Miker Design

Sopot

Opinie o Miker Design

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@MPM udało Ci się uzyskać należności? Rozumiem, że w firmie jest duża rotacja? Wspominasz, ze jest duża rotacja pracowników. Co jest jej powodem?

rew
użytkownik zarejestrowany

Ni właśnie w sumie nie widzę żeby jakieś nowe oferty pracy się od nich pojawiały ale nie wiem właściwie o czym to może świadczyć cy na przykład o tym ze w firmie jest oferowane stabilne zatrudnienie? Albo na przykład to ze jest dobra atmosfera nie wiaodmo

Jan

Zwykli oszuści. Jak działają? to proste: Oglądają zlecenie i mówią, że wszystko będzie zrobione zgodnie z życzeniem i na czas. Potem szukają ludzi z ogłoszeń i wpuszczają taką pseudo ekipę fachowców (zbieranina ludzi z ogłoszenia). Praca jest zrobiona tak żeby było zrobione... Następnie Pan z Miker Design (śmiech na sali) wraz ze swoim ojcem nie wypłaca ludziom którzy wykonali pracę wypłaty i urywa z nimi kontakt - zapewniając wcześniej, że to konto zablokowanie, że portfel zgubił, że w przyszłym tygodniu wypłata będzie... Ponadto wykonana praca przez przypadkowe osoby z ogłoszeń pozostawia wiele do życzenia. Generalnie wystawiam negatywną opinię dla tego, że Pan ... z Miker Design nie wypłaca swoim pracownikom wypłaty.

MIKER REKRUTACJA
@Jan 09.09.2016 11:56

to pisze pan partacz który dla Mikera schromolił robotę i nie dostał niestety kasy ,bo nie chciał po sobie poprawiać

Adam

Witam ! Proszę o kontakt w sprawie opini n/t Mikera 532704508 pozdrawiam .

gość

Dokładnie, Kumpel! Właśnie przenieśli się do Warszawy, czyli na nowy rynek, teraz ten będą psuć. Narzekają na Warszawiaków, jak tylko mogą, a pchają się tu i to do najlepszych dzielnic w mieście... Wstyd i porażka, Panowie z Miker!

Jan
@gość 12.08.2015 09:42

W Warszawie mieli chyba tylko jedną większą robotę - przynajmniej o tym się dowiedziałem. Wiem, że po skończeniu nie wypłacili pracownikom wypłat - uzasadniając, że sami nie dostali wynagrodzenia...

ROBERTO

PANOWIE TU CHODZI O OPINIE O PRACODAWCY,,,,CZYTAJ CO KOMENTUJESZ

JANUSZ ABW

WIDZĘ ,ŻE PAN ANDRZEJ MOCNO NIE LUBI TEJ FIRMY,,,,MUSI MIEC POWODY OSOBISTE,,,MOŻE PODA SWOJE DANE ...CHĘTNIE GO SPYTAM OSOBIŚCIE PO CO PISZE TE BZDURY

Andrzej ze Starogardu Gd

Nie polecam tej firmy Partacze i nic wiecej !!!! Ponadto pod opiniami osob ktore mialy z nimi kontakt - wpisuja swoje pozytywne komentarze - TO nie fair Panowie z Miker Design - klamstwo ma krotkie nogi Nie jestescie ani uczciwi , ani dobrzy papracie robote u mnie tak naprawde schrzaniliscie wszystko Poprawianie przez inna firme waszych prac - to byl Szok NIE POLECAM tej firmy

muser

ciekawe czy mamy coś przeciwko pośrednictwu pracy,,,???ja mam pozytywne wrażenia związane z firmą Miker,,,robią piękne ,niepowtarzalne tynki ,mają bardzo nowoczesne rozwiązania,i profesjonalne podejście do klienta

nandu

nie polecam ,partacze,oszuści,nie maja pojęcia o wykończeniu wnętrz,nie kompetentni biorą tylko niezłą kasę za usługi a wykonanie pozostawia wiele do zyczenia,nie maja solidnych wykonawców,ludzie do pracy brani są chyba z pod pośredniaka,NIE POLECAM wręcz ODRADAM

MPM
@nandu 18.12.2014 17:21

To prawda, pracowalem krotko ale codziennie pojawialy sie nowe osoby "z ulicy". Nie mialy pojecia o niczym. Tak sie wykancza muzeum II wojny swiatowej w gdansku. Ludzie pracuja bez umow bez przeszkolenia bez pozwolen. Do tego Pan Kamil, na pierwszy rzut oka, sympatyczny i uczciwy facet - nie wyplacil mi zaleglych pieniedzy a ciagle mydli oczy ze przelew jutro dojdzie, zdzwonmy sie wieczorem itd... moim zdaniem oszukuja zarowno pracownikow jak i osoby ktore obsluguja.

MPM
@nandu 18.12.2014 17:21

MARCOS

mateo - 2012-01-09 21:55:16 Nie polecam tej - trudno nazwac to firma Farby , tapety i uslugi sa bardzo drogie , nawet za pomoc w dobraniu koloru oraz konsultacje kaza sobie placic slono bo az -100 zl Pisza o sobie ze sa bardzo dlugo na rynku - wystarczy sprawdzic - sa bardzo krociutko .Jak mozna zaufac takiej firmie Brak kompetentnych ludzi z wyksztalceniem archtekta wnetrz To tyle Jestesmy zawiedzeni po wizycie , rozmowach i propozycjachZŁOŚLIWY KOMENTARZ ZŁEJ KONKURENCJI,,,..POZDRAWIAM

serwin
@MARCOS 11.04.2013 16:22

A Ty Mateo uwielbiasz chyba pracować za darmo,,,ha,ha

mateo

Zostaw opinię o Miker Design - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miker Design