sytuacje pracowników czy zostanie przeznaczony na długi ZUS i US, ktoś musi je spłać. Znam zarząd i żaden projekt nie polepszy tam pensji i sytuacji pracowników. Wątpię czy to frustracja. Pamiętajmy że to portal dla pracowników przyszłych i byłych. Każdy musi ocenić sam i ma prawo do własnego zdania. Ja tam życzę każdemu powodzenia w znalezieniu tego co szuka.

Jak wynika z powyższych opinii, to wyraźnie widać: - frustracje ludzkie nie mają granic. Karawana jedzie dalej: - ta firma na najbliższe trzy lata ma kontrakt europejski i nic jej nie zagraża, jak wynika z danych z sympozjum na UŁ.

ehhh

Ej i pewnie mają BMW albo mercedesa a reszta za grosze pracuje...dlatego nigdy małych firm rodzinnych...eh

ela

Ja tam kiedyś pracowałam...jakie zarobki adekwatne do obowiązków -NIGDY...rodzina zarabia za nic dużo a reszta grosze za dużo pracy...

eeeee

Jak znasz zarobki lepiej niz ksiegowy to mozesz byc tylko prezesem...a nie osiagaja 3000 brutto i to po kilku latach...a ponad rok temu byly spektakularne obnizki co potwierdzaja wyzej.

hmmm

Jak widzę ile te zarobki wynoszą tzn. 2000-2500 brutto po kilku latach pracy to w Łodzi moja normalna stawka po PŁ wynosi aktualnie 4800 brutto - energy project manager. Znajomi w tej branży mają więcej dlatego zastanawiałem się nad zmianą pracy, ale jak widzę nie na tą. Czy tak trudno o inne stawki - nie zarabiałem nigdy mniej nawet po studiach jak 3500 brutto w Łodzi. Średnia łódzka 3900 brutto. Ludzie szanujcie się trochę. Z tego co się dowiedziałem na innym portalu problemem tej firmy jest prezes. Dobrze że można zasięgnąć rady zanim zmieni się na coś gorszego.

niedajsię

Jak ktoś chce zarabiać nieregularnie grosze - wolny kraj, wolny wybór :). Jak ktoś wyżej napisał jak się szanujesz tak masz.

EKG

Ta firma istnieje już 20 lat - i tak działa...

Zostaw merytoryczną opinię o AUiPE Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AUiPE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUiPE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AUiPE Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kwidzyńska 14
    91-334 Łódź