Opinie o Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny w Elżbietów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny w Elżbietów

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny? Podzielcie się swoim zdaniem!

natka

Nic się nie zmieniło! Tylko więcej pracy a mało kasy! I brak szacunku do pracowników ani motywacji żeby walczyć o dobrych pracowników; brak dobrej komunikacji.

Ulka

Konkurencja bardzo ciężko pracuje? Spoko firma ale może nie dla wszystkich.

Dawno temu w trawie

Pracowałam tam rok i nie polecam pracy,pomijajać calą masę niedociągnieć i pensje to ta praca jest zagrożeniem życia i zdrowia.Wszyskie kontrole jakie sa przeprowadzane sa z góry zapowiedziane dziś czysto bo jest wizytacja a jutro totalny bałagan.Chamstwo liderów nie zna granic.Nie polecam i szczerze podziwiam osoby ktore tam pracują bo nie maja innego wyjscia ,bo trzeba za coś zyc....

rysiek
@Dawno temu w trawie

mam tam iść do pracy czy mogę prosić o więcej szczegółów. Co ma znaczyc zagrozenie zdrowia i życia ?

Aska

Pracowałam 28lat zarabialam mniej niz ukraina ! Kierownicy po zawodowkach ...porazka totalna

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Elżbietów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
X

Dzieje się w tej bakomanet, hehe. Tam gdzie ja robiłem już Ukraina podobno. Teraz słyszałem, że już ukraińcy ( na razie jeden) dostają umowę przez Bakoma, a Polacy popierdalaja przez agencję. Komorowski jest niezły, niby Polska firma a ukrainiec zarobi więcej niż Polak. Ja pracuję w Niemczech i nie mam tyle co Niemiec nie mówiąc już o większej kasie

Pracowałam lata temu w biurze, firma rodzinna, co za tym idzie, ano to ze stanowiska kierownicze i dyrektorskie obsadzone wg. Koneksji rodzinnych wiec w większości sa to ludzie z przypadku. Wiele osób pracuje tam po kilkanaście lat, często z przyzwyczajenia a co tym idzie nic sie nie rozwijają bo odpowiada im taka bylejakość.

Maronin

Witam Czy ktokolwiek jest mi w stanie powiedzieć jakie są zarobki w bakomie na stanowisku młodszy operator wózka widłowego lub magazynier, mam na myśli oczywiście czysta pensja i ewentualne premie. Jak wyglada social? Jak przedstawia się możliwość korzystania z urlopu wypoczynkowego i na żądanie? Jak wygląda tam faktyczne traktowanie pracownika? Pozdrawiam

anita

4 brygadówka praca swiatek, piątek i niedziela nawet w Swieta nie ma sentymentow a pensja ponizej ludzkiej godnosci, ludzie traktowani sa gorzej niz murzyn w USA czy UK choc ci drudzy leniwi i mało wydajni. Fluktuacja ogromna kts popracuje dzien dwa i odchodzi widzac ten kołowrotek i brak szacunku

NIck

ciekawy jestem czy te dyrektorki co to czesto słoma im z butów wystaje chcieliby pracowac prawie za najnizszą krajowa majac wyśrubowane limity nie do wykonania. Tempo jak w ruskiej hucie pot leci po d.... mimo ze w hali ponizej 6 stopni C

mmmmm

Firma porażka,chcecie miec problemy i byc oszukiwani zatrudnijcie sie w bakomie.Pozdrawiam

X

Na magazynie podobno pracuje sporo ukraincow. Robią mniej niż Polacy panosza się. I tak Polaka z agencji wywala gdy nie robi normy a ich trzymają. Śmieszy mnie gdy ktoś mówi że Bakoma to Polska firma. Dzięki Bogu już tam nie pracuję.

kret

Oj naiwni naiwni.Jak nie chcecie mieć długów to omijajcie ta firmę z daleka.W ciągu dwóch trzech miesięcy pracy dorobicie się sporych długów 1000 do 2000 zł.zależnie od sklepów jakie wam przydzielą.Po to podsuną wam bezprawny weksel inblanko przy przyjęciu do pracy. Jesteście faktycznie kierowcami, przedstawicielami handlowymi, ładowaczami, kasjerami,a przy nauce pomocnikami kierowców. Skąd te długi. Ano z przeterminowanych jogurtów i innych towarów.Za wszystkie towary których nie udało się wam sprzedać przed upływem daty ważności musicie zapłacić. Tak tak to jest właśnie Bakoma. Wrażenia moje z pracy w tej firmie to : przyjmuje się pracownika, szkoli się go,a raczej on sam i następnie wypuszcza na "słabą" trasę. Po 3-4 miesiącach zwalnia się go.Po remanencie gdzie dług do spłaty przez Ciebie-przyszły pracowniku sięga 1000-2000 zł. szuka następnego frajera. W oddziałach jest 2 lub 3 „starych” pracowników i księgowa, a raczej fakturzystka ślizgających się na nowych ludziach. Tym sposobem spokojnie firma z jej oddziałami może egzystować latami kiedy ty nowy pracowniku będziesz dopłacał do niej. A wspomnę jeszcze o ciągłych esemesach z nakazami zrób to lub tamto no i kwotą ile grupa dzisiaj sprzedała. Co ważne.Znowu nie będzie premii przez Ciebie bo słabo sprzedajesz. A sprzedajesz tyle tylko jakie masz sklepy. Cwaniaki dobrych sklepów Ci nie oddadzą ty masz szukać nowych. Co do godzin pracy średnio 10-14.Ale w Bakomie płacą tylko za 10.Resztę robisz na swój koszt nikt Ci za to nie zapłaci. Wręcz jesteś zachęcany do skrócenia czasu pracy ale na początku tego nie wiesz, że to pułapka. Nie sprzedasz towaru to za wszystko i tak zapłacisz przy wypłacie. A podziękują Ci telefonem abyś przyjechał do bazy na 14. Tam zrobią Ci publiczny remanent i powiadomią, że rozwiązują z Tobą umowę. Co do kierowników zatrudnionych w oddziałach to mają tylko w oczach i umyśle numerykę i sprzedaż. Co chwila jakieś szkolenia, wyjazdy - ty na to będziesz się składał swoimi stratami po remanencie. Nie potrafią ułożyć nawet porządnie trasy co tam straty „ty frajer” i tak za wszystko zapłacisz. Tak więc powodzenia życzę desperatom zatrudniającym się w tej firmie.

Polecam

kierowca BIAŁA TOYOTA WSC AL 47 ROBIĘ KAŻDEMU LODA ZA DARMO CWE. . . . L

^^Anna^^

Witam pracowałam kilka lat w tym bałaganie -ponieważ inaczej tej firmy nie można nazwać kierowników i zastępców na zmianie więcej niż ludzi pracujących na zmianie .Brak szacunku do pracowników fizycznych, [usunięte przez moderatora] Fakturzystki traktowane jak tania siła robocza. Większość dziewczyn ma wyższe wykształcenie niż kadra kierownicza, przerwa śniadaniowa dla operatorek to abstrakcja.Mają zapierniczać i nie dyskutować.Te ,które nie boją się wyrazić swego zdania są przez pseudo kierowniczków traktowane jak śmieci ,podwyżka też ich nie obejmuje ,[usunięte przez moderatora] twierdzi,ze powodem jest pyskowanie.co nie jest prawdą po prostu obawia się osób inteligentniejszych od siebie.Kierują swój wizerunek jako firmy przyjaznej rodzinie-reklamy, a w rzeczywistości zwalniają z pracy małżeństwa pozostawiając rodziny bez żadnych dochodów.Po drugie dziewczyna która zachodzi w ciąże jest traktowana [usunięte przez moderatora] jak zaraza,jej ciąża jest wynikiem niesubordynacji i zamachem na firmę.Z kolei znam dziewczyne która się zwalniała sama(znalazła lepsza pracę)została potraktowana [usunięte przez moderatora] jak człowiek niższej kategorii bo przecież dał jej taką szanse jak ją przyjmował a ona ośmieliła się sama zrezygnować z takiego dobra jakim jest praca w Bakomie.Zarobki za taką pracę śmieszne. .A co by pracownikowi nie było za dobrze to wprowadza się chore systemy premiowania i ustala granice paletowe nie do wyrobienia -za duża konkurencja na rynku i słabsza sprzedaż.Pracując przy stołach jako pakowaczka w zimnie najniższa krajowa i śmieszny dodatek ,który jeszcze nam zabierają za straty poniesione z winy osób źle zarządzających.Prawo do urlopu-to abstrakcja nie możesz go wykorzystać kiedy chcesz tylko kiedy [usunięte przez moderatora] pozwoli bo ma za mało ludzi nie ważne ze masz komunie dziecka z łaski pozwoli ci w dzień komunii mieć wolne lub zamienić się z kimś. Ogólnie nie polecam szkoda zdrowia.Niestety prz

aga123
@^^Anna^^

Ja mam tylko jedno pytanie: skoro nazywasz tę firmę "bałaganem" to dlaczego pracowałaś tam kilka lat? :) Zatrudniają chyba ok 1000 osób, więc chyba da się tam normalnie pracować....? Jedno jest pewne - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... :)

"biały murzyn"
@aga123

do@^^anna^^,nie byłaś, nie widziałaś, to morda w kubeł, a jak chcesz to idź, przekonasz się sama co jest grane, bardzo częstym przypadkiem (oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje przyjść)jest wytrzymanie tylko jednego dnia w tej przemiłej firmie...

ratio
@aga123

zatrudniaja Ukrainców bo żaden Polak ktory tu wydaje tzn w POlsce nie jest w stanei utrzymac rodziny Ukrainiec wydaje u siebie te Euro ktore kupi w Polsce. Omujajcie tę firme bo pensja żenująco niska za to obietnice premii nieskończone

Zostaw merytoryczną opinię o Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny - Elżbietów

• Jak się pracuje w Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny