Opinie o Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c. w Czerwonak

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c. w Czerwonak

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c. zapewnia kartę multisportu?

Kinga Nowy wpis

Czy do biura rachunkowego biorą młode osoby czy starsze? Akurat jestem studentką i kiepsko u mnie z doświadczeniem . . .

Aga Nowy wpis

Firma nie istnieje od 2010 rokiu

Roberta

@Izabella Ale to jest forum pracownicze ,więc nie bardzo rozumiem jaki związek ma ta uwaga?

Adam Nowy wpis
@Roberta

Taki ze skoro te panie nie znają się na kadrach na czym tracą pracownicy firm które obsługują to o swoich pracowników też nie zadbają!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Izabella

Nie polecam jako księgowej. Notorycznie zapomina dosłać jakiś papierów do urzędów, zwalając winę na owy urząd, robiąc z człowieka (usunięte przez administratora)w żywe oczy. Cudem ZAWSZE po interwencji nagle papiery dochodziły (Z dużym opóźnieniem). Wypełnione wnioski z błędem również są tataj na pożądku dziennym. Sytuacja trwała przez rok, więc nie była to jedno razowa pomyłka.

Izabella
@Izabella

Porządku * ????

Kompletny brak kompetencji

Jak wyglada proces rekrutacyjny, czy jest robiony jakiś test wiedzy?

Ako

Masakra nieuczciwą i niekompetentna

Wiki

Czy firma normalnie funkcjonuje?

nikoś

jak ktoś narzeka na pensję wysokości trzech tysięcy na start, to nie rozumiem co robi w biurze rachunkowym :)

biorę w ciemno

ja te trzy tysiaczki w ciemno biore. wezcie teraz ludzie znajdzcie taka prace zeby tam ktos od reki placil. wiem ze stanowisko specyficzne i pewnie da sie rade lepsza znaelxc to bralbym takie stanowisko od juz - jest taka sznsa zeby dostac teraz cos takiego od reki czy trzeba czekac? potrzebuje bardzo rpacy.

LUCY

WŁASCICIELE WŁAŚNIE PODPISALI UMOWĘ O PRACĘ ZE STAŻYSTKĄ, WITAMY:) RZETELNA, NIE "WYCIERAJĄCA" SIĘ SYTUACJĄ RODZINNĄ, LOJALNA. KONIEC MOICH WPISÓW. FAJNIE SIĘ PRACUJE, JEST NORMALNA PRACA JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA, NIECH POKAŻE INNE OPCJE. NIE MA NAKAZU PRACY!

fiona

No tak sami sie przyznają że przyjmują na staż stażystów z pup, ale ich nie zatrudniają :)pewnie każdy następny moze okazać się lepszy od poprzedniego, zgadzam się z tym że "rynek weryfikuje wszystko" ale bez przesady jak się bierze stażystów z pup to chyba obowiązuje umowa podpisana z wyprzedzeniem i nie można w kółko bazować na darmowym pracowniku tłumacząc sie nierzetelnością.

LUCYNA ANDRZEJEWSKA

Z CIEKAWOŚCI SIĘGNĘŁAM Z KOLEI PO OPINIE O GOWORK!! ALE NUMER! WŁAŚCICIEL PORTALU ŻĄDA KASY OD WŁAŚCICIELI OPISYWANYCH FIRM ZA DOSTĘP DO ZAŻĄDANIA KONTEM - PISZE O TYM NA FORUM SKRZYWDZENI PRZEZ GOWROK

LUCYNA ANDRZEJEWSKA

NIE MOGĘ. OBOWIĄZUJE MNIE TAJEMNICA SŁUŻBOWA. ALE JAK NA WIEDZĘ KTÓRĄ MAM , A WŁAŚCIWIE NABYWAM CODZIENNIE JESTEM ZADOWOLONA

lucyna andrzejewska

Ale bzdury, jestem zatrudniona w tej firmie od roku i poza mną nie było tutaj ani jednego pracownika ! Pracuje się fenomenalnie, można się mega dużo nauczyć, zazdroszczę umiejętności podejścia Właścicieli do klientów. Osoba, która napisała te nieprzychylne opinie to była już stażystka, której nie chciano przyjąć do pracy z uwagi na nierzetelność...Zresztą rynek weryfikuje wszystko,

jakas

jak dla mnie brak profesjonalizmu, fatalna obsługa.

anonim1

bardzo źle wspominam pobyt w tej firmie. Nie polecam. Niezdrowa atmosfera w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c. - Czerwonak

Biuro Rachunkowo_Prawne Anna Nowak Małgorzata Miarka s.c.