Opinie o PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa w Bochniak

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa w Bochniak

MŁODY

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z doświadczeniem? na produkcji nietypowych okien, doświadczenia związane ze zgrzewaniem, składaniem szkleniem. Interesuje mnie również jakie są możliwości pracowania godzin nadliczbowych i w jaki sposób są rozliczane

wesr
@MŁODY

kwestia dogadania sie z górą spora rospiętość a nadgodziny są do 10 godzin na więcej brak chęci ale nie w zimie i są rozliczane a soboty nie pamiętam kiedy robiłem

ole

Pracowałem w tej firmie tylko 4 miesiące jeszcze jak miała produkcję w Bochni. Nie wiem jak jest w Damienicach natomiast jeśli chodzi o Bochnię pracy nie polecam. Zarobki strasznie marne, żeby nie powiedzieć śmieszne, do tego 15 min przerwy z zegarkiem w ręku, chłopaki biegali sprintem do Żabki po hotdoga żeby zdążyć. Totalnie nie polecam - (usunięte przez administratora)

@ole

Czym zajmowałeś się w Plastbud Firma Handlowo-Usługowa? Mówisz o niskich zarobkach, możesz podać jakieś konkretne kwoty? Ciekawi mnie ile można tam zarobić łącznie z premiami, mam nadzieję że niedługo się odezwiesz i napiszesz coś więcej.

Doris

Pracowałem w różnych firmach jednak takiego(usunięte przez administratora) donosicielstwa i braku atmosfery do pracy nigdzie nie spotkałem. Jak ktoś przeżyje pracę w tym zakładzie to nic go już nie zdziwi

Jaki dress code obowiązuje w Plastbud Firma Handlowo-Usługowa?

Drax

Początkowo czerwony t-shirt po przyjęciu na stałe zielone spodnie i t shirt

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jerzy

Dlaczego odradzasz pracę w tym miejscu? Możesz podać jakieś konkretne powody? Mam nadzieję że niedługo dasz mi znać, jestem ciekaw co mi powiesz na ten temat.

Śmiech na sali

To nieporozumienie a nie zakład pracy. Niema czasu podrapać się po jajach bo zaraz ktoś przyjdzie z awantura że kamery i i że trzeba robić żeby (usunięte przez administratora)widział. Wszystko oparte o premie żeby można było tym manipulować pracownikami, zmarnowane pół roku. No i cos takiego jak godziny pracy tu nie obowiązują nigdy nie wiadomo o której się kończy

PRACOWNICZEK
@Śmiech na sali

Skoro Ci ktoś podziękował bo Ci się nie chciało to nie ściemniaj tylko pisz jak jest bo tylko zniechęcasz innych ..przecież odkąd jesteśmy w Damienicach czas pracy jest stabilny. PON i WT max 10h jeśli jest taką potrzeba i reszta po 8...b.rzadko było inaczej... a zimowe miesiące raczej spokojnie ..normalne w tej branży .. chcesz więcej godzin idź porozmawiać..chcesz mniej idź porozmawiaj...pracuje 5lat i jak dotąd zawsze ze wszystkim szło się dogadać bo człowiek rozumie człowieka z każdą sprawą można się dogadać i nikt nigdy nie robił sztucznych problemów.Chcesz więcej godzin to musisz coś sobą reprezentować inaczej nikt nie wywali kasy żeby Ci dać bo Ci się należy. Nie opowiadaj bzdur bo firma jest Spoko tylko sie wez za robote.. teraz widze masz sporo czasu aby sie drapać tam gdzie lubisz

Jak wyglada praca na produkcji? Chodzi mi dokładnie o zarobki, wymiar czasu prcy i atmosferę ?

Sławczan

Pracowałem w PLASTBUD prawie przez 4 lata. Nie pracuję już od ponad roku, bo uderzyłem w biuro bardziej niż w produkcję. Ale ten czas będe zawsze miło wspominał, wiadomo praca do najlżejszych nie należy ale między pracownikami - zwłaszcza szklenia, zawsze była fajna atmosfera, pomocna. Ktoś tu pisze, że wyzysk i udręka. Wiadomo przyszedłeś leżeć to może zatrudnij się na plażę. Tu na pewno plaży nie ma, ale w końcu za to płacą. Jak ktoś popracuje dłużej, ma nadgodziny i przychodzi w soboty to można wyjść nawet 4k, czyli nawet ok. Wiadomo, że poszanowanie generalnie mogło być lepsze ze strony 'góry'. Co do brygadzistów - (usunięte przez administratora)jest super brygadzistom moim skromnym zdaniem i świetnym człowiekiem - do tego stopnia, że pracownicy z własnej nieprzymuszonej woli składali się dla niego na prezenty urodzinowe, a to o czymś świadczy. Pozdrawiam wszystkich pracowników ze 'starej brygady'!

@Sławczan

Co można rozumieć przez "lepsze poszanowanie pracownika z góry" ? Napiszesz szerzej o tych relacjach pracownik-szef? Wynagrodzenie jest ok? Dzięki.

firma

Uwaga przestrzegam przed zamawianiem w tej firmie okien , z pracownikami fatalny kontakt , po zamontowaniu przez nas okien po kilku tygodniach pękła sobie szyba , Plastbud nie poczuwa się do wymiany szyby , pęknięcie wyszło spod listwy i poszerzało się przez kilka tygodni , brak możliwości reklamacji , zamawialiśmy u nich okna za kilkaset tysięcy rocznie , pamiętajcie jeśli przyjdzie do reklamacji to nie będą z wami rozmawiać .

Maja

Proszę Cię, byś napisał coś więcej na temat tego, jak pracowało Ci się w Plastbud Firma Handlowo-Usługowa. Co byś zmienił, by praca tam była dla Ciebie na tyle satysfakcjonująca, żeby z niej nie odchodzić? Każda merytoryczna opinia od doświadczonej osoby jest cenna dla osób, które chciałyby zostać tam zatrudnione.

Zażenowania

Obsługa w tym sklepie to jakiś żart.. brak profesjonalizmu, rażące niekompetencja

Maja

@egery jak rozumiem, jesteś pracownikiem Plastbud Firma Handlowo-Usługowa. Czy możesz zatem napisać nam jak wygląda praca w tej firmie i czy według Ciebie warto wysłać tam swoje cv? Każda opinia od zorientowanej osoby jest cenną wskazówką dla zainteresowanych osób. @Dawny_pracownik proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi w Twoich wpisach i nieużywanie wulgaryzmów. Wpisy tego typu mogą byś skasowane zgodnie z regulaminem.

Rajder

A ja wyrazam swoja opinie na temat produktow tej firmy. Kupilem okna rok temu . Od zewnetrznej ich strony miedzy uszczelka a plastikiem powstala szczelina ok 2 mm. w ktorej to szczelinie podczas opadow gromadzi sie woda . Oczywiscie gwarancji nie uznali gdyz stwierdzili ze tak to ma byc i nie wplywa to negatywnie na funkcjonowanie okna i spelnia wszystkie normy. Dziwne ze na poczatku wszystko bylo szczelne i nie bylo szczeliny. A skoro ona sie pojawila to chyba logiczne ze cos jest nie tak. (usunięte przez administratora)

xnxx
@Rajder

Oczywiście to wina firmy .Uszczelka ma to do siebie ze się kurczy po jakimś czasie ,dlatego powinien być zawsze robiony nadatek aby tej uszczelki zostało trochę więcej w razie kiedy z czasem pod wpływem choćby temperatury zacznie jej ubywać .Nigdy nie można robić na "styk" gdyż grozić to może kolejnymi takimi sytuacjami

Kalafior_ssie

Wytrzymałem tu 4 miesiące i Nikomu nie polecam !!!! (usunięte przez administratora) Zarobki takie mizerne ze nawet ukraincy się zwalniają. Naprzyjmowane pociotek w biurze które tylko kombinują jak utrudnić życie na produkcji.

Maja

@Rrrrrrr, @Brrrrrr mieliście do czynienia z firmą Plastbud jako pracownicy czy klienci? Możecie powiedzieć nam coś więcej o swoich doświadczeniach? Plastbud Firma Handlowo-Usługowa ma mieszane opinie i każda uzasadniona i merytoryczna wypowiedź na temat jej funkcjonowania z pewnością byłaby pomocna dla odwiedzających to forum.

Kojo

Rok tu pracowałem i szczerze każdemu odradzam. Przerzucaja cie ze stanowiska na stanowiska, ciągle pretensje jeśli ktoś chce wyjść jak człowiek po 8h pracy. Wszystko opiera się o premie która zabierają za byle co. Przerwa 15min ciężko w tym czasie nawet spokojnie zjeść. Brygadzisci same nieudaczniki którym się wydaje ze sa najmądrzejsi donoszenie wyzej, wycieczki po hali i utrudnianie innym roboty to ich ulubione zajecie. O narzędzia trzeba się prosić czasem to po paru miesiącach coś się dostanie, lepiej swoje przynieść. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry potem życie weryfikuje. Przemiał ludzi na zakładzie konkretny, praktycznie co tydzień ktoś przychodzi ktoś odchodzi jak widzi ten bajzel. Po całym dniu wychodzi się wykonczonym przed wszystkim psychicznie. O magazynie nie ma co nawet wspominać praca na akord nigdy nie wiadomo raz się kończy po 10h a raz po 24h a pieniądze śmieszne

sqzz

Warto zaznaczyć ze atmosfera we wspomnianym zakładzie jest bardzo napięta . Trzeba uważać na to co sie mówi i do kogo sie mówi bo konfidentów 'uprzejmie donoszących' na ciebie nie brakuje .(usunięte przez administratora)

TW

Złota robota stawki są stałe jak jest sezon to 8zł a poza sezonem tu zaskoczenie tez 8zł stawki sa stale. (usunięte przez administratora)

lolipop

(usunięte przez administratora) dając pracownikom 11 zł za godzinę -"lepszej pracy w okolicy nie znajdziesz" Przy 200 przepracowanych godzinach nie ma nie raz nawet 3 tyś ;]

dsdsfdf

Pracowałem w tej firmie ponad pięć lat, czego bardzo żałuje. Nieustanna kontrola pracując na lini produkcyjnej jesteś cały czas obserwowany, często nawet przez wycieczki znajomych (usunięte przez administratora)bądź kogoś innego oglądającego cię jak małpę w cyrku godzinami oczywiście te wycieczki są wraz z dziećmi 8 czy 10 letnimi. Nieustanna presja wywierana na pracowników z pracy wychodzisz jak skończysz to nic że jednego dnia jest 200 okien a drugiego 600 to nie ma znaczenia kończysz jak wszystko jest zrobione. Firma pomimo pracy z ostrymi przedmiotami (stal,szkło.profil plastikowy) nie posiada uzupełnionych apteczek jeśli się skaleczysz biegasz po całym zakładzie szukając czegokolwiek czym można było by się opatrzeć najczęściej bezskutecznie. (usunięte przez administratora)Zapomnij o premiach od września do późnej wiosny wtedy plan pracy nigdy nie jest wykonany taki dziwny zbieg okoliczności.Firma wykorzystuje młodych i głupich przerzucasz tysiące kilogramów dziennie, po czym w każdej chwili mogą cie zwolnić z dnia na dzień podając jakiś wyssany z palca powód.

Zostaw merytoryczną opinię o PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa - Bochniak

• Jak się pracuje w PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLASTBUD sp. z o. o. sp. komandytowa
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Poniatowskiego 12
    32-700 Bochniak