Nazim S.C.

Knurów

Opinie o Nazim S.C.

Marta

@Ciekawy, pytasz jako pracownik czy kandydat? Podejrzewam, że takich informacji firma udziela na rozmowie kwalifikacyjnej, czy już na niej byłeś? Obecnie firma poszukuje pracowników, posiadają oferty pracy? Jeżeli ktoś z Was wie coś na ten temat t proszę napiszcie ,tym bardziej, że kilka osób interesowało się podjęciem pracy w Nazim.

Ciekawy

Cześć, wie ktoś może czy Nazim wypłaca pracownikom ustawowe 13 zł brutto za godzinę?

Śmiechu warte

Odpowiadać własnym majątkiem ma pracownik w tej firemce??? No weź mnie nie osłabiaj Anija. Ty się chyba z głupim przez ścianę macałaś albo przez słomkę napiłaś.

Aśka

Wy wszyscy macie umowy wszyscy byliście nieszczęśliwymi pracownikami co wylecieli z firmy Nazim za niedostosowanie się do warunków umowy ja z wami pracowalam i dalej tam pracuje i mam się tam świetnie a teraz jeszcze lepiej przy nowej ustawie a pani zamiast pracować to prowadziła rozmowy godzinami z mamą zdając relacje co kto z kim przyszedł niewykonywala pani przekazanych zadań ustalonych w umowie zlecenia pani Aleksandro Kubat Michalak pani coś nie tak ma w swej główce jaki pozew z kim te ludzie wszyscy już dawno co szudzili po wszystkich instytucjach na firmę Nazim ponieśli swoje konsekwencje w sądzie nie jest pani na bieżąco z informacjami pani dostała wszystkie pieniądze za swoją pracę zgodnie z warunkami umowy nie ma żadnych tam kruczkow w tych umowach i bzdury pani pisze co do pieniędzy które pani i inni mieli nie dostać trzeba pracować tak jak należy to nie będą was wszystkich wyrzucać wszędzie, jesteście szkodnikami firm a umowa zlecenie jest płacona za wykonanie zlecenia a nie za to ze się przyszło i nic się nie chce robić byle przeszły godziny do zaliczania tak to wygląda robiła pani za sprzątaczke na poczcie też tam panią wyrzucili to o czym pani chce dyskutować, proszę się wszyscy co tutaj głupoty piszecie zastanowić nad sobą zacznijcie pracować jak należy to nie będziecie mieć problemów wypisywanie nie prawdziwych opinii i żali jak się nie umiała pani dostosować do zasad pracy w firmie to świadczy że pani jest. ................! To tyle !

Aśka

Weź się zbadaj na głowę ty wiesz co piszesz ! myśli ta twoja głowa trochę co ty wypisujesz jaki Nazim ci ludzie prowadzą firmę ponad 20 lat nie mają czasu na takich ludzi jak ty żeby zawracać sobie nimi czas co bzdury piszą jak ktoś się kompromituje tu to ty ! masz jakąś obsesję na punkcie tej firmy idź do lekarza Rybnik Toszek potrzebujesz pilnej konsultacji specjalisty straszysz jak dziecko w przedszkolu nie blaznuj żal mi ciebie bardzo żal! !!!

Anija

Ogromy szacun dla szefa firmy, za reagowanie na niekompetencje załogi ! To nie zabawa, z powierzonym mieniem do ochrony ! Jak ktoś chce dorabiać śpiąc ! - lub nic nie robiąc - to powodzenia i szerokosci życzę ! - Ludzie !, czy Wy czasami czytacie co piszecie ? Piszcie od razu w CV, ze macie takie priorytety w życiu !!! Jak chodzi o ochrone powierzonego mienia, to chyba powinniście zacząć odpowiadać wlasnym majatkiem, żeby poczuć prestiz, gdzie pracujecie, i uslug oferowanych przez firmę Nazim! I proste jak obiekt jest w pelni monitorowany to nie zastepuje monitoring lewusa, ktory spi lub ma hot line całą dobę! Warunki umowy sa jasne i czytelne ! - normalne ! trzeba wykonac prace !, a nie jej unikac liczac na wplywy ! I panie G ...... oczernianie kogoś za Pana wlasne osobiste zaniechania, wykroczenia , a przede wszystkim chec do nieróbstwa nie jest godne poklepania po ramieniu. Najpierw proponuje rachunek sumienia i spowiedz ! Moze pokuta pana ostudzi i nakloni do przeprosin za wygloszone na forum bezpodstawne oszczerstwa !

Anija

lbggtu

@ Obiektywnie - ale o jakich sprawach mówisz? kto kogo i czym straszy? Pomijajac ten fakt - czy poszukuja pracownikó do firmy Nazim S.C. ? bede wdzieczna za informacje w temacie

GÓRNIK

Sam siebie oszukałeś ja cię wprowadziłem do tej firmy i doskonale wiedziałeś na jakich zasadach będziesz pracował .Umowa zlecenie to zapłata za wykonanie prawidłowo zlecenia a nie za przyjście siedzenie za biurkiem i prowadzenie godzinami rozmów z zoną ja pracowałem w kilku firmach na umowę zlecenie zanim przyszedłem do firmy Nazim tu są stworzone najlepsze warunki do pracy dorabiając do emerytury pod jednym warunkiem że jest się uczciwym w wykonywaniu zleconych obowiązków jako obsługa parkingu Bagadziński na początku byłeś wniebowzięty ze masz dodatkowa prace w miejscu zamieszkania myślałeś że tak jak większość emerytów co pracowali na kopalni że przyjdą sobie posiedzieć i wypracują drugą emeryturę nic nie robiąc i nie dostosują się do ustalonych warunków powierzonej umowy zlecenia Wiedziałeś jak parkingi firmy nazim działają zamiast zgłośić ich do wszystkich instytucji to zrób sobie lepiej badania na głowę

GÓRNIK

Co to za różnica czy Waldemar Bagazinski czy Alicja Baldys z Gieraltowic co przyszła za ciecia na parking do Nazima wielka pani co niby jakieś salony miała fryzjerskie zostaliście wypiepszeni z pracy za leserstwo i szudzenie a teraz się napinacie Ha Ha Ha !!!! Ja z wami pracowałem wy na pewno takiej stawki niedostaniecie nigdzie bo takich nikt już nie przyjmie wy nie byliście warci nawet 3zł tacy ludzie jak wy to są szkodnicy firm a co wy tak się martwicie o Nazima on ma firmę 22 lata i z tego co wiem że jak byli takie lewusy w pracy jak wy i też gdzie oni nie byli wszędzie przegrali sprawy a ty Baldys to samo przegrałas w sądzie bo myślałaś że uda ci się pociągnąć jakąś kasę za lecenie w. .......to wasz przyszedł koniec a nie Nazima on sobie poradzi !!!

Asmodeus

Spokojnie moge polecic firme Nazim parkingi z miasta Knurow. Z czystym sumieniem 10 na 10 i basta.

Szymon

Jest takie stare rosyjskie przysłowie, które doskonale oddaje całe te zamieszanie: " i śmieszno i straszno".

OLA

bardzo bezpieczne parkingi mają monitoring co to jest rzadkość na parkingach bardzo miła i uczynna obsługa. zawsze czysto, piękne w koło parkingu zrobione ogrody polecam parkingi firmy NAZIM żeby wszystkie miasta miały takie parkingi jjak knurow to by było miło

NAZIM

SĄD REJONOWY VI WYDZIAŁ pracy syg.akt VI P 387/2013r.( usunięte przez administratora )AMIESZKAŁY W KNUROWIE PRZEGRAŁ PROCES SĄDOWY Z FIRMĄ NAZIM S.C. USŁUGI PARKINGOWE KNURÓW.

NAZIM

FIRMA NAZIM S.C. OSTRZEGA WSZYSTKICH CO DOKONALI NIEPRAWDZIWYCH WPISÓW SZKALUJĄCYCH NASZĄ FIRMĘ O KONSEKWENCJACH PRAWNYCH Z art 212&1i2kk.ŻE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY,KTÓREJ NADANO NR SPRAWY-spr.III Ko 653/2014r.PIERWSZA OSOBA,KTÓREJ ZOSTANIE WYTOCZONY PROCES PRZEZ FIRMĘ NAZIM S.C. JEST (usunięte przez administratora) ZAMIESZKAŁY W KNUROWIE.POZOSTAŁE OSOBY BĘDĄ POINFORMOWANE O PROCESACH SĄDOWYCH.

Beata
@NAZIM 19.09.2014 23:03

PARKING jest pracą dodatkową dla osób które chcą przy robić do emerytury itp.to nie jest to praca na etat

knurowianin

chudy - 2013-03-16 13:29:43 Tylko chętnych do pracy brak, dziwne?!Dlaczego tylko Edwardzie kilkakrotnie stamtąd odchodziłeś..potem wracałeś?

chudy

Tylko chętnych do pracy brak, dziwne?!

NICOLA
@chudy 16.03.2013 13:29
Tylko chętnych do pracy brak, dziwne?!

jak w każdej firmie o wysokim poziomie usług nie każdy nadaje się na dane stanowisko pracy. W tej firmie pracowałam rok.

EDWARD

FIRMA NAZIM TO SUPER PRACODAWCY PRACOWAŁEM U NICH DO CZASU AŻ POZWOLIŁO MI ZDROWIE JEST DYSCYPLINA BO DEWIZA SZEFA JEST DBAĆ O KLIENTA POLECAM PRACE W USŁUGACH PARKINGOWYCH NAZIM.

Beata

Osoba która pisała ten wpis nie była napewo naszym klientem nie mamy takich klientów o tak płyt kim myśleniu delikatnie mówiąc!!! Co nie wiedzą na czym z nami polega współpraca

KINGA

ja współpracuje z firmą nazim 19 lat w branży parkingi strzeżone to firma na wysokim poziomie życzyłabym sobie więcej takich parkingów tak zarządzanych osoby które tam pracowały i nie chciały się dostosować do wysokiej jakości obsługi klienta to dziś obsesyjnie wpisują nie prawdziwe informacje na temat tej firmy KINGA

gruby.

proszę głęboko zastanowić się nad współpracą z portalem gowork.pl

gociekowa

CZAS NAJWYŻSZY ZMIENIĆ ADMINISTRATORA!!!!!!

RENATA

ostrzegają tyko przed tym że firma ta słynie z dużej dyscypliny pracy i nie każdy tam się nadaje!!!!!!

EDZIA

firma Nazim jest profesjonalna firma w usługach parkingi strzeżone wszystkie pojazdy na tym parkingu są dobrze zabezpieczone polecam parkingi firmy Nazim. EDZIA.

Krzysztof

Informacje podane sa nieprawdziwe.Zemsta byLego pracownika , ktory nie chcial sie dostosowac do obsługi parkingu tej firmy , ktora slynie z wysokiego poziomu. Pracownik ten zostal zwolniony, odgrazal sie ze bedzie dokonywał nieprawdziwych wpisów.. Zabrakło Tobie odwagi ,abys sie podpisal swoim imieniem i nazwiskiem. Ja w tej firmie pracuje i zrobie to za Ciebie. Nazywasz sie [usunięte przez moderatora]z Redyny. Mam na imię Krzysztof , to ci odswiezy pamięc naszej rozmowy ( rozmowy miedzy nami były nagrywane) Krzysztof

Waldek

Parkuje w firmie Nazim 10 lat i jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.Do tej pory nie udało mi sie natrafic na bardziej profesjonalną firme .Polecam firme nazim każdemu .

Klient

Znam firme Nazim.Korzystam z jej usług 12 lat, wpis powyzej to zemsta pracownika ktory nie dostosował sie do regulaminu pracy .Brakło mu odwagi,żby podpisać się pod wpisem swoim nazwiskiem,ale cały Knurów wie,że to Pan [usunięte przez moderatora]

Kancelaria Prawnicza \\\"AD-REM\\\" Jerzy Krynicki

W związku z zamieszczeniem nieprawdziwej opinii o firmie NAZIM z Knurowa, oraz o jej właścicielach [usunięte przez moderatora], a tym samym naruszenie ich dóbr osobistych ( art. 23 i 24 Kc ) wnoszę o natychmiastowe usunięcie zamieszczonej opinii na w/w temat. W przypadku nie usunięcia ze strony internetowej powyższego zapisu, sprawie zostanie nadany dalszy bieg, zgodnie z obowiązującym prawem.

Zostaw opinię o Nazim S.C. - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nazim S.C.