Opinie o Catering Service Sp. z o.o. w Płaczki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Catering Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Catering Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catering Service Sp. z o.o. w Płaczki

fajnie się pracuje, największą zaletą są chyba ludzie - bardzo mili i przyjaźni

Iga

Kanapki... no coz szynki tyle co kot naplakal. Sklepy powinny isc w strone lepszych cateringow a takie jak ten powinny zniknac Moje sugestie dla Catering Service Sp. z o.o.: Zmienic jedzenie

Krystyna

@Fan Bartosza, jeżeli informacje o wynagrodzeniu są zgodne z prawdą, to są one niepokojące. Transparentność i działalność zgodnie z obowiązującym prawem, to filary profesjonalnego wizerunki firmy. Czy możesz napisać coś więcej o innych aspektach pracy w firmie Catering Service? Jak oceniasz atmosferę w zespole, czy dobrze dogadywałeś się z innymi pracownikami?

Krystyna

@Arciello, czy wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji do firmy Catering Service? Czy możesz opisać zakres obowiązków na Twoim stanowisku? Czy w tej pracy często występują nadgodziny, jak oceniasz atmosferę w zespole? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

Fan Bartosza
@Krystyna

Może pokrótce opowiem jak to wygląda. Warunki na jakich pracownicy są zatrudniani, to jeden wielki przekręt, który nadaje się do zgłoszenia w odpowiednich miejscach. Pracownicy są zatrudnieni na najniższą krajową, w wymiarze 8 godzin. Zazwyczaj pracują 210-220 godzin, czyli sporo ponad etat. Oczywiście wszystko ponad najniższą krajową jest wypłacane w kopercie jako UWAGA! "premia nieopodatkowana" :) Radzę omijać szerokim łukiem.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Catering Service Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Arciello

Radzę omijać tą firmę SZEROKIM ŁUKIEM !!! Wyzysk, marna pensja, zabierają urlopy, a jak ich nie masz to kradną Ci pieniądze pensji. Nigdy nie dostaniesz premii, ale możesz dostać wypowiedzenie jak będziesz walczyć o swoje prawa.

@Arciello

Ludzie, którzy nie są zdolni do jakiejkolwiek pracy nie powinni wypowiadać się na tym forum. W firmie CS jest świetna atmosfera i pensja na czas. Chce się tu pracować.

@Ewa

Pensja? Pensję to dostaje wykwalifikowany pracownik. Tu jedynie jest najniższa krajowa i monety pod stołem :D Wcale nie dziwi mnie komentarz, że chce się tu pracować, skoro w promieniu 50 km nie ma innej pracy na tym pustkowiu.

Krystyna

@Ewa, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na forum GoWork.pl Ważne, żeby opinie te nie łamały regulaminu forum, a także były uargumentowane i zgodne z prawdą. Jak oceniasz wypowiedź użytkownika @Mnsjs? Wspomniał on w swojej wypowiedzi o nadgodzinach. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy nadgodziny w firmie Catering Service są płatne?

@Krystyna

Uargumentowane? Zgodne z prawdą? Miejcie ludzie odrobinę honoru ???? Bądźcie mi wdzięczni, że nie rzucam odpowiednimi epitetami na temat tej pseudo firmy. A to wyłącznie jest przejaw tego, że jestem bardzo dobrze wychowany. Zacznijcie lepiej na produkcji zakładać odpowiednie okrycia głowy, bo klientów włosami karmicie. A co do warunków panujących w tym (usunięte przez administratora), to pełen obraz ma na mailu wasz szef. Szkoda mojego cennego czasu żeby się rozpisywać. Ruszcie głową i odrobinę ambicji.

Jak wygląda praca w Catering Service Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Mnsjs

Benefity? W tej firmie? Nie istnieje nic takiego. Zatrudnienie? Umowa na najniższą krajową, nieprzestrzeganie Kodeksu Pracy przez kierownika, który wprowadza swoje własne standardy dotyczące urlopów. Radzę omijać firmę szerokim łukiem, chyba że ktoś chce pracować po 230h miesięcznie, mieć buraka za swojego "pana" oraz zero poszanowania. PS. Kadra zmienia się co tydzień, ogłoszenia są niemal non stop. O czymś to świadczy.

Arek

Nie polecam tego pracodawcy. Firma o złodziejskim charakterze. Nie szanują pracowników. Kierownik tak skąpy, że chowa długopisy na klucz. Na święta zamiast premii dostaniesz zabrane urlopy.

admin

Jakie trzeba spełniać wymagania aby zostać pracownikiem w firmie Catering Service Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Catering Service Sp. z o.o. - Płaczki

• Jak się pracuje w Catering Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Catering Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Catering Service Sp. z o.o.?

Catering Service Sp. z o.o.