Opinie o Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik w Brzesko

Andrzej Witam wykonywałem parę zlecenie dla tej firmy. Właściciel jej bardzo pilnuje jakości i też jej wymaga od nas . Jeśli jest wykonane dobrze to niema co się martwić o zapłatę .Właściciel Firmy SC-BUD jest ok. Mogę polecić tą firmę jako rzetelny płatnik . Pozdrowienia dla sc-bud .

sarek

Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik to chyba najlepsze oferty teraz ma jak tak na to wszytsko patrze, dajcie znac jeszcze jak to wszystko widzicie, czy można u nich na stałe sie załapać.

paweł
@sarek

Witam ja pracuję z tą firmą od 2014 r i za wszystkie zlecenia mam zapłacone jeśli wykonasz dobrze zlecenie to masz pieniądze pewne. Ta firma pracuje dla S M polecam

Podwykonawca

Moja firma do dnia dzisiejszego nie otrzymała wynagrodzenia za wykonane I ODEBRANE roboty budowlane na autostradzie A4 z 2012roku. Po wygranej sprawie sadowej wszedł komorniki, spółka ma jednak rozpisany majątek. Pan Cyrulik posiada kilka Spółek a zasada działania z podwykonawcami jest pewnie wszędzie taka sama ,,wykorzystać i im nie zapłacić". Przeszczegam z góry wszystkich !!!!

Podwykonawca
@Podwykonawca

Witam to komornik nic nie był w stanie zdziałać rozumiem że majątek ukryty może ktoś wie gdzie teraz działa Pan Stanisław Cyrulik lub jego wspólnicy ułatwiło by to sciaganie pieniedzy i może przestrzegło kolejnych podwykonawców?

Elewacje
@Podwykonawca

Zmiana siedziby obok ronda blisko starej siedziby w Brzesku. Dom w okocimiu. Chętnie pomogę

Władek

Ktoś może się wie z kim ten Pane teraz współpracuje dla kogo wykonuje jakieś prace może to pomoże w odzyskaniu pieniędzy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

K

nie polecam. spieprzyli u mnie parapety i od października nie mogę doprosić się poprawki. Ostatnio nawet szef proponował mi łapówkę abym zrezygnowała z poprawek. DRAMAT. TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA JAK NIE CHCECIE PROBLEMÓW.

Witam też pracowałem dla pana Cyrulika na szczęście nie całe 2tyg. nie zapłacił mi ani grosza i myśląc że jak nie będzie odbierał telefonów to ktoś odpuści ten człowiek naraża siebie i swoja rodzinę tylko...............

Oszukany

Widzę że wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte!!!! Wykonywałem prace dla tej firmy i nie zostało mi wypłacone pieniądze NIE POLECAM no chyba że ktoś chce pracować za darmo !!!!

Spec 7

Operujmy w "necie" nazwą firmy bo jest co najmniej trzech panów Cyrulików wykonujących zbliżone roboty w sferze budownictwa. Dla firmy w Brzesku wykonywałem docieplenia oraz tynki tradycyjne i jak dotąd nie było problemów. Grunt to dobrze sprecyzowana umowa

Pokrzywdzony

Witam ja również wykonywałem usługą dla S. Cyrulika i jak inne osoby nie zostało mi wypłacone za wykonaną prace, najpierw mówił że nie ma wypłacone przez inwestora a później nie odbierał telefonu na obecną chwile sprawa trafiła do sądu jeśli coś komuś mogę pomóc lub wesprzeć jako świadek w sprawie moj tel 888172070

krzysiek13

Witam was koledzy czytam wasze opinie i nie zgadzam się z kilkoma z was wykonywałem dla firmy SC/bud wiele prac współpracowałem s tą firmą przez 7 lat nigdy nie było problemów z płatnościami jeśli zlecenie było dobrze wykonane pięniądze były na czas wypłacane Pan Stanisław jest uczciwy pozdrowienia dla całej firmy SC bud

Baca Zawoja

Witam moja firma wykonywała i wykonuje zlecenia od firmy sc- bud stanisław cyrulik i jeśli jest odbiór podpisany przez kierownika albo inwestora to Pan Stanisław wypłaca do tygodnia czasu chyba ze ustalimy inaczej .Słyszałem ze komuś urwał wynagrodzenie ale z tytułu zle wykonanej pracy.Mogę polecić firmę Pana Stanisława za dobrego zleceniodawce

Brygada Robert

Witam, wykonywałem już dla tej Firmy kilka zleceń i nie było większych problemów z wypłatą wynagrodzeń, a to dzisiaj ważne. Firma jak przeczytałem istnieje od 2002 roku i jak by tak było jak Pan "Podwykonawca" piszę to firma SC-BUD już dawno by nie istniała.

Zszokowany
@Brygada Robert

Okropne spotkanie.Są brygady które kończą prace po kimś komu nie zapłacono a w dodatku okradziono.

hugo

witam.zna ktoś może tą firme i właściciela.chciałem poznać opinie o tej firmie ponieważ mam zamiar podjąć współprace z nimi,z góry dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik - Brzesko

Zakład Remontowo-budowlany SC-BUD Stanisław Cyrulik
  • ul. Ludwika Solskiego 15