Koszter Studio Mebli Marcin Koszter

Konin

Opinie o Koszter Studio Mebli Marcin Koszter

Źyczliwy

Pozytywne komentarze to kłamstwo. Proszę omijać ta firmę jeźeli chcecie mieć spokój. NIE POLECAM.

queen

firma zapewnia meble dobrej jakości, dlatego nikt nie narzeka. ja mam dwa domy umeblowane ich produktami i każdemu będę polecać, wysoka jakość za przystępną cenę, a i obsługa miła

Arek

Ceny z kosmosu, meble z obozu. Nie polecam.

agnieszka

Zamówiłam szafkę na wymiar do łazienki ,po 8 latach użytkowania nadal jest jak nowa.Fachowe doradztwo i bardzo dobre wykonanie.Polecam.

Ruda

Nie polecam.

hubert

Miałem te meble. Dno totalne. Pomaskowane co się dało. Masakra. Najtańsze komponenty. To badziewie.

Zostaw opinię o Koszter Studio Mebli Marcin Koszter - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koszter Studio Mebli Marcin Koszter