Opinie o Konekt Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konekt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekt Sp. z o.o. w Białystok

Były pracownik biura

Firma jest niesłowna, prezes chodzi pod dyktando ksiegowej która ma największą moc sprawczą w firmie... Kazdy chodzi jak pani ksiegowa zagra, nawet żona prezesa nie ma nic do powiedzenia!? Zastanawiające :) Brak szacunku i poniżanie pracownika. Praca tylko dla osób bez rodziny, bo non stop trzeba robić nadgodziny najlepiej za darmo. Ciągłe pretensje i płace bez premii. Ewentualnie trzeba chodzić i upominać się o swoje bo prezes dużo zapomina, chyba coś z pamięcią ma najwidoczniej. A potem Cię i tak wywalą, bo się upominasz. I koło się zamyka.

Trzymajcie się z daleka od tej "innowacyjnej firmy" bo stracicie nerwy i zdrowie. Księgową już dawno powinni posądzić o mobbing bo każdego traktuje z góry, równa z ziemią i osądza bez skrupułów o "działania na szkodę firmy" które nie mają miejsca po czym dostajesz wypowiedzenie booo np. Chciałeś podwyżkę :) Kierownik zakładu? Chętnie przejmę to stanowisko bo tylko siedzi i pierdzi w stołek a ogólnie nic go nie interesuje. Chłopakom na magazynie bardzo współczuję bo jakby się nie starali to i tak mają poobcinane "premie" o ile to można nazwać premią... polityka firmy jest do bani. Prezes cwaniak, obiecuje patrząc Ci w oczy, po czym "zapomina" że coś podobnego mówił... żenada. Niech pójdą z torbami bo w Łapach jeleni nie znajdą, chyba że znajdą? He he

Produkcja

Byłem świadkiem jak dla takich JELENI którzy chcą tam pracować za 2 tys zwalniano ogarnięte w temacie osoby które chciały większe pieniądze za swą ciężką pracę. I jelenie w tej firmie zostały. To co się tam dzieje już dawno powinien sprawdzić PIP. Jeżeli ktoś donosi księgowej to ma luzz przez jakiś czas. Pani Księgowa nie wiadomo dlaczego zachowuje się jak właścicielka firmy i nawet prezesa ma w garści który wykonuje jej wszystkie polecania, nie wiedzieć czemu??? Coś jest w tej firmie nie tak.

kappa

Konekt jesli chodzi o wynagrodzenie to nikt wam tyle nie da co wam prezes obieca. Produkcja łapy(usunięte przez administratora), brak szacunku do pracownika. W firmie wiele do powiedzenia ma ksiegowa- niejgorszemu wrogowi nie zycze jej poznac. Czesta wymiana pracownikow.

nonick

Jestem pracownikiem firmy Konekt w przeciwieństwie do BYLYCH pracowników umieszczajacych tu opinie. Nie zamiezam bronic Konektu bo powinien sam rozwiazywac swoje problemy ale nie zgodze się z poprzednikami, ze wszystko w naszej firmie jest zle. Primo Z jakiegoś powodu 'pokrzywdzeni' pracownicy już nie pracują w firmie i nikt mi nie wciśnie ciemnoty ze w obecnych czasach ktoś zwalnia dobrych pracowników :) . Dobry pracownik obroni się sam swoja robota i wiem z doświadczenia ze w Konekcie jest system premiowania tylko oczywiście dla dobrych pracowników. ja mam premie:) drugie primo warunki pracy,firma w tym roku przeniosła się z Bialegostoku do Lap i z tego co wiem nie udało się wszystkiego wybudować (magazyn) dlatego postawiono hale namiotowa która tymczasowo zastepuje magazyn. Jeśli chodzi o socjal nie wiem co można mu zazucic bo jest spoko. trzecie primo jeszcze nie slyszalem żeby w konekcie ktoś pracowal na czarno. .slyszaledm o tym,ze czasami pracownik przychodzi na kilka dni sprawdzić czy mu ta robota odpowiada ale na 100% nie ma tu pracy bez umowy. czwarte primo czeste zmiany, to fakt caly czas się cos zmienia. to nie jest fajne i mi się to tez nie podoba. ale widać ze firma się dopiero ksztaltuje i nie wiadomo jeszcze do końca jak ma chyba wygladac finalnie. moim zdaniem jak chcesz pracowac to znajdziesz tu robote. Jak się migasz to prędzej czy później wylecisz. ale wydaje mi się ze tak jest wszedzie

CZAS
@nonick

Tylko czas dzieli cię od zmiany poglądów na temat tej firmy, widocznie jesteś "świerzaczkiem" któremu naobiecywali cuda-wianki. Premia będzie do tego momentu, do którego będą Cie potrzebować. A GÓRU nich Ci wytkie 3 błędy i po premii, mało tego, masz odpowiedzialność finansową, więc z wypłaty też poleci. Kolejna sprawa to taka, że dobrzy pracownicy się sami pozwalniali bo będąc związani przez parę lat juz z tą firmą - po przeniesieniu do Łap słyszeli same pretensje od zarządcy, i żadnego wsparcia, gdzie dla wszystkich był to bardzo trudny okres który trwa do dziś. Znam przypadki zwolnień dobrych pracowników i niestety się swoją robotą tu nie obronisz bo nikt cie tu nie docenia chodzbys 12 godzin zapieprzał to i tak zawsze będzie za mało. Zresztą wszystko widać po rotacji pracownikow, która tam panuje. Ale powodzenia. Socjal okej. Kasa marna jak na warunki pracy.

bo primo
@nonick

Częsta wymiana pracowników o czymś świadczy. Pracownicy "nowi" szybko są zwalniani, nie ma czasu ani osób do szkolenia, wdrażania, jak sam się nauczysz to Twoje a później wypad bo zrobiłeś coś źle. Premie otrzymują osoby wcale nie dobrze pracujący a tacy co zajmują się w tej firmie donoszeniem księgowej (takie krety mają w tej firmie wartość ) , która tylko czeka na nowe argumenty do zwolnienia, bo w większości zwolnień to dzięki właśnie tej osobie. Gdzie takie decyzje powinny wyjść od najważniejszej osoby w firmie -prezesa. Jeśli dla kogoś premia to 100 lub 200 złotych przy najniższej krajowej to godna płaca to fakt jest. Sama/sam twierdzisz że nikt nie pracował(usunięte przez administratora) , a te osoby o których wspomniane było że przychodzą na kilka dni by zobaczyć jak się pracuje ? (usunięte przez administratora)Uzasadnienie że firma została przeniesiona do Łap i przez to brak organizacji i zmiany decyzji to nie uzasadnienie bo w tej firmie tak było jest i będzie.(usunięte przez administratora)

raz dwa trzy
@CZAS

Socjal ok? z tym się nie zgodze.Zalezy co masz na mysli mowiac socjal. Chyba wc a i to pozostawia duzo do zyczenia. Premii brak , paczek na swieta dla dzieci pracownikow brak, dodatkowej opieki medycznej nie ma, kart na silownie/basen nie ma , biletow do kina nie ma. Brak staran o pracownika.

Poezja
@raz dwa trzy

Praca w konekcie jest jak western! Wszyscy wszystkich odstrzeliwują. Kto pierwszy strzeli ten nadal tam trwa ;) Ogólnie również to jest także dramat. Dramat dla pracowników. Nieustanne kino akcji. Komedia nie praca.

Firma Konekt Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel techniczno-handlowy (branża budowlana). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
xyz

Krotko i na temat. Prezes i ksiegowa nie maja szacunku do pracownikow , ciagle aluzje , wyzwiska, obwinianie. Zarobki to najnizsza krajowa u wiekszosci praconikow plus premia ktora jest smieszna i raz jest raz jej nie ma. Wypowiedzenie otrzymujesz ostatniego dnia pracy, tak traktuja pracownikow. Szkoda czasu, uwierzcie. W tej firmie licza sie tylko przychody, nie pracownik.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Rekrutacja ???

Rekrutacja wygląda tak, ze zajezdzasz na miejsce tzn. Do FABRYKI KONEKT, pokazuja Ci pustaki, ceramike i akcesoria, mniej wiecej określają ramy wynagrodzenia ktore często mija sie z rzeczywistością, i zapraszają do pracy jak Ci pasuje. Tyle. Bez zadnego Cv i bez zadnych kwalifikacji mozesz zostac zatrudniony z dnia na dzień.

ktoś

Jak obecnie wygląda praca w Łapach ? Warunki ? Płaca? Zarząd i pracownicy tworzą Firmę , czy też pracownik to zło konieczne ?

@ktoś

zalezy gdzie, generalnie na dzień dobry dostaje się 2000 netto na reke przez 3 miesiące (okres próbny). Po trzech miesiącach gdy umowa zostanie przedluzona premia wysokości 900 zl na reke. Czyli wychodzi za okres próbny 2300 na reke. Potem dochodzi 200 zl premii na reke za brak zwolnien i takie tam. Czyli robiąc swoja robote wychodzi normalnie 2500 na reke. wszyscy pracują krutko wiec nie wiem co dalej,jak premie swiateczne itd. Z tego co wiem wraz ze stażem zarabia się coraz więcej ale ile nie wiem

Produkcja

Zapomniałem dodać że jedyną słuszną decyzją Pana prezesa było zwolnienie byłego kierownika grubego, lecz charakterem miał wiele wspólnego z właścicielem

Produkcja

(usunięte przez administratora) Obiecuje oczywiście dużo, po czasie wszystko wychodzi na jaw. Umowa najniższa krajowa mimo iż na rozmowie było mówione co innego. Codziennie nowa wizja prezesa, coś się przyśni i zmiana przez co wieczny haos. Oczywiście też "musi dokładać do tego interesu", i najlepiej żeby pracownicy zamiast brać pobory oddali je firmie. Wieczny teoretyczny brak pieniędzy na jakiekolwiek podwyżki dla normalnych pracowników, ale na Mustanga wystarczająco. (usunięte przez administratora). Jeszcze księgowa która jest ważniejsza od prezesa. Przedstawiciel lata za prezesem jak ciepły, kierownik produkcji niedługo chyba sobie kupi łóżko do swojego pomieszczenia gdyż chyba śpi w zakładzie .Jedyny z którym da się pogadać to dyrektor regionalny, lecz nic nie może zrobić bo jest tylko "pionkiem prezesa i pani księgowej" Nie polecam.

Jak widze nic w tej firmie sie nie zmienilo. Przez jakis czas pracujesz w tej firmie (usunięte przez administratora) , jak bedziesz sie dopominac umowy to dostaniesz po jakis czasie z niespodziankami (inne byly ustalenia co innego na umowie), nadgodziny ktore nie sa platne, nocne godziny tak samo. (usunięte przez administratora)za blad ktory da sie naprawic, za wczesniejsze zwolnienie lekarskie. Brak wspierajacego sie zespolu co przyczyniloby sie na rozwoj firmy, kazdy pod kazdym dolki kopie. (usunięte przez administratora)Bardzo czesta wymiana pracownikow z dwoch stron i pracodawcy i pracownika. Jesli szukasz stabilnej i "spokojnej" pracy w ktorej bedziesz mial szanse rozwoju to nie tutaj.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Na poczatku super ekstra. Obiecują rzeczy wspaniałe, po czym zwalniają Cię bez przyczyny. Firma która jest zarządzana z godziny na godzinę, w której pracownik to (usunięte przez administratora) do roboty za najniższą krajową. Upomnisz się o większe pieniądze to, to samo jakbyś złożył wymowienie, zwalniają Cię bez mrugnięcia okiem. Rotacja pracowników co 3 miesiące nie ważne jakbyś się starał. (usunięte przez administratora)Ogólnie masakra, jak ktoś lubi życiowe przygody to KONEKT to zapewni w ciągu kilku dni. Bardzo nie polecam i przestrzegam.

na szczęście były pracownik

(usunięte przez administratora)Brak pomocy ze strony kadry zarządzającej,(usunięte przez administratora)Aż dziwne ze inspekcja nie reaguje.Nie polecam!

Botox

Praca w Konekt Białystok i Łapy (usunięte przez administratora)atmosfera w firmie zalezy od samopoczucia wyzszych ranga, wartosc maja ci z brazowymi jezykami, roznego rodzaju (usunięte przez administratora), mimo staran nie jestes doceniany jako pracownik,slabe warunki pracy.Jednym slowem odradzam, szkoda nerwow i zdrowia

Xxx

Witajcie ludziska kto zamierza pracowac w firmie Konekt w Białymstoku lub w Łapach to odradzam.Pracowałem w tej firmie i zwatpiłem.Praca jest dla chardkorowcow.Jak sie zatrudniasz do tej pracy to trzeba czekac na umowe do dwoch tygodni i to sie upomniec trzeba o papier.Na badania wysylaja oczywiscie dostajesz papier ale szukasz na wlasna reke lekarza bo nie maja podpisanego kontraktu zadnego.Bierzesz fakture za badania to ci zwracaja po 2 miesiacach.Obiecuja dobra stawke to jak dostajesz do renki umowe to na papierze widniej najnizsza stawka krajowa.Zupelnie Co innego mowia na rozmowie a co innego jest na papierze.Daja ci stanowisko pracy jaka operator wozka widlowego a skladasz kominy pod namiotem na paletach euro.Czy jest to zima czy lato zaiwaniasz jak woł i tam tylko patrza i obserwuja w kamerach na ciebie czy nie siedzisz.Jak masz ustone godziny pracy tydzien przez tydzien to potrafia w srodku tygodnia zciagnac na popoludnie lub na rano i ich nie interesuje ze masz dziecko lub inna sprawe z rana lub popoludniu zalatwic.(usunięte przez administratora).Wiec nie warto pracowac u niego za Psi pieniadz kosztem swego zdrowia.

Jureczek

Firma Konekt z Białegostoku - (usunięte przez administratora) - praca w namiotach, w lato upał ponad 35 stopni, w zimę mróz. Sporo dzwigania przy pracy minimum 8 godzin. W czasie sezonu budowalnego to najczęściej 10 lub 12 godzin z jedną tylko przerwą. Duże zapylenie pyłem cementowym i wełną szklaną. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Rambos

Firma KONEKT systemy kominowe białystok ul J.Pawła ileś tam. Firma produkuje pustaki kominowe moje zadanie polegało na pakowaniu tych cegieł na palety i streczowaniu tak mi powiedzieli no i stawka 13 zł godzina, stawka fajna ale warunki pracy no cóż praca dla prawdziwych hardkorowców, dzików, (usunięte przez administratora) Jest 2 kierowników obaj wystawiają ogłoszenia które TOTALNIE się różnią np w 1 stawka 13 zł godzina w 2 do uzgodnienia i się dowiadujesz ze pracujesz 12 h masz prawo odpocząć 15 min ( 2 przerwy 15 min o 10 i 14 ) praca prawie na akort aczkolwiek jest godzinowa ale tępo jakie tam jest narzucone sprawia że czujesz się jak w (usunięte przez administratora), budynek jest tylko dla biura, pracujesz w namiocie z maszyną w wielkim huku, wręcz saunie bo namiot się nagrzewa i często nie ma czym oddychać co do ekipy to zdania podzielone każdy z kimś po prostu trzyma bardziej lub mniej ale to idzie wytrzymać najgorsze są warunki i to zraża 1 cegła waży najmniejsza - około 20 kg największa 40 kg powinno się pracować we 4 ale często było 3 na 12 h po czym przychodził kierowniczek z uśmiechem oznajmiając - (usunięte przez administratora) panowie nie wyrobiliście normy. (usunięte przez administratora)5 dni po 12 godzin + 3 soboty na 8 godzin za 12 zł/h zarobić można fakt tylko jakim kosztem.

Zostaw merytoryczną opinię o Konekt Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Konekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekt Sp. z o.o.?

Konekt Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Konekt Sp. z o.o.