Com-Druk

Miejsce Piastowe

Opinie o Com-Druk

Jan

Jestem firmą od wielu lat współpracującą z tą drukarnią widzę w opiniach że konkurencja nieźle się wyżywa na forum pan [usunięte przez moderatora] pochłoną większość rynku i nie daja mu spokoju, przez te kilka lat widziałem jak ta drukarnia rośnie w siłę i się rozbudowuje do rozmiarów obecnych, nie widziałem podczas moich obecności w zakładzie zjawisk negatywnych opisywanych w powyższych opiniach. Byłem tam wielokrotnie zapraszany na rauty, dzień drukarza, dni otwarte przygotowany dla swoich odbiorców po uruchomieniu nowych linii, które wyrastały jak grzyby po deszczu. A wręcz technologie jakie posiada stawiają tą drukarnię bardzo wysoko. A sam pan [usunięte przez moderatora] jest człowiekiem bardzo pracowitym, przekazuje swoją wiedzę młodzieży i prowadzi nie mały zakład. Dlatego myślę że konkurencja powinna się pogodzić ze stanem faktycznym ponieważ ją kreuje rynek i zrozumieć swoje miejsce a nie wypisywać bzdury

Zostaw opinię o Com-Druk - Miejsce Piastowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Com-Druk