Hipernet Sp.j.

Opinie o Hipernet Sp.j.

ja

( usunięte przez administratora ). Ludzie pracują tam na śmieciówkach, dzień wypłaty wynagrodzenia jest bardziej elastyczny niż guma w majtach. Robisz praktycznie wszystko bo oczywiście firemki nie stać na mechanika maszyn produkcyjnych. Wózki widłowe zniszczone, dawno powunny być wycofane z użytkowania bo stwarzają zagrożenie. Pracownicy niewykwalifikowani, często bez uprawnień do posługiwania się określoną maszyną czy urządzeniem. Pracownice biura są nieuprzejme, uważają że jak posiedzą w biurze 12 godzin to są bardzo przepracowane (zapraszam na budowę porozmawiamy o cięzkiej pracy). Ich sposób odnoszenia się do pracowników, używane słownictwo to metr poniżej dna rynsztoka. Posadzka zniszczona mozna sobie zrobić krzywdę, stan wózków paleciaków i elektrycznych sugeruje ze przyjechaly z niemieckiego wysypiska smieci. Czas pracy i przerw to pojecie u nich pojecie bardzo wzgledne. Produkty niskiej jakosci, odmrażacz do szyb zamarza na szybie przy -5 st, powodujac jeszcze wiecej lodu niz przed jego uzyciem. Plyn do spryskiwaczy smierdzi. Za duzo tam jest ludzi do rządzenia a za malo do pracy. Jak ktos ma sklonnosci masochistyczne, lubi robic za darmo i jeszcze sluchac narzekan na to jak pracuje chocby na glowie stawal zeby bylo dobrze to tam znajdzie prace swoich marzen.

Zostaw opinię o Hipernet Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipernet Sp.j.