Vistra Corporate Services Sp. z o.o.

Opinie o Vistra Corporate Services Sp. z o.o.

Agnieszka

Teraz firma poszukuje osób na stanowiska Młodszy Księgowy, Księgowy/Księgowa, Specjalista ds. Kadr i Płac. ;) Pracowaliście już w takich obszarach?

asia

Pracował ktoś w Vistra Corporate Services jako specjalista ds. płac? Chcę podrzucić taką ofertę pracy mojemu chłopakowi, ale nie chcę podesłać mu czegoś złego. Oferta wydaje się bardzo w porządku - trzeba mieć tylko 2-3 lata doświadczenia i znać bardzo dobrze język ang.

b

zajrzyj pod Trinity Corporate Services (poprzednia nazwa) :)

Sądzisz, że masz wiedzę o firmie Vistra Corporate Services Sp. z o.o. które może zaskoczyć internautów? Podziel się nią z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o Vistra Corporate Services Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistra Corporate Services Sp. z o.o.