Monolit Magdalena Romanowska

Łączany

Opinie o Monolit Magdalena Romanowska

Jerzy

Zastanawiam się dlaczego zupełnie nie piszecie swoich odczuć o pracy w firmie? Jeśli jest tak dobrze to zrozumiałe, ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Chciałbym tu pracować ale może napiszcie co słychać?

ktoś

Tacy asystenci to na pewno mają wysokie zarobki teraz.

Pan

Nie rozumiem jednego pracuje w tej firmie od 2 lat i nigdy nie miałem problemu z zaliczką czy wypłatą.Znam dużo firm w których po miesiącu pracy ani złotówki pracownicy nie zobaczyli i to zwykle tam gdzie najwięcej oferują.Co do umowy zaraz po badaniach otrzymałem.

Józek

Co mogę napisać o tej firmie otóż mogę tylko żałować że zwolniłem się z niej za namową kolegi z pracy który jak się okazało oszukał wszystkich szefostwo MONOLITU a potem nas , w MONOLICIE miałem stałe i pewne wynagrodzenie, robotę mają na okrągło niczego nie brakuje a i fachu zbrojarza nauczą, MONOLIT jest spoko.

drzwi

to teraz ja możę dowiem sięjak teraz usługi jakie wykonuje monolit są wykonywane. sytuacja z drzwami po przeczytaniu wydała się mi bardzo ciekawa, ale szkoda, że nie ma opisanego dalszego ciagu w branzy budowlanej ciekawe są takie historię. Trzeba wiedzieć sporo na temat pracy budowlanej na pewno żeby tak pracować

drzwi

to teraz ja możę dowiem sięjak teraz usługi jakie wykonuje monolit są wykonywane. sytuacja z drzwami po przeczytaniu wydała się mi bardzo ciekawa, ale szkoda, że nie ma opisanego dalszego ciagu w branzy budowlanej ciekawe są tkakie historię

Sławek

hej, mnie osobiście drzwi nie aż tak interesują jak praca w Monolit a dokładnie rzecz biorąc to wynagrodzenie jakie pracownicy otrzymują za swoją pracę. Poszukują teraz majstrów i z tego wynika moje zainteresowanie.Wiem, że doświadczenie i zgrany zespół gwarantuje im powodzenie w realizacji powierzonych zadań na każdej budowie.

tedi

a gdzie zamawialiście te drzwi, gdzie on teraz mają jakąś siedzibę....

Martyna95

Moi rodzice zamówili drzwi w firmie Monolit. Od razu po ich założeniu zaczęły się z nimi problemy. Ciężko się zamykały i otwierały, dodatkowo rzekome wykończenie, które zostało opłacone polegało tak naprawdę na zwykłym łataniu, w byle jaki sposób, dziur wokół futryn. Po którejś z kolei naprawie i regulacji przez pracownika firmy Monolitprzyszedł serwisant, który stwierdził. że nie jest to problem, który da rade naprawic serwis, a jest to wina złego montażu. W końcu po x czasie przyszedł montażysta i chcąc niby naprawic usterkę stłukł krawędzi drzwi młotkiem przez co powstały w nich zgniecenia. Dzwoniąc do firmy ze skargą moi rodzice usłyszeli, że z całą pewnością nie jest to wina ich pracownika a nie wiadomo co my robimy z tymi drzwiami. Po kilku bezowocnych telefonach z prośbą polubownego załatwienia sprawy znalazła się ona u rzecznika praw konsumenta. Sprawa jest ciągle w toku i po wysłaniu kilku pisł firma dalej nie przyznaje się do błędu montażu i uparcie wypiera się winy. Zostało złożone ostatnie pismo o zwrot pieniędzy, jeśli nie sprawa znajdzie się w sądzie. Z tak olewającym i aroganckim podejściem do klienta nie spotkani się ani moi rodzice ani rzecznik praw konsumenta. Gorąco nie polecam tej firmy.

tedi

A czy ktoś wie gdzie teraz można znaleźć szanownych właścicieli Monolitu lub Pana dyrektora ? lub gdzie obecnie prowadzą jakieś roboty budowlane... zapomnieli o mnie i moich pieniądzach, które mi wiszą....

Pracowałem kiedys w tej firmie, stawka marna a obiecywane bylo wiecej, ogólnie nie polecam!!!!!

jan

co tam u [usunięte przez moderatora] , gdzie teraz robi chciałbym się u niego przyjąć nie wiecie jakie stawki i jakie warunki pracy..?

arni

Dali ogłoszenie o pracę i serwują całe 10 zeta i to pod warunkiem pracy w akordzie dla fachowca z dziesięcioletnim doświadczeniem (udokumentowanym) KPINA I ROZBÓJ złodziejski team i żenada w dzisiejszych czasach. Dla wszystkich potencjalnych kandydatów na stanowisko Zbrojarz w tej firmie rada aby sobie nimi nawet nie zawracali głowy bo szkoda czasu i pieniędzy na wycieczkę do ich siedziby na Powstańców (siedziba PKS ).

co to ma być???????

dziadostwo i tyle-szkoda słów-do piekarni-bułki piec-pozdro dla normalnych ludzi co robili w tym szambie-elo

jordan

a gdzie obecnie pracuje [usunięte przez moderatora] , gdzie teraz robią...?

gosiu

Banda [usunięte przez moderatora] Zacząc od państwa Romanowskich a skończyć na kierownikach [usunięte przez moderatora]

tez tam chwilę pracowałem

gościu ze wschodu a co to za prowadzoncy [usunięte przez moderatora] tak liczył te dniówki...

amber gold to jeszcze nie jest ale tam można oczekiwać na podobne zyski :):):)

GÓRAL

Hehe:) Sie dziwnym trafem składa że też miałem przyjemność pracować w firmie Monolit w Tarnowie na tej naszej nieszczęsnej A4 i zgodze sie tu z Mirko i Allachem w 100% bo co do płac i tych motywujących premii to śmiech na sali bo za to co zarobiłeś za miesiąc przeżyłeś tydzień góra dwa:) Płacili strasznie marnie osobiście miałem całą DYSZKE na godzine w delegacji 200km od domu:) No a szefowstwo wczasy nowa bryka a ty za miesią tyrania na mrozie 1700zł a o premii to zapomni w tej firmie to w ogóle takiego słowa przełożeni nie znali. Ale za to co do ludzi co tam pracowali wtedy to niemożna sie przyczepić - fajne chłopoki zgrana wesoła brygada tylko fajne wspomnienia zostały i fajnych ludzi człowiek poznał może sie kiedys jeszcze z kim w życiu styknie. A tak w ogóle to POZDROWIYNIA CHŁOPY Z GÓR NIESMUĆCIE SIE INO SE ZAŚPIYWOJCIE SIĆKA PIYKNIE COŚCIE TAM ROBILI HEJ!!!:)

gość 1234

No oczywiście zawsze znajdą się osoby, które uważają się za super pracowników a okazuje się że nic nie potrafią, niech najpierw popatrzą na siebie a później niech oczerniają innych ludzi.

nie ważne kto

zacznę od tego, że ten pan na rynku istnieje od max. 7 lat więc nikt u nie pracuje od kilkunastu lat. Ten pan już 3 krotnie zmieniał nazwę firmy. A co do synalka to trzeba się jeszcze znać na planach żeby być prowadzącym i kapuje ile wlezie. Pan [usunięte przez moderatora] sam sobie ustala stawki a o żadnych premiach mowy nie ma. A tak w ogóle to na ich temat szkoda pisać. Najgorsza firma jaka istnieje na rynku.

allach

Tak sie składa ze pracowalem w Tarnowie na A4 z monolitu i zgadzam się w 100% z Mirko. Ta firma to śmiech na sali. na 30 robotnikow bylo 3-4 ludzi ktorzy naprawde znali sie na robocie a reszta to miejscowi rencisci którzy niemieli pojecia jak sie cęgi w rekach trzyma. To jest według was ta renomowana firma? I te stawki 0d 8 do 12zl na godzine. Teraz czlowiek się przynajmniej moze posmiac z wlasnej glupoty ze pracował w takiej firmie. Jedno co tam bylo fajnego to atmosfera w robocie bo nikt nigdy niewiedział co ma robic:) Pozdrowienia dla calej ekipy która robila w Tarnowie

gość 1234

Widać że nie chciało ci sie pracować z koro takie opinie ludzie u tego Pana pracują po kilkanaście lat i są zadowoleni. Dla twojej wiadomości nikogo nie chcieli wyrzucać z Tarnowa z budowy jakieś dziwne słuchy cię doszły. A co do synusia tego Pana to jest traktowany jak każdy inny pracownik jak by był takim donosicielem jak mówisz to już dawno zostały prowadzącym a nie jest. Lepiej zastanów się nad sobą i nad tym co piszesz może żalu du.ę ci ściska że piszesz takie głupoty. Gratuluje fantazji.

Kazan

Mirko no nieźle jeszcze chwila i bym uwierzył jak bym nie pracował u nich , nieźle musiałeś się opier.... że tak cie potraktowali , generalnie to firma dla fachowców a nie jakiś łajz co tylko są na robocie nie pracując uczciwie . Jestem obecnie za granicą ale jak wrócę na pewno spróbuję tam wrócić do pracy , przynajmniej pewne pieniądze i szanują pracownika oczywiście tych co zasługują na to.

jan

Firma Monolit ( zbrojenia) - Kraków Magdalena Romanowska to firma profesjonalna , dynamiczna, mająca doświadczenie na krajowym rynku. Pracowałem w tej firmie dlatego mogę polecić wszystkim fachowcom. Wynagrodzenie na wysokim poziomie, + motywujące premie.

Zostaw opinię o Monolit Magdalena Romanowska - Łączany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monolit Magdalena Romanowska