Opinie o Hunnebeck Polska Sp. z o.o. w Łubna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hunnebeck Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hunnebeck Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hunnebeck Polska Sp. z o.o. w Łubna

Śmieszek

Szczerze... traktowanie człowieka jak narzędzie i na końcu pozbycie się go bez poinformowania w firmie

@Śmieszek

Jak to "bez poinformowania"? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Istotne jest, jaką umowę z pracodawcą podpisują osoby podejmujące pracę w firmie Hunnebeck Polska. Jakie moglibyście wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Hunnebeck Polska? Może ktoś z Was skusi się na przygotowanie takiego mini-zestawienia.

TeamPlayer
@Śmieszek

czy nadal pracujesz w Poznaniu? wiem ze zarząd zmienił kadrę zarządzającą i opinie pracowników są pozytywne.

Karol
@TeamPlayer

Skąd masz taką informację? To bardzo ważna wiadomość, dlatego chciałbym zweryfikować jej źródło. Rzekoma wymiana kadry zarządzającej to odważny ruch ze strony pracodawcy.

TeamPlayer
@Karol

To żadna tajemnica, nowy prezes Piotr Panek zarządza firma od 2015

Ola

Hunnebeck Polska (Gdańsk) nie zgadzam się z tymi opiniami, pracowałam tam rok i byłam zadowolona, atmosfera ok, pieniądze średnie ale do zaakceptowania. Ola

Karol
@Ola

Ciesze się, że zdecydowałaś się podzielić swoją opinią. Mogłabyś napisać, dlaczego mimo zadowolenia z pracy w tym miejscu nie jesteś już pracownikiem firmy Hunnebeck Polska? Zdecydowałaś się odejść, czy może pracodawca sam postanowił zakończyć współpracę?

###

Nie polecam. Prezes mało kontaktowy, dyskryminujacy, czepliwy.

POSEN

Praca masakra. Zero logistyki ani pomyślunku (POZNAŃ) niekompetentne osoby w biurze wzięte z ulicy. Nie mają żadnego pojęcia o sprzęcie którym obracają. Nie mówiąc o tym, że nie wiedzą "co z czym się je" brak szacunku dla pracowników. Mobing na każdym kroku (kamery). Brak poszanowania dla BHP.

jóźwin raper z Prze xmierowa
@POSEN

To prawda co napisał Posen, niekompetentni ludzie na stanowiskach nie znający się na sprzęcie którym zarządzają. Logistyka z przypadku. Nikt z biura nie potrafi ocenić zdatności sprzętu do wysyłki na budowy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hunnebeck Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Łucja

@Sasiad czy miałeś styczność z firmą Hunnebeck Polska jako pracownik? Rynek pracy się zmienia, powyższa branża również i jestem ciekaw jak na przestrzeni lat zmieniały się warunki pracy w tej firmie. Warto poruszyć tak istotną kwestię na tym forum jak ta.

POSEN
@Łucja

Nic się nie zmieniło. Dalej robimy jak psy

Łucja

@Sąsiad, a jaką umowę oferuje pracodawca? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Kto jeszcze wypowie się o Hunnebeck? Czy można liczyć na premię? Jak przebiega rekrutacja? Warto przesyłać CV z aplikacją, polecilibyście tę pracę?

Timex
@Łucja

Nie

Sasiad

Chcecie się naprzeżucać żelaztwa za 2000 to polecam. Robisz za psa starego pracownika. Umowa przez agencję. Nie polecam.

wer

no jak to @ralf? przeciez atmosfera w frmie jest bardzo wazna wyobrazasz sobie popracowac dluzej w firmir w ktorej ejst kiepksa atmosefera? bo ja jakos nie

rolex

pracowałem w hunnebeck poznan masakra kierownik tylko gnoi ludzi ze ich zwolni atmosfera do niczego nikomu nie polecam.Pan Przemyslaw Krol widzi tylko swoich pupilkow jak pracują i palaczy ziola a innych by tylko zwalnial mam nagrania jak grozi ludzia.Ogolnie nie polecam pozdrawiam rolex

dennek

znajomy pracował kiedyś Harsco i był bardzo zadowolony. Teraz z tego co słyszałem powracają do starej nazwy Hunnebeck czy coś takiego... Ciekawi mnie jedynie czy poza nazwą się jeszcze coś zmieni... Sam pracuję w budowlance i nie ukrywam że jakby się pojawiła okazja pracy tam to bym się nie zawahał...

były

pracowałem w harsco stawka malutka 11zł brutto praca na dworze przez 8 godzin w parach wózkowy i pomagier( wózki ledwo co żyją:) nie było żle ale za tą kase się nie opłaca, troche cięzkie materiały są ale jak ktoś coś w życiu już robił to sobie poradzi, więc na start dobra praca ale nie na stałe bo maks to chyba 13zł plus premia ale to trza robić kupe lat

Kurt

Dyr z przypadku nie znający sie na rynku i nie mający pomyslu na niego. Typowa korporacja gdzie Dyr bronia swojej niekompetentnej postaci poprzez zmiane handlowcow oczywiscie wyciagajac od nich kontakty i przejmujac po nich sprzedaz aby miec wiekszy slupek .....ogolnie zbieranina ludzi, ktorzy zostali zwolnieni lub nie maja pomyslu co robic dalej i nie chca go miec.....nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hunnebeck Polska Sp. z o.o. - Łubna

• Jak się pracuje w Hunnebeck Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hunnebeck Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hunnebeck Polska Sp. z o.o.?

Hunnebeck Polska Sp. z o.o.