PM-Digital Michał Giziński

Opinie o PM-Digital Michał Giziński

nie

nie ma 2000 zł netto po okresie próbnym? :( to słabo, byłam pewna że tam sie dużo lepiej zarabia. Npo ale może firma nadrabia tym @anonymous że panuje tam naprawdę dobra i przyjemna atmosfera pracy? Mozesz się wypoowiedzieć w tej kwestii? dzięki ...

anonymous

@anonymous Albert Eins W tej firmie nawet 2 tys na rękę nie masz, nawet po próbnym okresie :D

anonymous

Słabe zarobki, 9 godzin praca + praca w sobotę. Nie polecam, denerwująca praca w tej firmie.

Zostaw opinię o PM-Digital Michał Giziński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PM-Digital Michał Giziński