Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski

Lubliniec

Opinie o Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski

Zuzanna

@Novy, nie dałeś znać, czy zdecydowałeś się na aplikację do Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski? Szukałam teraz na ich temat informacji i spodobało mi się to, że organizują imprezy dla pracowników, np. Oktoberfest. Daj znać, czy jest tak kolorowo jak to przedstawiają.

Zuzanna

@Novy widzę, że niestety nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. A czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Albo na kontakt z nimi w celu poznania odpowiedzi na wspomniane przez Ciebie pytania? Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje, to chętnie dowiemy się czegoś więcej.

Novy

Czy ktoś ma wiedzę ile można zarobić na rękę w tym zakładzie, po ile godz. się tam pracuje i jak z weekendami - czy są wolne? głównie chodzi mi o pracownika produkcji. Chcę zmienić pracę ale nie chce też trafić z deszczu pod rynnę. Dziękuję za info!

Zuzanna

@-----o pracy na jakim stanowisku piszesz? Co sprawia, że praca jest odpowiedzialna? Jakie według Ciebie są konieczne umiejętności do jej wykonywania?

------

Praca bywa czasem lekka ,czasem ciezka,ale napewno odpowiedzialna i wymaga pewnych umiejetnosci i wiedzy ,niestety przy zatrudnianiu niestety czesto nie ma to znaczenia . Tak jak ktos wczesniej tu napisal,szkoda ze firma nie kieruje Pan Andrzej ,wtedy wszyscy pracownicy byli szanowani,w tej chwili ta firma rzadzi chyba doradca.

------

solniczka

@ robo - czyli cos za coś - może kasa nie zachwyca, ale jednak, jak sam zresztą przyzsnałes - praca jest stosunkowo lekka, co jest duzym plusem jednak

robo

robiłem tam przez chwile cały czas szukają nowych. Trzeba napisać że się z elektryką miało do czynienia - jakieś instalacje albo coś i biorą. z kasą bardzao kiepsko ale jak nie ma nic innego to można przezimować bo robota w miare lekka. czasami dodatkowa kasa dla wybranych ale trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać.

Wqrw

Żenująca firma . Nie wywiązują sie z umów , brak kontaktu , personel nie kompetentny , haos . Tragedia . Chyba nowy prezes nie ogarnia .

MYSZA

WITAM, NIE JESTEM PRACOWNIKIEM, TYLKO ŻONĄ JEDNEGO Z NICH. MIMO NISKICH ZAROBKÓW WŁAŚCICIELE FIRMY PAN ANDRZEJ I JEGO ŻONA SĄ SUPER!!!! MAJĄ WIELKIE I DOBRE SERCE. JA ZAWSZE MOGĘ NA NICH LICZYĆ!

xXx

@Kamil: CV możesz zawsze wysłać, bądź zostawić osobiście u jednej z sekretarek firmy. Są okresy w ciągu roku, że jest prowadzona rekrutacja i wtedy dzwonią do danej osoby czy w dalszym ciągu jest zainteresowana pracą w "Elhandzie". A nuż ktoś się do Ciebie odezwie - spróbuj.

nie wiem dlaczego piszecie takie obelgi, nie zgadzam się z ani jedną opinią. Jeśli jest Wam tam źle to odejdźcie z pracy zamiast oczerniać.

Stawki wraz z wzajemnym stosunkiem pracodawca-pracownik zmierzają w dół ku najniższej krajowej. To smutne ale prawdziwe... Prezesa nie stać już nawet na powiedzenie Dzień dobry, czego nie można powiedzieć o byłym właścicielu ale widać że ma już chyba coraz mniej do powiedzenia. Kierunek to konsumpcja z tego co zostało stworzone i niegdyś dawało radość zarówno pracownikom jak i pracodawcy. Panie [usunięte przez moderatora] wyciągnij wnioski jeśli to czytasz. Bo sprawna firma to nie tylko ładna skorupka ale przede wszystkim dobry wyrób, uwarunkowany docenieniem pracowników...

gość

A ktoś orientuje się jak teraz wygląda tam praca i czy są jakieś wolne etaty

ktoś

Popsuło się i to bardzo. Tak jak ktoś wcześniej napisał głównie za sprawą zmian we władzach. Ktoś kto dostaje taką firmę \\\\\\\"w spadku\\\\\\\" - nigdy nie doceni ludzi, którzy ciężko pracowali na ten sukces. ( usunięte przez administratora )

kiedyś było lepiej,gdy władze miał właściciel a nie jego zięc.Były lepsze zarobki ,wycieczki , premie roczne, lepsza atmosfera w pracy i szacunek nie tylko pracowników produkcji ale i pracowników biurowych z produkją.

Zostaw opinię o Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski