ABAKUS BIURO RACHUNKOWE

Gdynia

Opinie o ABAKUS BIURO RACHUNKOWE

twing

tiko, słyszałem, że płacą przynajmniej na czas - to duży plus

było minęło alleluja

hehe pozytywne? chyba ostatni dzień w pracy, wiedzę to może ta baba posiada ale szacunku do ludzi zero

były pracownik

Zgadzam się z powyższą opinią.Wytrzymałam 3 trzy dni i stwierdziłam, że nie będę pracować dla kogoś niezrównoważonego psychicznie.Pani Ilona potrafi tylko wymagać, nie potrafi przeszkolić pracownika na nowym stanowisku(ja mam doświadczenie na stanowisku kierowniczym i wiem o czym mówię, czego nie omieszkałam powiedzieć prosto w oczy i złożyłam wypowiedzenie).Żałuję,że zmarnowałam te 3 dni, ale z drugiej strony teraz mam dobrą pracę, gdzie jestem szanowana i doceniana.Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników Abakusa i współczuję serdecznie tym, którzy tam jeszcze pracują.

abc

Proszę Państwa! Postaram się być obiektywna w opinii ale przestrzegam przed pracą u tej pani. W życiu nie spotkałam bardziej zawziętego człowieka. Ktoś tej pani nieźle popsuł życie, że teraz wyżywa się na pracownikach. Ludzie sprowadzeni do poziomu parteru, ich zadanie sprowadza się do jak najszybszego i jednocześnie bezbłędnego wykonania pracy ( również w nadgodzinach) i to już od pierwszego dnia pracy, sprzeczne polecenia również mają na celu pranie mózgu, do tego ciągłe udowadnianie że jesteś nikim a twoja wiedza jest żadna, rotacja pracowników na okrągło, ogłoszenia o pracy wiszą od kilku lat, właścicielka nie może pogodzić się z tym, że pracownik po prostu nie chce pracować w takiej atmosferze i odchodzi. Śledzi pracownika, dzwoni do nowej pracy, grozi, że zrobi nieprzyjemności. Uważajcie, chyba że jesteście masochistami i chcecie nabawić się choroby. Potwierdziło to kilka osób mających tą wątpliwą przyjemność pracować u tej pani.

Zostaw opinię o ABAKUS BIURO RACHUNKOWE - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABAKUS BIURO RACHUNKOWE