Opinie o Sobolewski K4 Patrol w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sobolewski K4 Patrol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sobolewski K4 Patrol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobolewski K4 Patrol w Sady

Ala 38

Do Joan 39 Proszę panią firma zatrudnia osoby kompetentne napewno nie na poziomie prostaka.Proszę pania jesli slowo zdarzylo, pisze pani przez ż z kropką czego można się spodziewać przy dłuższej wspolpracy z panią ;.Nie oceniam panią aczkolwiek wymagamy minimum wykształcenia i kultury. Zapewniamy również, że podczas rozmow kwalifikacyjnych i telefonicznych nie dochodzi do takich sytuacji jaka opisana jest powyżej.Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są w przyjazdnej atmosferze.Otóż takie znieważanie zostanie niezwłocznie zgloszone do prokuratury;)Podlegaja karze. Z poważaniem.

mec.Maciej

Witam, jestem mieszkańcem Skórzewa i buduję się w Dąbrówce. Obserwuję, i sam z niedowierzaniem czytam, co ci ludzie wypisują, co jeszcze wymyślą. Czepili się firmy, która ma niewyobrażalne pozytywne wyniki, co rzadko się zdarza. Panie Dawidzie, kieruję do Pana informację, że Pana naruszenia prawa są w Dąbrówce i Palędziu bardzo znane. A kierowanie takich nieprawdziwych do tego wymyślonych zdarzeń, może tylko Panu zaszkodzić. Jestem prawnikiem i to co Pan napisał jest niewyobrażalne. Skieruję w dniu jutrzejszym zapytanie co do zdarzenia o którym Pan piszę. I powiem szczerze, że Pana i Pana żony przestępcze działanie będzie miało odzwierciedlenie i zakończy się w Sądzie.

Panie Dawidzie to co Pan pisze jest niewiarygodne i żenujące oraz świadczy o Pana brakiem kultury i szacunku. Ci ludzie chronią nasze posesje bardzo profesjonalnie i nikt z naszej ani znajomych nie skierował do nas żadnych niepokojących sygnałów. Wręcz przeciwnie. Gdy bym mogła poleciła bym ich dalej. Proszę Pana, aby zastanowił się Pan nad sobą i pana bluźnierstwami...I taki mieszkaniec wprowadziła się do naszego małego miasteczka i teraz. Jak mamy nie korzystać z takiej ochrony jak Pana Sobolewskiego. Przed takimi jak Pan...

Witam Pracodawca godny podziwu!

Witam Przykre to.. ubolewajace i dotkliwe jaka znieczulica panuje wśród tych, wilkow w owczej skórze..ktorzy piszą powierzchowne i nagle ciepłe ale obludne ... komentarze ;) Wywnioskować można , ze to ta garstka nikczemna ..;)..gołosłowna. A o szacunku Urzędników Państwowych w stosunku do obywatela I vice versa można by było i ..o obludzie napomknąć setki razy.. ubolewajac żałośnie;) Pracodawca się Zwie godnie...A słowo bzdety nie istnieje w języku polskim ...trochę ogłady proszę Pani.;) To Pan pracodawca tracił cenny czas rekrutując Panią.. czy Pani też wykazywała poziom zerowy na rozmowie kwalifikacyjnej? Ująć czy dodać .Wolimy z przekory jednak dodać .. ujmująco;)Honorowo nie obrażając...zwłaszcza Pani;)

Firma Sobolewski K4 Patrol prowadziła rekrutację na stanowisko praca w stajni i koniach. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Drukarz fleksograficzny
Asistnet Work Group
logo firmy Operator maszyn - Pracownik produkcji
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pracownik produkcji
PPT Sp. z o.o.
Ala 38

Do Pana Roberta. Opinie Pana ..I ta strona zniknie z Pana opiniami tkz samoreklamy Pana Wystarczajaco napsul Pan dobie .... a co gorsza reputacje człowiekowi, który na taka w mniemaniu innych prócz Pana ...nie zasługuje.Z poważaniem.

Ala 38

Witam Do Pana Roberta. Panie Robercie jeżeli jest w Panu mniemaniu krzty inteligencji ...to opinia jaka Pan z nieprzejmości napisał o tym nie świadczy.Minimum szacunku należy się każdemu człowiekowi.

błazenada

sobolewski jakie ma filmy na youtube.com marna podróbka rurkowskiej:-) kiedy sobolewski na festiwal przyjedzie to będzie kolejny filmik:-) jak z rutkoską

@błazenada

człowieku co ma sobolewski do rutkowskiego. człowiek prostaku otwiera kolejne oddziały w polsce SOBOLEWSKI-Patrol Olsztynie, Warszawie i widziałem również nowe samochody w Poznaniu na Olsztyńskich numerach. Nowe Alfy. (usunięte przez administratora) się od tego człowieka bo tak świetną robotę odwala. Co nudzi ci się ? mogę ci umilić życie. Pedale.... zadzwoń do Sobolewskiego. Szanuj ludzi i nie zaczepiaj bo ci kiedyś w ryj naplują i będziesz okopany. Moja rada gadzi* nie zaczepiaj ludzi jak nic ci nie zrobili. Bo sie nie poznasz któregoś dnia. Albo się ubezpiecz i jak będzie trzeba to w kościele łomot dostaniesz...To była moja rada pedale...Znam tych ludzi z Sobolewskiego. Szacun Tadeusz

Artur
@błazenada

Proszę nie oceniać w ten sposob pracy Pana Sobolewskiego.Osoba ,która pisze takie opinie chce zaszkodzić.Z poważaniem.

@błazenada

Proszę nie oceniać w ten sposob pracy Pana Sobolewskiego.Osoba ta chce zaszkodzic.

@błazenada

"błazenada" bałwanie nudzi ci, się spotkajmy się gadzieeeee gdzie w ustronnym miejscu. :) weź ze sobą saperkę bo nikt dla ciebie dołu nie będzie kopał ...

Robert
@błazenada

Nie potrzeba byc psychologiem by ogarnac wszystkie opinie .Czysta samoreklama !!! znikają negatywne oczywiscie. ...fotomontarz aut policyjnych na zdjeciach....to w domu lepsze robia maloaty uzdolniome w tej dziedzinie.nie chodzi by jedną osobe próbowac obrazic ,ale jak jedna osoba obraża inteligencję Wszystkich .... hmmm ? i sam sobie ktos pisze posty w 80 % na oko.... to widac .toroszke wysilku Panie S. niech ruszy wiecje szarych komórek...jedną to nie sztuka ... A Pan S. nie jest wlasciecielem.mozna sprawdzic w bazie KRS.wystarczy google jak to kazdy moze zrobic.szukajcie udziałow w firmie i powiazanych firmach.sa takie strony panstwowe..... Ciiekawe jak szybko zniknie prawda z tej strony....

Piotr 38

Człowieku! gdy będziesz w biurze sobolewskiego to się spuścisz, na widok sekretarki a nie wspominając o dziewczynach w samochodach. 2 paki za imię. Żadna nie da telefonu. Mają facetów też pracują u Sobolewskiego. Ponoć prezeska jest spoko laska i wolna

Zakochany Maniek

Czy ktoś może powiedzieć jak można dostać do pracy w patrolu Pana Sobolewskiego. Fajne umundurowane laski jeżdżą nową Alfą po Poznaniu były widziane w Buku. . . Jak ma na imię na blondyna ? masakra jakie towary. Idę tammmm do pracy!!! Gdzie mają firmę. Bo każdy mówi co innego, a przez telefon się nie dowiem. Dziwne

Nina

Charyzmatyczny pracodawca dbający o rozwoj pracownikow.Majacy na uwadze rzetelną i fachową obsluge każdego klienta.Jako pracodawca ewelement w tej branży. Gorąco polecam. Pracownik

Seba
@Nina

Zgadza się. Polecam

@Nina

Jak napisane powyżej. Popieram

Darek

Również chwalę współpracę z tymże pracodawcą. Lojalny względem pracownika i klientów.

JukiS 1

Pracuje w firmie K4 Patrol Sobolewski.Firma ta dobrze prosperuje .Rokująca na przyszlość. Płace adekwatne do wykonywanej pracy i należycie wypłacane.Pracodawca godny uznania.

Piotr 38

Jeden z najrzetelniejszych i uczciwych pracodawców w Poznaniu. Oby było takich więcej.

@Piotr 38

Panie Sobolewski ..dziękujemy.

BP

czy ta akcja miała miejsce na bukowskiej na stacji przy ławicy? Coś się działo . Nawet wyszło im to , bez bójki ... ale chyba po to oni są , a tak z ciekawości . Ile kosztuje taka usługa?

Funkcjonariusz

Każdy z nas ma za skórą i można by pisać na każdego w nieskończoność . pokaż mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.Pozdrawiam

Lech Poznań

To jest jakiś myk..., na prawo. Sobolewski musiał obejść mądrze prawo, aby okleić samochody na policyjne. Podpisać umowę ze szpitalem na transport medyczny.? W ten sposób można sobie to logicznie wytłumaczyć. Widziałem na alfie błyski i belkę z czerwonym mrugającym napisem Krew. Policja nie reagowała . Cwanie to wykombinowane ...

tomek

może być

Niki

Pracy nie dostałeś Maciej , do tego nie szanujesz kobiet. Naucz się odnosić do kobiet jak człowiek, a nie jak zwierzę , kobiety są zawsze kobietami , a nie jakimś przedmiotem. Zrozum pedale, że Pani Ola jest mężatką, i to że nie dostałeś telefonu od naszej koleżanka. Nie pisz gadzie bzdór bo przekażemy informację dla prawnika i męża. Psychopato

Sara

Sobolewski Patrol "K4", to firma, w której nie ma stażystów tylko ludzie z doświadczeniem. Nie przyjmują w niej amatorów. Tam jak się idzie to idzie pracować i zarabiać mamonę. Ta firma chroni wielu ludzi z kasą, ta ww prostaczka opowiada bzdury. Wystarczy wejść na internet i you tube i wpisać detektyw sobolewski, sami zobaczcie. A wpiszcie również Solid security szok, szok. Ta firma nie tylko się rozwija ale i pomaga ludziom, dzieciom chorym na raka. Co ta baba ww napisała jest bzdurą. Wiem, że Sobolewski kupił nowy samochód interwencyjny BMW X4. Już śmiga po poznaniu, i jak mam tej firmie nie powierzyć ochrony!. Znam Tadeusza osobiście jest mega wymagający ale są efekty. Trzeba było mi zawieść pilnie dziecko w nocy do szpitala, pokierować sprawę w prokuraturze i policji ciesze się, że ta firma mnie chroni w Dąbrówce. Nie piszcie bzdur na człowieka, którego nie znacie. Jak macie pisać bzdury, zacznijcie pisać na nieuczciwych urzędników, policjantów, prokuratorów albo pogadajcie z Panem Tadeuszem osobiście. Macie ludzie problem z sobą. Czym człowiek więcej pomaga i wychodzi mu to, to więcej jest krytykowany. Pan Sobolewski nie zasługuje na takie opisy. Zapraszam na Facebooka wpiszcie Tadeusz Paolo Sobolewski zapoznajcie się i dopiero piszcie na temat tak uczciwego człowieka. Każdy z nas nie zasługuje na krytykę....

hi

Dobre dobre. Trzeba było podać numer telefonu jeszcze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sobolewski K4 Patrol - Sady

• Jak się pracuje w Sobolewski K4 Patrol?

Zobacz opinie na temat firmy Sobolewski K4 Patrol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sobolewski K4 Patrol?

Sobolewski K4 Patrol