Opinie o Veneda Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Veneda Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Veneda Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veneda Sp. z o.o. w Białystok

Zadowolony

Witam, kupiłem ostatnio matę masującą na pokazie, dostając jeszcze przydatne prezenty bardzo dobrej jakości. Po dygodniu użytkowania ustąpiły mi chroniczne bóle kręgosłupa, bóle głowy i drętwienia rąk. Sam jestem zaskoczony jak szybko zadziałało, zdecydowanie lepsze rozwiązanie od leków przeciwbólowych, warte każdej ceny!

Aneta

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji. @nutella123chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Veneda, jednak proszę o nie obrażanie innych i większą kulturę wypowiedzi.

nutella123

witam, asystenci i sprzedawcy oraz zarząd tych spólek to chołota bez kręgosłupa moralnego a w dodatku ćpuny, pustaki. popieram powyzsze wpisy

dorota m.

Dziwię się, że ludzie dalej łapią się na te lipne pokazy. No ale cóż, grupą docelową są ludzie powyżej 70 r.ż. Bardziej zastanawia mnie, że dalej są chętni na pracę w tych wszystkich lipnych spółkach należących do(usunięte przez administratora)(a jest ich mnóstwo, ciągle zakładane są nowe, istniejącym zmieniane są nazwy lub formy prawne). Oprócz sprzedaży na pokazach zajmują się odszkodowaniami, pośrednictwem kredytowym, ubezpieczeniami, itd. Przed wysłaniem CV warto sprawdzić, czy w KRS danej spółki nie pojawiają się te dwa nazwiska. Praca w biurze to praca na umowie-zleceniu, prawdziwa szczurownia. Obowiązki zmieniają się jak w kalejdoskopie, wiedz jedno, będzie ich przybywać. Firmy ciągną od aferki do afery, więc nie przyzwyczajaj się. Handlowcy też mają wesoło, kierownictwo ciśnie na wyniki, ale jeśli je osiągniesz zaczną szukać powodów do zmniejszenia wypłaty. Widziałam przelewy na kilkadziesiąt tysięcy, ale i takie po kilkadziesiąt złotych za cały miesiąc jeżdżenia po kraju i wciskania kitu. Ileż osób nigdy nie zobaczyło swojej wypłaty za wydumane przewinienia.. Od zgranej ekipy i umiejętności prelegenta, lokalizacji pokazów zależy bardzo wiele. Jeśli nie chcesz jechać na wygwizdowa z beznadziejnym zespołem, wykaż się. Dosłownie :) Nie było tajemnicą, kto z kim jeździ w Polskę nie tylko by pracować, kto z kim zdradza żonę. Wśród handlowców był m.in. typ z wyrokami, narkoman, dużo głupich lasek i jeszcze więcej wyrachowanych ludzi bez absolutnie żadnego kręgosłupa moralnego. O ekipie od odszkodowań już mi się nawet nie chce pisać, bo to inne spółki. Ale też było wesoło :) Ludzie, unikajcie takich spółek i spółeczek jak tylko możecie!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Veneda Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
janek

Na pewno jest szansa tutaj na wyższe zarobki @olek, bo przecież oprócz tego dorzucają jeszcze jakieś premie czy chociażby socjale pod postacią multisporta czy zniżek.

pablo
@janek

Nie ma socjala. W biurze pracujesz na umowę zlecenie. Jako przedstawiciel sprzedawca jesteś na własnej działalności i dostajesz % od sprzedaży. Fakt, są to duże kwoty.

Milosz

Negatywne posty usuwają.

Firma Veneda nie liczy sie z klientami,którzy juz cokolwiek u nich kupili.Nie odpowiadaja na żadne listy(nawet za potwierdzeniem odbioru),Nie ustosunkowuja sie do żądań klienta.Dla mnie działaja nieuczciwie !

Jagoda

Na początku też byłam zadowolona i to bardzo. Ale po pół roku patelnia i garnek zaczęły się łuszczyć. Na naleśnikach najbardziej widać było czarne paprochy. Ciekawe czy nie jest to szkodliwe dla zdrowia.

Vipek

Witam! Nie zgadzam się z opiniami poprzedników. Jestem szczęśliwym nabywcą produktów tej firmy. Profesjonalne podejście do klienta, najwyższej jakości towary.

Realista

Przepraszam, za zdublowanie z powodu informacji, że "weryfikacja przebiegła niepomyślnie"

biała

otrzymałam zaproszenie na masaż leczniczy, dzień przed pokazem zadzwoniła do mnie pani o potwierdzenie przybycia.Odpowiedziałam że nie przyjde ze szkoda mojego czasu,a nic i tak nie kupię.Wtedy pani odpowiedziała ,że poniosę konsekwencję za to,ze nie przyjdę.Bardzo ciekawa reakcja na nieskorzystanie z ich zaproszenia

Obrażona

Ludziska pracujący w tej firmie tzw. "przedstawiciele" hahaha są to największe świnie z jakimi miałam kiedykolwiek styczność!! Słoma z butów !! Brak szacunku do innych! Chamstwo wypływające z ust pewnego Pana mnie przeraziło! Jak można się tak zachowywać w miejscu publicznym? W stosunku do kobiety! - świństwo za świństwo :) Serdecznie nie pozdrawiam!! ... A tfu!

pinio

Byłem dzisiaj na pokazie tak z ciekawości miałem wolną sobotę i przyznam że jestem zszokowany jak wykorzystuje się naiwność starszych ludzi aby wcisnąć im towar po horrendalnych cenach. Niestety ci staruszkowie tak obserwowałem podpisują te umowy nie mając pojęcia jakim technikom zostali poddani. Nie puszczajcie swoich rodziców na takie pokazy tam są specjaliści którzy wcisną mate masującą za 5000 zł . Zauważyłem że bardzo chętnie wybierane ( niby losowane) są z tłumu samotne osoby , pary są bezpieczniejsze ale tylko troszeczkę bo pracownicy skrzętnie otaczają zebrany tłum i wyławiają słabe osobniki w stadzie. No cóż niewątpliwie są to wytrawni drapieżcy. Nie będą silnym unikajcie takich miejsc

bbb

Podzielam wszystkie negatywne opinie o Venedzie. Podczas zapraszania nadzwyczaj mili, sprzedają chińskie klamoty za astronomiczne sumy, podczas zwrotu robią się agresywni i chamscy, straszą wekslami, sądami.

maria

firma oszukuje klientów wciskając starszym ludziom towar za duże pieniądze oraz zestawy promocyjne za które trzeba słono zapłacić a mówią że są w prezencie.Na paragonie są dwie kwoty jedna za towar a druga za prezenty i jest to b.duża kwota. Towaru nie można zwrócić w dniu zakupu bo trzeba przez firmę w odstąpić od umowy. Ostrzegam przed zakupami w tej firmie.

ala

Ola moi rodzice też kupili te garnki i też chcemy zrezygnować z tej umowy . zwrócili twojemu tacie pieniądze. ?

ola

Oszuści!!! Tata kupił chińszczyznę za prawie 6 tyś!!!! Na drugi dzień chciał zwrócić!!! Nie pozwolili. Kazali odesłać umowę a towar kurierem. Zaznaczam, że dostał też cudowną porcelanę W PREZENCIE, którą nie będzie łatwo wysłać kurierem. Przestrzegam Was i Waszych Rodziców przed robieniem zakupów na pokazach/prezentacjach. Nie wiem jak sprawa się zakończy ale wiem, że Tata wydał wszystkie swoje oszczędności na cudowną matę do masażu.

witrys
@ola

Witkowski Chwalęcice inwalida II gr. W dn. 5 grudnia 2015 r Gorzów hotel Fado Pan Mariusz rzekomo przedstawiciel firmy , bez identyfikatora dokonał na mnie napaści - przez naruszenie nietykalności gdyż prosiłem o zastosowanie Kodeks Dobrych Praktyk i podanie nazwy firmy miejsca prowadzenia działalności i wpisanie mnie na listę , gdyż zaproszenie nie przyszło na czas c 13 U - info z rel. 58 731 87 99 a w miejsce urządzeń do leczenia były garki po ca 5000 zł . Wezwana Policja sporządziła protokół a napaść zgłoszono do Prokuratora .

bogda99

Najgorsze w tych spotkaniach jest to że tak jesteś zmęczony tym pokazem kolejką po bluzy,wylosują Cię jako szczęściarza do prezentów a wychodzisz z kredytem na 2800 podpisanym a po dwóch tyg.przychodzą papiery na3980 zł.i już nic nie możesz zrobić.Masz w domu garnki, matę,robot,żelazko, wszystko bez gwarancji,nie można się dodzwonić ,nic załatwić , nigdy więcej. Wstyd tylko

sarna

firma, ktora zawiera umowy z ludzmi powyzej 75 roku zycia zasluguje na miano przestepcow

kriss

Witam Czy może się ktoś wypowiedzieć o warunkach pracy w podanej firmie, atmosferze, czym się konkretnie zajmują itp. bo pojawiło się ostatnio kilka interesujących ogłoszeń w sprawie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Veneda Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042