Delcargo Transport Międzynarodowy Grzegorz Kubiszewski

Opinie o Delcargo Transport Międzynarodowy Grzegorz Kubiszewski

SMART

FIRMA DELCRAGO A PRZEDE WSZYSTKIM BRAK KONTAKTU Z WŁAŚCICIELEM NIE ZAPŁACIŁA NAM ZA PODJAZD POD ZAŁADUNEK GDZIE OKAZAŁO SIĘ ŻE TONAŻ JEST O 1000 KG WIĘKSZY NIŻ ZAKŁADANY. WYSTAWIONO NOTE OBCIĄŻENIOWĄ NIŻSZĄ NIŻ CENA FRACHTU I ZA KAŻDYM RAZEM NOTA BYŁA ODSYŁANA UZASADNIENIE NIE PRZYJĘCIA NOTY PRZEKAZYWANE PRZEZ "PRACOWNIKÓW" - SZEF JEJ NIE PRZYJMUJE!! NA JAKIEJ PODSTAWIE? PROSZE O KONTAKT Z SZEFEM - SZEF NIE WYRAŻA TAKIEJ POTRZEBY! TA FIRMA TO KPINA. PRZESTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TĄ FIRMĄ I TYM WŁAŚCICIELEM !

Zostaw opinię o Delcargo Transport Międzynarodowy Grzegorz Kubiszewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delcargo Transport Międzynarodowy Grzegorz Kubiszewski