Opinie o Polcargo International Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polcargo International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polcargo International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcargo International Sp. z o.o. w Szczecin

Jak wygląda ścieżka awansu w Polcargo International Sp. z o.o.?

hahahaa

jaka ścieżka awansu?!!! w polcargo coś takiego nie istnieje!

Jaka jest kultura pracy w Polcargo International Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Lab

Biały fartuch o zapałki w oczach.

Dominik

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie. Miałem zamiar aplikować ale chyba trzeba zaczekać.

@Dominik

Zdecydowałeś się jednak aplikować? Jeśli tak, to może mógłbyś opowiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej lub jak oceniasz współpracę z tym pracodawcą? Taka opinia będzie bardzo cenna dla osób mających zamiar aplikować. Dzięki.

Towaroznawca

Jeśli chcesz pozbyć się ambicji, masz nadmiar wolnego czasu, a rodzina, przyjaciele i zycie prywatne nie jest czymś ważnym - to jest to idealne miejsce dla Ciebie! Wypalenie zawodowe dorzucają gratis. Tak jak pisał tutaj ktoś wcześniej: Ciężko jest coś zaplanować -w piątek dowiadujesz się, że masz zawalony weekend bo statek, a w ciągu tygodnia , że musisz zostać, bo planowane próbki które miałybyć na 12 przyjechały jednak o 14:30. Z czasem szukasz pomocy i idziesz do kierownictwa , bo w pracy nie wiesz w co ręce włożyć, a dzieci w domu zapominają Twojego imienia. Pomoc w takich momentach od "władz" jest "nieoceniona". Uświadamiają Cię, że wszystko ma być na wczoraj, dobrze i za półdarmo, bo to Twój zasr...łużony obowiązek ;) Im dłużej pracujesz tym więcej musisz brać na Siebie odpowiedzialności - brzmi normalnie, prawda? Nienormalne jednak staje się gdy nie idzie za tym ani podwyżka, ani premia, ani nawet przysłowiowy "poklepusporamienius". Ciągle kultywowane jest powiedzenie od szefostwa "na Twoje miejsce mamy 100 innych chętnych i bardziej wykwalifikowanych ludzi" - prawda jest taka, że wszyscy, najlepsi specjaliści już albo stamtąd uciekli, albo jeszcze tam są, ale rozpaczliwie szukają pracy. Studenci i praktykanci maja utrzymać tam cały system jakości? Wdrażać nowe metody? Walidować? Utrzymywać? Socjal? Brak. Oczywiście, dostajesz możliwość wznowienia w/w "benefitu" jednak jasno i otwarcie jest powiedzane, że konsekwencją tego będą zwolnienia z pracy. Wybieraj - chcesz 100 zł na święta czy dalszego zatrudnienie Twojego kolegi/koleżanki? Z roku na rok coraz gorzej. O wadach tego miejsca można spokojnie pisać książki. Uwaga plusy: + współpraca między pracownikami (atmosfera), chociaż ciągły nacisk i wyzysk z góry wprowadza wciąż to nowe, niemiłe sytuacje i kłótnie, + dobre miejsce do nauki na specjalistycznym sprzęcie, chociaż... Ten też zaczyna się już sypać.

Rozmowy nie były stresujące, najpierw rozmawiałam z panią kadrową, następnie z prezesem. Jakby nie można było przeprowadzić jednej rozmowy z obiema osobami.. Co bardzo mi się nie spodobało, to obietnica poinformowania o wyniku rekrutacji. Obiecano telefon nawet w razie nieprzyjęcia. Oczywiście, nikt się nie odezwał. Bardzo nieładnie. Dodatkowo, na minus, w każdej rozmowie omawiano inne warunki pracy. Co innego mówiła kadrowa, co innego prezes.

Pytania były konkretne, o przebieg dotychczasowej pracy i doświadczenie.

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
ktoś

Nie polecam jako pracodawcy. Bardzo niskie wynagrodzenie. Brak jakichkolwiek dodatków. Przełożony nie szanuje swoich podwładnych.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić swoje podejście do pracownika, podwyższyć wynagrodzenie i zmienić kadrę zarządzającą oddziałem

Bronisław
@ktoś

Ile według Ciebie powinno wynosić wynagrodzenie dla pracownika w firmie Polcargo International? Pytam, ponieważ krytycznie oceniłeś poziom zarobków oraz dodatków. Jakich dodatki najbardziej brakowało Ci w tej firmie? Na forum zaglądają także właściciele firm. Twoja wypowiedź może być dla nich wskazówką.

Sylwia

@Zniesmaczona, rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień odnośnie współpracy z firmą, ale warto pisać treściwe i merytoryczne komentarze, które się przysłużą naszym użytkownikom w zdobywaniu informacji na temat firmy. Może napisałbyś o warunkach pracy, jakie miałaś obowiązki na swoim stanowisku, czy były tez poza płacowe bonusy typu szkolenia, kursy, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna?

Askeczup
@Sylwia

Przeciez wiekszość pisze: premi BRAK, podwyżek BRAK, socjalu BRAK, szkoleń BRAK, prywatnej opieki medycznej BRAK. Praca dla osób, ktore chcą się na chwile zaczepić. Ktoś kto ma ambicje, aspiracje itd dłużej niż rok tam nie zabawi.

Zniesmaczona
@Sylwia

Pracowałam w laboratorium więc robiłam wszystko - analizy, dokumentacje. Jeśli chodzi o bonusy, opiekę medyczną lub szkolenia nic takiego nie było a mało tego w ogóle nie było na to perspektyw. Próbki robione na szybko byle się wyrobić bo prezes może zadzwonić. Firma w ogóle się nie rozwija tylko stanęła w miejscu jakieś 20 lat temu i tak funkcjonuje - bez pomysłu.

Sylwia

@Askeczup, rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze współpracy z firmą, ale czy widziałeś też jakieś pozytywne strony zatrudnienia tam? Jak wyglądała atmosfera w pracy, czy pracownicy byli z niej zadowoleni? Czy była szansa na poprawę warunków zatrudnienia poprzez negocjację z przełożonym? Każda opinia, którą dodacie będzie ważna i pomoże podjąć decyzję potencjalnym kandydatom, czy mają aplikować do tej firmy czy nie?

Zniesmaczona

Zdecydowanie odradzam pracy w Polcargo. Atmosfera fatalna, kierownictwo żyje starymi czasami. Zero szans rozwoju, niskie zarobki a co najważniejsze NIEUCZCIWOŚĆ! Większość personelu na czele z prezesem firmy to ludzie niekompetentni którzy patrzą tylko swojego stołka. Firma nierozwojowa totalnie. Odradzam zdecydowanie żałuje ze zaczęłam tam prace.

Sylwia

@Rob, widzę, że nie jesteś zadowolony z atmosfery, czy bardziej masz na myśli kontakt z przełożonymi, czy kontakt między pracownikami? Jakie dostrzegasz dobre i złe strony pracy w Polcargo?

Sylwia

Bardzo dużo tutaj negatywnych komentarzy na temat Polcargo International. Co jest dla was największym problemem? Pisaliście o niskim wynagrodzeniu i nadliczbowych godzinach pracy, czy tak jest na wszystkich stanowiskach? @Rotacja, czy pracujesz w tej firmie? Poza częstymi zmianami personelu, co jeszcze w Twojej opinii jest wadą pracy w firmie?

Rob
@Sylwia

Co do kwot, niestety w tym zawodzie wszędzie jest słabo z zarobkami. Na to chyba nic nie poradzimy, ale jeśli chodzi o poszanowanie pracownika to można by coś zmienić. Czasem jest to ważniejsze niż kasa

Patryk

witam pracowales tam jak to wyglada Z praca kierowcy

Ssdd

Tak działają wszystkie firmy tego rodzaju. Poczytaj opinie o JS H

Bli

Jest aż tak zle? Czy poprostu nagonka niezadowolonego pracownika? Prosze o opinie, ponieważ zastanawiam się nad praca?

niebieski
@Bli

Tak, to prawda. Te wszystkie opinie są napisane nie przez jednego człowieka, ale przez pracowników, którym udało się uwolnić (zwolnić) z Polcargo. Co roku odchodzi kilka osób, tylko młodzi zostają aby nabyć doświadczenia i uciec z tamtad jak najszybciej. Próbuj a przekonasz się szybko co autorzy postów mieli na myśli. :(

Bli
@niebieski

Czyli nie ma sensu nawet sie starac o prace?

ABC
@Bli

A na jakie stanowisko się starasz?

@Bli

Jesli chcesz mozesz sprobowac I sam sie przekonasz. Ja bym nie radzil .

Nie spotkalam sie z gorzej dzialajaca firma. Praca za grosze, zero kontaktu z pracodawca, brak poszanowania pracownikow, problemy jak chce sie wziac wolne, zero organizacji. Moim bledow bylo podjecie wspolpracy z ta firma.

Pomocy

Żaden wpis nie oddaje w pełni klimatu. Trzeba się tylko zatrudnić i poczuć to:) Ale niech nikt nie ma do nikogo pretensji później:)

edek

Nadgodziny wliczone w umowę. Nie są przeważnie niespodziewane, wynikają z małej ilości osób i nadmiaru obowiązków. Praca w nocy i wekendy dość częsta, w święta też można popracować. O pracy w wekendy dowiadujesz się przeważnie ok godziny przed końcem pracy w piątek. Planowanie wolnego wekendu często niemożliwe. Wypracowanie maksymalnej rocznej liczby nadgodzin nie jest czymś niezwykłym. (usunięte przez administratora) Premia nie istnieje, podwyżki sporadyczne, mniejsze niż w innych sektorach; porównywalne do budżetówki. Najbardziej wymagające dyspozycyjności stanowiska to próbkobiorcy, pracownicy laboratorium i kierowcy. Rotacja wśród pracowników bardzo duża. Atmosfera różna, w zależności gdzie kto pracuje. Krótko: praca na początek po studiach lub na przeczekanie.

Skowron

Praca dla osób, którym nie przeszkadza 16 h pracy na dobę, 8-godzinne przerwy na odpoczynek i brak grafiku. O godzinach pracy w kolejnym dniu dowiadujesz się po południu, a o pracy w weekend zazwyczaj dowiesz się w piątek. Wynagrodzenie przecietne w stosunku do wykonywanych czynności i dyspozycyjności. Słaby socjal, o wiele rzeczy trzeba się dopraszać.

admin

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Polcargo International Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Polcargo International Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polcargo International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polcargo International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcargo International Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polcargo International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polcargo International Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polcargo International Sp. z o.o.