Opinie o Royal Banking w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Royal Banking, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Royal Banking o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Banking w Tychy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy w Royal Banking jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Tutaj dbamy o przyjazną atmosferę i środowisko. Nie tylko ze strony przełożonego ale również współpracowników pomoc można uzyskać w każdym zakresie. Środowisko pracy jest wspierające :)

Ewelina Nowy wpis
@Agata

Poważnie? Ciężko mi uwierzyć, że wszyscy są tacy mili i wspierający..

Agata Nowy wpis
@Ewelina

Trudno jest mi odnosić się do kwestii czyjejś wiary. Przedstawiam swoje zdanie na zadane pytanie. Ocena to już indywidualna kwestia każdego z nas.

Aneta Nowy wpis
@Agata

Jak taki z niej niedowiarek to warto podać przykład jakiejś z jakich sytuacji, gdzie przełożony mocno wspiera podwładnych, może dzięki temu jej wyobraźnia ruszy. ;p

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Royal Banking? Chętnie zatrudniają?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Royal Banking?

@Pytanie

Zależnie od ustalonej podczas rekrutacji :)

Co wchodzi w socjal Royal Banking?

@Pytanie

Zależy co masz na myśli mówiąc o benefitach i o jakim stanowisku mowa bo są też od tego zależne. Na stanowisku specjalisty to telefon służbowy, praca w prestiżowym biurze, integracje, dla wybranych osób karnety multisport w mega dobrej cenie, dostęp do najlepszych szkoleniowców na rynku

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Royal Banking? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Elektryk
Tychy
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(35 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. handlu zagranicznego
Marek Kusz Jarosław Kot
(2 opinie)
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ula

Praca w firmie dla ludzi ambitnych i dobrych fachowców w tej materii, polecam gdyż dbają o pracownika.

Na jakie benefity można liczyć w Royal Banking?

Natalia N.

Świetna praca. Pracuję krótko bo około miesiąc, ale firma zapewnia fajne szkolenia wdrażające. Dobre zarobki i atmosfera - to główne atuty. Moje sugestie dla Royal Banking: Oby firma nie zmieniała zasad działania - są świetni. Lubię atmosferę w Royal Banking za: Mówienie sobie na "Ty", koleżeńska atmosfera wsparcia, wzajemna pomoc z klientami i trudnymi przypadkami, elastyczny czas pracy pozwala na dowolne ustalenie przerw.

@Natalia N.

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco i z pewnością jest cenną wskazówką dla tych osób, które również zainteresowane są podjęciem się tam pracy. Czy masz może informacje z pierwszej ręki odnośnie tego, czy firma w chwili obecnej poszukuje nowych osób do pracy?

Natalia N.
@Joanna

O ile wiem to tylko do niektórych oddziałów. Wiem, że oddział (usunięte przez administratora) i Dąbrowa Górnicza jeszcze mają miejsce ale nie wiadomo jak długo. Warto próbować wysyłać aplikacje.

@Natalia N.

Piszesz, że warto wysyłać swoje aplikacje do firmy Royal Banking a czy jesteś może w stanie dowiedzieć się jakie konkretnie oddziały są jeszcze wolne? To bardzo istotna sprawa, szczególnie dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Szymon
@Natalia N.

Czy grafik jest elastyczny? I czy możliwe jest praca tylko w weekendy?

Jacek

Przyznam, że pracuję od niedawna w firmie bo jakieś 3 miesiące. Od pierwszego miesiąca fajne zarobki i wsparcie kierownika. Tak naprawdę szkolenia wdrażające i zaangażowanie działu analiz i kierownictwa pozwala osiągać bardzo dobre dochody a przy tym uczyć się i rozwijać. Jeśli ktoś szuka pracy na wiele lat - to myślę że warto.

@Jacek

Bardzo zachęcająco piszesz o pracy w Royal Banking w Tychach. Wsparcie ze strony kierownictwa to rzeczywiście ważny aspekt, dzięki któremu wiele osób zainteresowanych podjęciem się tam pracy może szybciej się na nią zdecydować. Jakie wymagania stawia firma swoim przyszłym pracownikom?

Joanna

@Zainteresowana, jeśli dalej interesuje Ciebie praca w Royal Banking najlepiej jeśli wejdziesz na ich stronę główną i w zakładce praca masz wyszczególnione wszelkie informacje odnośnie tego, kogo firma poszukuje obecnie. Do Royal banking poszukiwani są Specjaliści do spraw sprzedaży produktów kredytowych. Informacje odnośnie wymagań jakie trzeba spełniać oraz zakresu obowiązków znajdziesz pod tym adresem -->> http://royalbanking.pl/

edek

Klient Swietna skuteczna firma szczerze polecam zwłaszcza budowlańcom bo nam najtrudniej o kredyt.Ja już byłem pod kreską zaległości z URZĘDEM SKARBOWYM o mało co nie zmusiły mnie do zamkniecia firmy a moja Pani w banku powiedziała że mogę zapomniec o kredycie teraz wiem że miała znikomą wiedzę na ten temat bo okazało sie ze sa jeszcze takie banki w POLSCE które mogą pomóc ale sam w życiu bym tego nie ogarnoł. Royal Banking skontaktował sie ze mną telefonicznie i praktycznie mailowo wszystko załatwili mi co było super bo nigdy nie mam czasu. To było jakiś czas temu i dzisiaj działam na czysto dalej a kredyt mogę zawsze wcześniej spłacić czego Pani w banku też się zarzekała że sie nie da. A co do opini że to są naciągacze to aż żal czytać bo jak ktoś nie potrzebuje kredytu to go nikt nie zmusi siłą do podpisania proste i logiczne.

usatysfakcjonowany

Do wszystkich, którzy piszą negatywne komentarze - to, że wam nie wyszło w pracy i pewnie kiepsko też idzie w życiu nie oznacza, że trzeba oczerniać szanujące się firmy. Firma prosperuje bardzo dobrze od kilku lat, a pracowników oraz zadowolonych klientów tylko przybywa. Ja osobiście polecam pracę tutaj - pod warunkiem, że ktoś jest ambitny i kreatywny. Co do osób pytających o oferty pracy - należy kontaktować się pod numerami podanymi na stronie internetowej.

Zainteresowana

Może wiecie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Kalisz

Pracuje w tej firmie już 6 lat i nie wyobrażam sobie innej pracy. Bardzo fajna atmosfera, pomoc, szkolenia naprawdę zdobyłam bezcenne doświadczenie w tym zawodzie. Prowizyjne wynagrodzenie daje bardzo duże możliwości tylko trzeba sobie sumiennie odpowiedzieć czy chce się pracować i zarabiać czy chce się posiedzieć pare godzin i zarobić 1500 na etacie, dlatego praca tylko dla ambitnych i rozwojowych ludzi. Jeśli chodzi o naciąganie nie spotkałam się z czymś takim u nas. Na naszą infolinie nie wpływają żadne skargi także nie wiem skąd te zaskakujące komentarze. Może ludzie którzy zdobywają pierwsze swoje doświadczenia na rynku pracy i pierwszy raz stykają się w ogóle ze sprzedażą odczuwają takie wrażenie, ale uważam ze to zwykle staranie o klienta a sam proces jest przejrzysty i jasny i absolutnie nie robi się nic czego klient by nie chciał i co nie było z nim wcześniej uzgodnione. Polecam tą firmę zarówno dla przyszłych pracowników jak i dla klientów.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ania

Ja pracowałam kilka dobrych lat w tej firmie. Zrezygnowałam z powodów osobistych. Nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Fajna atmosfera w pracy, świetni ludzie. Nigdy nie czułam, że jestem zmuszona do naciągania klienta - wręcz przeciwnie zawierane relacje z klientami są na lata - do dzisiaj niektórzy dzwonią zadowoleni z obsługi. Myślę, że negatywne opinie to opinie konkurencji. Royal Banking jest certyfikowanym złotym partnerem Open Finance - czołówka Polski. Nie mogliby sobie pozwolić na niedopatrzenia, o których mowa.

Joanna

Aktualnie Royal Banking poszukuje specjalistów do spraw sprzedaży produktów kredytowych (opis oferty znajdziecie na stronie internetowej firmy w zakładce "Praca"). Czy ktoś jest zainteresowany tym stanowiskiem? A może ktoś już brał udział w procesie rekrutacyjnym i może opisać, jak przebiegał? Czy do wykonania były jakieś zadania rekrutacyjne?

łukasz

Ludzie co wy piszecie jaka lichwa jacy naciagacze!pracuje w Alior Banku i wspólpracujemy z Royalem od dawna! ma wszystkie certyfikaty jeden z najlepszych pośredników gdyby nie oni to nasz oddział by padł bo my nie mamy czasu na szukanie klientów!nie piszcie takich bzdur bo odstraszacie ludzi!a jak sie nie umiecie odnalezc w swiecie finansów to sie nie zatrudniajcie!

lusia

świetna rzetelna firma pomaga ludziom w ciężkich sytuacjach negocjuje z bankiem w imieniu klientów a ci wdzięczni dozgonnie w 90% jest skuteczna!Polecam wszystkim którzy mają problem z uzyskaniem kredytu kredytem!

beatka

Super doradztwo! Potrzebowałam gotówki żeby spłacić poprzednie zadłużenia i udało się z ich pomocą wyjść na prostą! POLECAM GORĄCO!!!

Jakub

Uważam, że jak ktoś nie potrafi wykazać się w tej branży to bardzo cierpi i oczernianie firmy jest takim lekiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Banking - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Royal Banking