Opinie o Arredi Aleksandra Janczarska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Arredi Aleksandra Janczarska, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arredi Aleksandra Janczarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arredi Aleksandra Janczarska w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy Arredi Aleksandra Janczarska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rafał Nowy wpis

@arredi nie życzymy sobie takich komentarzy jak Twój. Istotą tego forum jest wymiana opinii na temat warunków pracy. Ten wątek dotyczy wymiany informacji odnośnie Arredi Aleksandra Janczarska. Twoja wypowiedź nie wnosi żadnej merytorycznej kwestii. Radzę Ci zapoznać się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

arredi Nowy wpis
@Rafał

to w takim razie proszę nie czytać NIP. to są 2 rożny firmy

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Arredi Aleksandra Janczarska? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

arredi Nowy wpis
@Administrator

a ci to ku-wa obchodzi ? po co ci to ? nie masz czym się zajmować ? jaszcze coś ja zgłaszam do sadu.

Leon

Jaki jest powód takiej ciszy na forum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oleg

Jeetem z Ukrainy. Pracowałem dla Kamala od 01/2017 do 03/2017. Płacili 1700 EUR/mies. Znalazłem inna ofertę w inną firmie, nie płacili. Kamal mało płacił ale fakt że zapłacił, nich będzie mniej ale 100% dostałem kasę od niego. i zawsze ma robota. Czy ktoś ma nr tel do kamal ? Ja chcę do pracy Dziękuję

Lubomir

pracuje u kamala od 2016 r. nie mamy żadnych problemów. maja 8 budów w Niemczech i w Danii. maja pracowników z Polski, Ukrainy i Hiszpanii. powiem szczerze, ja mam 2400 eur na rękę miesięcznie. prawda nie rozumiem tylko jedno : dlaczego wymagają auto i narzędzia od nas a tak wszystko jest ok

Mirek

Witam Pracujemy od list.2016 Mamy 1500 eur miesięcznie Kamal jest Ok Nie wiem co macie z nim Jesteśmy w Düsseldorfie Polscy i Ukraińcy i nie mamy z nim żadnych problemów

Jan

To miałeś szczęście a my za 1.5 miesiąca 2000 e(usunięte przez administratora)

marek
@Jan

Ja tez dostalem 1280 za miesac pracy we frankfurcie

Stanislaw

witam. mam na imię Stanislaw. jestem z Białoruś. ja pracuje w firmie Arredi od 2013 r. ja powiem jedno : p. Kamal jest bardzo uczciwy człowiek. ja sam widizilem jak ludze pracuja i jak oni sami oszukuja. ja dostalem i mam 1500-1800 eur netto. nich bedzie nie za duzo ale jest. a inny pracuja 5 dni i uciekaja lub do innego pracodawcy lub do inwestoru. to jest prawda. pracownicy tez oszukuja ( z polski z ukrainy z bialorus...) ja sam widzilem. za 3 lat w firmie, pracowalem z 50 os. zaden z nich nie pracowal wecej niz 6 dni i chce rozliczenie. nie zaliczka a rozliczenia. a na umowie mamy rozliczenie co 2-3 tyg. moj brat tez jest z bialorus i pracowal u kamala, i kamal nie zaplacil poniewz moj brat sam uciekł. i jestem za prawde. od 2013 r. byli na firmie kolo 50 os. tylko 6 ktorzy sa nadal w firmie a ostatny sa turisty. 5 dni pracy i chca rozliczenia. jak on nie daje ( i ma prawa bo wszystko jest na umowie ) uciekaja i pisza o firmie. P.S. nasza ekipa 5 os tylko pracujemy od 2013 r. i kto chce sprawdzic moge z nim sie spotkac. jestesmy we Frankfurcie. ja zawsze bede bronil mojego pracodawca. juz tak robilem w sedzie i bede jaszcze.

zidi
@Stanislaw

Wszystko jest na umowie powiadasz

Radek

Tak, Adam ma racje. Ale możesz spróbować jezeli masz dodatkowych pieniędzy

adam

daj spokój bo nic nie bedzie

nie podpisujcie żadnej umowy (usunięte przez administratora)

adam

witam . chciałem zapytać o prace w tej firmie bo mam okazje jechać i mam pytanie jak jest z pieniądzami i z mieszkaniem .

artii

Witam mam okazję jechać z tej firmy do Mannhaim czy może ktoś mi napisać coś konkretnego o tej firmie?

mirek

Szukam informacji o tym jak w tej chwili pracuje się w tej firmie? Jakiś czas temu czytałem opinie to chyba nie były dobre z tego co pamiętam

janusz
@mirek

jestesmy w dusseldorf nie mamy prob. wszystko ok. dostalem 1700 eur a tak ja nie wie co jest w landshut. tam duppa

?
@mirek

Proszę dać sobie spokój z tą firmą. [usunięte przez moderatora]

D

Janox a w jakim miescie byliscie? i co robiliscie tam?

tadek

Wiecie co jak mam być tak całkiem szczery to już się pogubiłem w tym wszystkim i już całkiem nie wiem o co chodzi :)

tadek

No to ja już naprawdę nie wiem na co tak naprawdę ludzie skarżą się. Znaczy się nie rozumiem tego poprostu

I pracujesz dalej, wypłacają kasę? Nie ma za bardzo nowych opinii na temat firmy więc wole się dopytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Arredi Aleksandra Janczarska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arredi Aleksandra Janczarska