Royal Banking

Opinie o Royal Banking

Klara

Jakie zarobki?

Mirek

świetna rzetelna firma i super ludzie pomagają ludziom nawet w trudnych sytuacjach a klienci wdzięczni dozgonnie!pracowałem 2 lata ale musiałem wyjechać do USA.Polecam wszystkim a co do zarobków to dwa autka kupiłem(:i nie wierzcie w poprzednie komentarze bo trzeba być w tej firmie kreatywnym a widocznie nie wszyscy sie nadaja.

Joanna

@mythona jakie są Twoje doświadczenia z Royal Banking? Brałeś udział w rekrutacji, czy też pracowałeś w niej przez jakiś czas? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki pracy w Royal Banking oraz na co mogą liczyć pracownicy firmy.

mython

Aby pracować w tej firmie trzeba mieć podły charakter i tupet. Naciąganie ludzi mających już kredyty na kolejne! Najważniejsze aby zarobić. Z daleka

mython

kaja

wczesniej nie słyszałam zbyt wiele o tym banku. U mnie w miesice chyba nie ma żadnego ich oddziału, widzialam też ze mają sporo ofert pracy też na konsultantow i Specjalistów akurat w Tychach, mogłabym dojezdzac jednka powiedzcie jaka stawka za godzinę

uber

Praca masakra, naciaganie klientow, nawet tych najbardziej zadluzonych, na kolejne kredyty, podlosc. Odradzam wspolprace z ta firma.

Zostaw opinię o Royal Banking - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Banking