Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski

Lubliniec

Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski
3 13

Opinie o Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tatuś

Co za bzdury!

dddd

Myślę , że jeśli zostawisz CV w tym momencie to masz duże szansę się dostać jeśli pracodawca stwierdzi , że możesz być przydatny bo w ostatnim czasie zostało przyjętych dużo nowych pracowników. A pracuje się w systemie 3 zmianowym jeśli mówimy o produkcji. pzdr

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski?

Zadowolony

Jedno jest pewne. Zostają w tej firmie najlepsi !! I tacy są też najlepiej opłacani. Jestem jednym z nich. Praca daje mi satysfakcję i dobre zarobki. Wszystkim niezadowolonym życzę aby wzięli sie w garść i dali max. zaangażowania i dobrej roboty. Mogę powiedzić z pełnym przekonaniem, że jest to zauważone przez Pracodawcę. I jeszcze jedna informacja dla tych, którzy zamierzają tu pracować: takich komfortowych warunków pracy nie znajdziesz nigdzie w Lublińcu i okolicy!

Rem.
@Zadowolony 14.04.2018 11:31

Witam. W jakim systemie się pracuje i jaka jest ikość godzin miesiecznie? Pozdrawiam.

Zuzanna

@Ja, Twoja opinia odnośnie do Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski ma prawdopodobnie pozytywny wydźwięk. Jednak, ze względu na to forum i jego cel, powinna zostać uargumentowana, żeby stać się w pełni wartościowym źródłem informacji o tej firmie jako pracodawcy dla innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

Ja

Firma mlekiem i miodem płynąca..

Xyz

@Zuzanna , pracodawca robi jedno uprawnienie które jest konieczne gdyby coś się stało. Praca przy prądzie wymaga tego uprawnienia.

anonymous

co słychać w firmie?

Zuzanna

@Xyz, Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski rozumiem, że zatrudniając osoby bez wymaganego doświadczenia przyucza ich do zawodu,dzięki czemu zdobywają ważne doświadczenie z perspektywy ich dalszej kariery. Tak też musiało wydarzyć się w Twoim przypadku. Czy do tej pory pracodawca ten inwestuje w Twoje umiejętności na stanowisku, które w tej firmie zajmujesz?

Xyz

Tatuś, masz dużo racji w tym co piszesz ale prawda jest też taka ze te chłopaczki po liceum nie wiedzą nic jeśli chodzi o kwestie techniczne , elektryczne ,obsluga podstawowych narzędzi itp,to miałem na myśli. Mi też daleko do tego żeby wszystko wiedziec i potrafić. Tez zostałem przyjęty bez wykształcenia elektrycznego. Mówię po prostu jak jest ,jeśli jesteś pracownikiem to sam wiesz. A co do małpy i banana to masz rację ze jeśli małpa zadowolona to wszystko ok. Ale czy jest tam ktoś zadowolony z wypłaty bez nadgodzin , sobot i niedziel?

Tatuś

Xyz, rozumiem że zajmujesz się rekrutacja pracownikow i stąd masz takie informacje, lub sam się dziwisz, że Cię przyjęli. Jeśli wedlug Ciebie absolwent liceum nie wie nic, to Ty pewnie Wiesz wszystko, bo urodziłeś się w firmie. Nie widzę nic złego w pracy za przysłowiowego banana, pod warunkiem, że małpa jest zadowolona. Jeśli ktoś postępuje jak małpa, tak właśnie będzie postrzegany. Tak czy inaczej polecam. Nie wszystkim jednak będzie dane pracować długo i z zadowoleniem.

Biorą jak leci - nawet "kobiety i dzieci"

Xyz

Pracuje tam i potwierdzam ze biorą kto się zgłosi. Zenek , połowa pracowników to chlopaczki po 20 lat świeżo po liceum czyli nie wiedzących nic. W ostatnich kilku miesiącach zostało przyjeta spora liczba pracowników i każdy z nich to taki jak mówię . Smutne ale prawdziwe.

Zenek

Firma profesjonalista w branży z dobrą opinią jako pracodawca z pewnością nie bierze wszystkich kto się zgłosi!!!

Śruba

Biorą teraz wszystkich jak leci , młodych starych każdego bo do tej pracy każdy głąb się nadaje

Czarnuch

@Novy Weekeny są wolne , możesz przyjść do pracy w sobotę ale nikt cię nie zmusza do tego. Pracując po 8 godzin przez 5 dni w tygodniu na 3 zmiany na stawce 15 zł /h bo taka jest i zapomnij o czymś więcej zarobisz 2400 zł brutto i jeśli nie dostaniesz premii to łatwo policzyć ile zarobisz a jeśli dostaniesz premie to zarobisz trochę ponad 2 tysiące w zależności ile jej dostaniesz , ale z drugiej strony nikt nie da więcej za pracę którą mogłaby wykonać małpa za banana. To praca na produkcji w skrócie

Zuzanna

@Novy, nie dałeś znać, czy zdecydowałeś się na aplikację do Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski? Szukałam teraz na ich temat informacji i spodobało mi się to, że organizują imprezy dla pracowników, np. Oktoberfest. Daj znać, czy jest tak kolorowo jak to przedstawiają.

Zuzanna

@Novy widzę, że niestety nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. A czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Albo na kontakt z nimi w celu poznania odpowiedzi na wspomniane przez Ciebie pytania? Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje, to chętnie dowiemy się czegoś więcej.

Novy

Czy ktoś ma wiedzę ile można zarobić na rękę w tym zakładzie, po ile godz. się tam pracuje i jak z weekendami - czy są wolne? głównie chodzi mi o pracownika produkcji. Chcę zmienić pracę ale nie chce też trafić z deszczu pod rynnę. Dziękuję za info!

Zuzanna

@-----o pracy na jakim stanowisku piszesz? Co sprawia, że praca jest odpowiedzialna? Jakie według Ciebie są konieczne umiejętności do jej wykonywania?

------

Praca bywa czasem lekka ,czasem ciezka,ale napewno odpowiedzialna i wymaga pewnych umiejetnosci i wiedzy ,niestety przy zatrudnianiu niestety czesto nie ma to znaczenia . Tak jak ktos wczesniej tu napisal,szkoda ze firma nie kieruje Pan Andrzej ,wtedy wszyscy pracownicy byli szanowani,w tej chwili ta firma rzadzi chyba doradca.

------

solniczka

@ robo - czyli cos za coś - może kasa nie zachwyca, ale jednak, jak sam zresztą przyzsnałes - praca jest stosunkowo lekka, co jest duzym plusem jednak

robo

robiłem tam przez chwile cały czas szukają nowych. Trzeba napisać że się z elektryką miało do czynienia - jakieś instalacje albo coś i biorą. z kasą bardzao kiepsko ale jak nie ma nic innego to można przezimować bo robota w miare lekka. czasami dodatkowa kasa dla wybranych ale trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać.

Wqrw

Żenująca firma . Nie wywiązują sie z umów , brak kontaktu , personel nie kompetentny , haos . Tragedia . Chyba nowy prezes nie ogarnia .

MYSZA

WITAM, NIE JESTEM PRACOWNIKIEM, TYLKO ŻONĄ JEDNEGO Z NICH. MIMO NISKICH ZAROBKÓW WŁAŚCICIELE FIRMY PAN ANDRZEJ I JEGO ŻONA SĄ SUPER!!!! MAJĄ WIELKIE I DOBRE SERCE. JA ZAWSZE MOGĘ NA NICH LICZYĆ!

xXx

@Kamil: CV możesz zawsze wysłać, bądź zostawić osobiście u jednej z sekretarek firmy. Są okresy w ciągu roku, że jest prowadzona rekrutacja i wtedy dzwonią do danej osoby czy w dalszym ciągu jest zainteresowana pracą w "Elhandzie". A nuż ktoś się do Ciebie odezwie - spróbuj.

nie wiem dlaczego piszecie takie obelgi, nie zgadzam się z ani jedną opinią. Jeśli jest Wam tam źle to odejdźcie z pracy zamiast oczerniać.

Stawki wraz z wzajemnym stosunkiem pracodawca-pracownik zmierzają w dół ku najniższej krajowej. To smutne ale prawdziwe... Prezesa nie stać już nawet na powiedzenie Dzień dobry, czego nie można powiedzieć o byłym właścicielu ale widać że ma już chyba coraz mniej do powiedzenia. Kierunek to konsumpcja z tego co zostało stworzone i niegdyś dawało radość zarówno pracownikom jak i pracodawcy. Panie [usunięte przez moderatora] wyciągnij wnioski jeśli to czytasz. Bo sprawna firma to nie tylko ładna skorupka ale przede wszystkim dobry wyrób, uwarunkowany docenieniem pracowników...

gość

A ktoś orientuje się jak teraz wygląda tam praca i czy są jakieś wolne etaty

Zostaw opinię o Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski