Ts Patrol Tomasz Sawicki
counter
4 475 843 5 1
Tito

Z KIM NAJLEPIEJ POGADAC ZEBY OTRZYMYWAC ZPIENIADZE NA KONTO BO NESTETY MOJ KIEROWNIK POWIEDIAL ZE DOPIERO JAK WSZYSCY NA OBIEKCIE BEDA CHETNI NA PRZELEWY TYLKO JEDEN JESTEM, SADZICIE ZE DA SIE JAKOS PRZEKONAC KOGOS CZY JESTEM NA PRZEGRANEJ POZYCJI

Jura
@Tito

Zapytaj jeszcze raz kierownika i jak ta nie poskutkuje to napisz prozbę na poczte biura jest na stronie www.tspatrol.pl Gwarantuje ze następną wypłatę będziesz miał na koncie Pozdrawiam

Mirek
@Tito

Pogadaj z Bogdanem tym od Leszka co ma kolegę Bartka który zna Mareczka. To znaczy ten kolega zna jego i wtedy załatwisz z tym znajomym co zna Chińczyka. To jest kolega tego z biura. Tak chyba najłatwiej. Dzięki.

@Mirek

Ty i tobie podobne gnoje zrobiliscie smietnik z tego forum jesteś nikim i będziesz nikim anonimowy głupcu tyle twego co popiszesz

TakNie4
@Jura

Jak tak dalej puidzie to i tak będę pisał wypowiedzenie już chyba wolałbym siedzieć w małej budce na budowie chyba że faktycznie zaproponują mi inny obiekt

Mirek Nowy wpis
@Tadek

Śmietnik i knuj to ty masz w domu. Obrońca się znalazł. To że jesteś nikim nie znaczy że możesz tak nazywać innych. Przedstaw się Panie nie anonimowy.

Tak2Nie
Azja Nowy wpis
@Mirek

stul ryjjjjjjjjjjj kurwooooooooo wdupejebanaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jura Nowy wpis
@Tito

To co ty chcesz Kolego wypł ate na konto czy inny obiekt bo coś tu nie rozumie jak firma dla ciebie jest zła to zmień na inną po co siebie i innych męczyc oni tu na prawdę nikogo na siłę nie trzymają Pozdrawiam

Tito Nowy wpis
@Jura

Ja nic do firmy nie mam tylko obiekt mam (usunięte przez administratora) bo obrabiam dwa obiekty mam pod sobą 2 administacje jedna się przywala o samochody że parkują na krawężnikach a my nie mamy nawet na to podglądu bo kiedyś tam była jeszcze druga firma a my zjeby za to dostajemy o głupiego pilota od 3 msc prosimy i nic i do tego dowalili nam drugie tyle czujek i nic z tego nie mamy po prostu nie chce zmieniać firmy tylko obiekt a jak by się dało kasę na konto byłoby pieknie

Kiedy wypłata będzie

wczoraj rowozili

Piotrek
@tito

Zgadza się ale tylko gotówka bo na konta wysyłają od 20go z innych miast to samo gotówką odchodzi do lamusa i za bardzo nie chcą już tak płacić a szkoda

@Piotrek

Właśnie ja bym wolał na konto bo kasę niby teraz przywóz na obiekty i nie trzeba do biura jeździć ale jednak wolałbym na kontach nie znacie jakiś obiektów na Warszawie gdzie są braki i płacą na konto bo u mnie pozostali wola do reki

Ewa
@Tito

Pogadaj z inspektor em i będziesz miał tak jak ja u mnie też mają gotówkę bo wolą ale ja jako jedyna mam na kąto firma woli płacić na konta Pozdrawiam

@Piotrek

A w Warszawie masz obiekt bo ja chętnie bym się z tobą zamienił chętnie dodałbym na konto

@Ewa

No właśnie nie bardzo pytałem się swojego kierownika to powiedział że dopiero jak wszyscy na obiekcie będę mieli na koncie a kto jest twoim inspektorem albo nie macie braków u siebie????

Ewa
@Tito

Z tego co wiem firma ma nad stany i listę osób na zapisy wbrew niektórym oszołomom to bardzo dobra firma jak naprawdę jesteś OK wobec firmy nigdy cię nie oszukają ale zawsze znajdzie się (usunięte przez administratora) a po tem płacze na tym forum jaka to zła firma (usunięte przez administratora) itp.... W wawrzawie i kilku innych miastach pracują setki ludzi już parę lat i wszystko w firmie idzie załatwić ale po ludzku i ty też po prostu pogadaj uczciwie i nie będzie problemu

@Ewa

Dzięki tak sprubuje

TakNie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Ts Patrol Tomasz Sawicki?

@Pytanie

Kolega już odpowiedział etaty i zlecenia Pozdro

Radek

Chłopie pojechałem ostro w zeszłym tygodniu były wypłaty za marzec a ty nie masz kasy????? Za maj masz chajs w czerwcu no co ty z choinki się urwałeś czy głupa palisz???

Radek

Sorki zmieniło mi Pojechałeś!!! I w zeszłym tygodniu była kasa za kwiecień na kontach

@Radek

Proszę o informację na jakich wy pracujecie umowach tylko bez żartów.

@Pracownik

Funkcyjne etaty reszta zlecenia wiadomo jak wszędzie

@Radek

To na jakim jestes obiekcie ze dostajesz hajs na konto i kto jest twoim inspektorem (usunięte przez administratora)

Piotrek
@Tito

Tito za bardzo mi zależy na tej pracy zeby się ujawnić nie wiem czy pamiętasz ale był zakaz udzielania się na tym forum podobno już szefostwo to olało ale...… W większości te negatywne opinie to totalne bzdury i kłamstwa. Osobiscie jestem bardzo zadowolony z pracy pozytywne opinie potwierdzam negatywy totalne bzdury. Wracając do tematu żeby być wiarygodny dziwi mnie ze tylko wymieniłeś Dawida i Lukasza kojarzę obu jeden z brodą drugi bez obaj jezdzą białymi dusterami i obaj z tego co wiem mają tylko rejon W-wy. Ja podlegam pod inną osobę która nawet jeździ innym kolorem samochodu a która przejęła obiekt po inspektorze Mateuszu nie wiem czy go znałeś podobno został w rejonie Poznania albo Wrocławia. Co do konta trzy miesiące temu inspektorzy pytali i robili listy kto chce pieniądze na konta a kto do ręki może być tak ze twój obiekt wybrał formę gotówkową z prostej przyczyny dużo osób ma na przykład komorników i ludzie boją się zajęc ja tego oczywiście nie potępiam bo to żaden wstyd mieć komornika sam miałem ale już jest Ok. Dla wiarygodności jeszcze mam koleżanki na obiekcie przy Jana Kazika oczywiście o Warszawie piszę zapytaj jak biorą albo ludzi z Pruszkowa z obiektów bo tam też znam od kilku miesięcy na konta taka jest Prawda Pozdrawiam

@Piotrek

Mój obiekt też jest po Mateuszu (usunięte przez administratora) koleś żałuję że nie ma go na Warszawie ale myślałem że się wypalił i odszedł z firmy niby pytałem się Łukasza czemu tak to powiedział żeby wszyscy musieli mieć konta ja też jestem z warszawy

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Ochrona

Generalnie ok, do momentu pożegnania. Ostatnia wypłata niewypłacona, wyrok sądowy zobowiązujący do zapłaty niewykonany, komornik rozkłada ręce mówiąc że ten pan nie ma żadnych dochodów. Zresztą komorników to ma nad sobą co najmniej 6ciu już ;)

Nick

Zaczęły płacić za luty?

Tomasz

I jak płacą za styczeń?

Jurek
@Tomasz

Nie wiem. Ale trzeba się dowiedzieć.

Pan Lutek

Wiecie kiedy będą płacić za styczeń?

Jerzyk
@Pan Lutek

Podobno w poniedziałek. Ale nie jestem pewien. Trzeba do biura dzwonić.

Albert

Pozdrowienia dla całego składu TSP. Oraz podziękowanie za 5lat pracy. Dzięki. Z czystym sumieniem Polecam pracę w TSP. Dzięki jeszcze raz

Tak1Nie5
Didżej placek
@Albert

Pozdrawiamy skład TSP. Nowa płyta już w drodze. Pozdrowienia 600 set.

Adam

Zmiana objęta. Piwko se łykłem. Czterpaczek mam na później. Idę obchoda pyknąć i służba zleci. Pozdrawiam wszystkich cieciów z TSa. Luzik gitara gra muzyka.

PsiKutasss

Tudzież prawda jutro płacom za czerwiec ha ha ha

Mirek z Marymontu

Kiedy będą płacić za luty?

Lutek
@Mirek z Marymontu

Słyszałem że w czerwcu.

Nazwa działu: Ochrona

Witam w tym miesiau podawałem firmie moj numer konta, sadzicie ze wyplata przyidzie na konto czy jednak bedzie do odbioru w biurze

Nazwa działu: Ochrona

Właśnie telefon dostałem ze kierownik kase przywiózł na obiekt

Jałówks

Ale ja nie chce syna mordo. A pedarastaa to ty jesteś. Wszyscy to wiedzo na fjirmie.

Michał
@Tito

Ale który kierownik i w jakim mieście są już wypłaty?

Koordynator

Ty ty jesteś normalny? Matka Internet ci kupiła? Uspokój no się.

Jurij

I jak ? Ile Ci zabrali ?

@Jurij

nic mi nie zabrali tyle ile godzin przepracowałem razy stawka dostałem wszystko co do złotówki

Zdzislaw123
Nazwa działu: Ochrona

Jeżeli ktoś lubi pracować i ciągle się upominać o pieniądze to niech tam idzie do pracy.Ja w tej firmie pracowałem i nigdy nie płacili na czas - zawsze wypłacali 10 dni po terminie i jeszcze kombinowali jak zabrać część wypłaty.Pracowałem 24 na 24 i co godzina wychodziłem odbijać czujki oprócz tego był monitor ( wszystko widziałem jak na dłoni ) a pan kontrolny zabrał mi 1000 złotych za słuchanie muzyki . Za styczeń jeszcze nie dostałem wypłaty- obiecał że dopiero dostanę 12-go marca . Praca 10,70 na godzinę (......) Zdzisław

Tak5Nie
@Zdzislaw123

To jak to przecież teraz powinno być 17 złoty brutto? ????

@Zdzislaw123

to gdzie ty pracujesz bo na pewno nie w warszawie

@tito

Chłopie gdzie ty pracujesz Ja w Warszawie mam 20 brutto.Odejdż masz wpis Ja ci dam pracę.

Koordynator

Ludzie opanujta się nudzi wam się Na tych cieciowkach? Obchody robić. Penetrować krzaki. Zostawta te telefony!

Irek

Dobra a teraz na poważnie. Kiedy będą płacić za styczeń?

Teo
Nazwa działu: Ochrona

Tego samego waldkowi życzę i ostra spusty na ryjaa

Kajetan

Antek to co piszesz o waldku to prawda w 100 procentach cwelik i tyle

tarcho
@Kajetan

Kajetan twoja wypowiedz jest bardzo merytoryczna i prawdziwa na 1000000 procent waldek to gnida

Antek
Nazwa działu: Ochrona

waldek to (usunięte przez administratora) strzela z ucha na chłopaków a po tem jakby nic się nie stało gały im obrabia to chyba coś tu nie tak Waldek wstydz się

Brat
@Antek

To co piszesz o waldku to czysta prawda i mnie powalił a po tem chciał 20 zł że possa nie dałem bo nie miałem possał za darmo no i oczywista robi to do dzi niestety jedno i drugie

Ziutek

Gdzie są nasze pieniendze?

Miodek
Nazwa działu: Produkcja
@Ziutek

W mandatach państwo musi wziąść skąść pieniążki.

Kolega Ziutka
@Miodek

Ale ty jesteś bystry. Jak państwo to ok. Wolę jak państwo niż te złodziejaszki. Dzięki.

Waldek

Kark? Grzbiet jesteś cwelino podła. Gimnazjum nie ukończyłeś a się sadzisz szmaciarzu. (usunięte przez administratora) cie obchodzi komu obrabiam. Ty słyszałem że wszystkie (usunięte przez administratora) ukradłeś i schowałeś w (usunięte przez administratora) hehehe...

Waldek

Ty ale u ciebie w dupieee już się nic nie mieści...to gdzie wreszcie???

Ona
@Waldek

(usunięte przez administratora)do kogo ty synek sadzisz chłopaki ci pałę podadzą to wieśniaku zmiękniesz

Zykfryd

Ja też daje (usunięte przez administratora) no i co a na wypłatę czekam półtora roku wielkie mi chalo płacą przecież co dwa lata i co z tego zrobić komuś gałke za 100 Ke???????

Franiu
@Zykfryd

Opusć troche jak zrobisz za 50 dyszek to ja poprosze

Lutek

kiedy bedo płacic za czerwiec i lipiec 2019 bo podobno ze swiąt prawda ziomki

Tito

Ludzie u jakich wy koordynatorów jesteście i na jakich obiektach

Krycha

Tez czekam półtora roku na wypłate i gdybym nie nadstawiała na boku to też bym pizdneła tę robote. Dobra rada dawać duuuuupy i kapusta będzie

Terecha
@Krycha

Swięte słowa ja tez czekam ponad rok na wypłatę i też duuuupy daje po cichutku po malutku

kozioł
Nazwa działu: Ochrona

Kiedy wypłata za wrzesień i pazdziernik

osioł
@kozioł

za rok ziomuś za rok płacą

Nazwa działu: Ochrona

Jan wytrzymaj juz nie duzo ci zostało one płacą raz na pułtora roku już nie długo wytrzymaj brachu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zocha
@Tadek

Kłamiesz i łgasz łobuzie nie prawda mnie pierwszą wypłatę Sawicki zapłacił po dwóch latach dwa lata czekasz na wypłatę Zdzichu pizdnij te robote

zorro
Nazwa działu: Ochrona

kiedy wypłata za grudzień i listopad

Marian

Kiedy będą płacić za styczeń?

Nazwa działu: Ochrona

Ktoś wie kiedy będzie wypłata? ????

@Anonim

Po świętach podobno mają puszczać.

Tak4Nie1
Kadry
@Koordynator

Panie po świętach to nie będzie niczego

Sebastian
@Anonim

i kiedy te wypłaty za luty, ktoś wie?

Waldek

Kiedy będą płacić za luty?

@Waldek

Też bym chciał to wiedzieć.

Irek

Napewno dostaniemy w Grudniu