InTime Transport Artur Siudak

Kielce

Opinie o InTime Transport Artur Siudak

Lidia

@rider, masz rację, najlepszym sposobem jest przekonanie się samych, pójscie na rozmowę kwalifikacyjną nic nie kosztuje, wymaga tylko odrobiny czasu a być może ten czas okazać się fajnie zrekompensowany jak dowiesz się, że jesteś przyjęty, gratuluję. Właśnie chodzi o to by do końca nie sugerować się negatywnymi opiniami bo jeżeli jest taka możliwość by dostać się na rozmowę to trzeba skorzystać z tego i wszelkie wątpliwości są rozwiane.

rider2000

Zaczalem prace ponad miesiąc temu. Zrobiłem 3 dłuższe kółka i po każdym zjezdzie mialem kase w przeciagu 2-3dni jak mowil na rozmowie. Przed podjeciem pracy przeczytalem forum i mialem rozne mysli ale na rozmowie normalny gosc wiec postanowilem sprobowac i jak narazie z wlascicielem i spedytorkami wspolpraca super.

Ja

Firma nie godna polecenia. Właściciel Artur Siudak to krętacz, kłamca i prostak. Nie radzę zaczynać z nimi żadnej współpracy bo tylko można na tym stracić. Ogólnie podsumowując : MNIEJ NIŻ ZERO !!!!!

pyył

Wydaje mi się, że na spokojnie będzie można znaleźć zatrudnienie, ale i tak o nowych ofertach pracy dowiadywać się bezpośrednio u nich. A socjal jaki?

adrianboss11

speedtrans ag
@adrianboss11 31.08.2016 21:30
Dobra a napisze ktoś coś o IN TIME ? *uj z tym wroną czy jak mu tam. wicie jakie stawki proponują przewoźnikom...

ok miesiąca temu dzwoniłem i nie przyjmują żadnych przewoźników. mają tylko własne auta.

Olo

Firma InTime Transport Artur Siudak nie płaci !!! zaległości z 2014r

haha

(usunięte przez administratora) CZEMU OSIOŁ JEDEN Z DRUGIM SIE NIE PODPISZE? WIDOCZNIE TACY WIELCY JESTESCIE TYLKO ZA MONITOREM A TAK SRACIE PO GACIACH BO JUZ BY SIE WAM DO DUPY DOBRAL (usunięte przez administratora)

Scigany 2

VBS DANIEL WRONA (NIP: 9591530785, REGON: 260645793) Tutaj macie do Dziada Wrony namiary panowie jeśli komuś potrzba !

***

Informuje , ze firma tego Wrony to VBS Daniel Wrona a nie Intime. ich nip to PL 9591530785. sa adresy telefony mozna sie do nich zgalszac ja tak zaraz zrobie

Do bajkopisarza "Wrony"

Wrona Kmiocie kiedy kapniesz coś kasy ? Odsetki non stop (usunięte przez administratora) Były pracownik numer 77.

Maniek teraz.

Bezszczelny jesteś prostaku ! Okradasz ludzi nie płacąc im za prace i jeszcze jakieś obiekcje masz do wpisów ? I po co Ci to było ? Było płacić pieniądze jak trzeba i na czas to dzisiaj by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miał tutaj czyste konto ! Chciałeś tak to masz ! Nikt z Tobą dziadu nie będzie się szczypał i bawił w ciuciu babke ! A co Ty sądzisz i twierdzisz to na tą chwile Mnie osobiście zwisa!! Ty nawet połowy IQ nie posiadasz co Ja biedaku wiesz dlaczego ? Bo masz za lepkie rączki do kasy ! Pozdr Maniek tym razem !

Do DZIADÓW "Kielce"

Ty nieudaczniku Panie Wrono tak i owszem !! 90% to Ty ale, nie popłaciłeś ludzią za prace kasy kretynie skończony ! Wszyscy już w kielcach Cię znają i wiedzą że te wpisy to 100% prawdy pisanej przez róznych ludzi . Dziad jesteś i zdechniesz Dziadem ! Kierowca z kielc.

obiektywny

panowie mi to się wydaje ze to pisze jedna osoba caly czas ..... i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedno i to samo

berni

Wredny to już tyle firm przeleciałeś i żadna Ci nie pasuje...Coś z tobą nie HALLO!!!!

Wredny 2 do Berni

Berni ? Prostaku ..powiedz Mi jaką Firme reprzentujesz? ( napisz Nam wszystkim tutaj )? Zerkniemy na Twoje forum zobaczymy jak Ci Dupsko (usunięte przez administratora)kierowcy i zobaczymy , dowiemy się przy okazji jaki z Ciebie pracodawca jest ? Co za Firme prowadzisz ? Arma Express ? Bimex? jaka Firma ? To ją prześwietlimy w 5 min zobaczymy jaki z Ciebie SZATAN jest ? Co jest wymiękasz? Bo po wpisie czytam że prowadzisz jakomś Firme transportową....Powiem Ci tak Berni ? Pierdoły to możesz mazać dzieciakom z przedszkola ale nie Mi tutaj ! I nie wal KITU ludziom że Ty taki jesteś Uczciwy ! Pozdr Maciek z Ck (usunięte przez administratora)

berni

Tak czytam te Wasze opinie (usunięte przez administratora) a czy jest choć jeden uczciwy kierowca , bo Ja nie znam...ostatnio przekręcił mnie mój kierowca na duże pln. tylko jeden wyjazd..Tylko czekacie na łatwizne zeby przekrecic pracodawce a jak Was sie rozlicza to juz wam nie pasuje..Bądzcie Wy uczciwi to i Firma wszystkich doceni...Szok!!!!wstyd!!!

DOF SIUWR

Ty Wrona durniu jeden to ze ktoś ma dyslekcje ortografii to nie znaczy że oszuście masz nie płacić ludziom za wykonaną prace myślisz że nikt nie wie że odsiedziałeś 6- LAT w pierdlu za nark.... (usunięte przez administratora)

Do firmy Kszak (Wrony ).

Wrana Pajacu ? Kiedy oddasz Mi zaległą kase za prace? (usunięte przez administratora)

Do Oszołoma WRONY !

Wrona ....czegoś ty śmieciu się nawdychał ? Budaprenu a może zjadłeś grzybków halucogennych i ci się w bani pierd***** hmmm??? Tutaj nie o ortografie chodzi PAJACU jeden tylko o sedno i przekaz informacji dla ludzi jakim Zajeba**** krentem jesteś i oszustem kumasz? Nooo..........( złej baletnicy i rąbek spudnicy przeszkadza ) znasz takie powiedzenie ZŁODZIEJU ? Ty jestes głupszy od budowy Ruskiego czołgu T64. pozdr Konkurncja.

Bajka .
@Do Oszołoma WRONY ! 22.11.2014 18:15

Hhahahahahahahhah !!! Wdycha kleje chyba dlatego taki przymulony i tępy ! Bania nie pracuje i popełnia frajerzyna błedy nie tylko ortograficzne ale i społeczne okradając ludzi z kasy ! Wrona dziadu polski popraw się. Kierowca.

Do Kretynów Firmy " Kszak"

Hhahahahah ------> srały Wrony idzie wiosna Wronie w Dupsku słoma wyrosła !! (płacić Dziady i płakac ! Ale płacić).

Do DURNIA WRONY !

DURNIU I OSZUŚCIE WRANO !!! KIEDY ODDASZ MI KASE ZA PRACE ? CZY MAM CI BEYZBOLEM PRYP**** W ŁEPETYNE? ( Były pracownik zrobiony w H**** na kase) ! (usunięte przez administratora)

Gość z jajami bez sciemy !

Wrona ty DÓRNIU ty byś się nadawał na łąke barany paś a nie Firme prowadzić ! Oszołomie ( jak ich wielu w tym usranym kraju ) ty zielonego pojecia nie masz o prowadzeniu Firmy ! Już u Ciebie nikt nie chce pracować bo tych których miałeś dawno juz(usunięte przez administratora) bo kasy im nie popłaciłeś ! Ty nawet nie potrafisz liczyć i dodawać tępaku nie wspominajac o innych zagadnieniach ! Nadajesz się tak w 100% do łopaty za 600t rowy kopać i nic poza ! I na koniec....zmień podejście do ludzi bo Cie każdy zgnoi wcześniej czy pużniej pujdziesz z torbami ! Konkurencja.

PRZECZYTAJ UWAZNIE

witam. Czytam sobie wasze opinie i sporo wypowiedzi jest niezgodnych z prawda..Jezdzilem pod firma INTIME-transport prawie rok najpierw dla VBS-u pózniej bezpośrednio pod ITIME. Muszę powiedziec ze z pieniedzmi nigdy nie mialem problemu zawsze z podliczenia trasy bylem zadowolony fakt ze czasem trzeba było zaczekac az zostanie ona podliczona ale nie wazne hajs sie zawsze zgadzal. (usunięte przez administratora)

Hhahaahhaha !

Do uczymy się pisac !!! Sam się naucz pisac . Od kiedy to zaczyna się pierwsze zdanie od małej litery na wstępie !!! Kogoś chcesz uczyć a sam dziadu nie umiesz pisać ! A co......... kosa na kamień trafiła!! pozdr Kierowca.

uczymy pisac

a może byś się podpisał? albo może nie... bo pewnie i tak nikt nie zrozumie podobnego bełkotu który napisałeś i w którym narobiłeś błędów gdzie się tylko da... proponuje zamiast marnować czas na oszczerstwa to słownik w ręce... mogę się założyć, że to pisze jedna i ta sama osoba w tym temacie bo w każdym komentarzu jest tyle błędów, że aż nie wiarygodne aby żaden z kierowców nie umiał napisać poprawną polszczyzną. Jeśli żaden z was nie potrafi się podpisać to znaczy, że to komentarze jednej lub dwóch osób którzy są zwykłymi zakompleksionymi tchórzami. dziękuje, dobranoc.

Do Pana WRONY .

Witam Panie Wrona ! Co ty wogule tutaj wypisujesz za litanie ? Kogo to iteresuje zastanowiłes sie wogule. Po pierwsze jakbys był w porzadku to nikt na Ciebie tutaj by nic nie wypisywał tak jak to jest np na innych blgach czy tez portalach ! Po drogie Panie Wrona ..jesli by Cie to nie dotyczyło bez posrednio albo tez nie maiał z tym nic wspołnego podejrzewam ze wcale bys nie musiał sie tłumaczyc nikomu , zasada jest prosta - winni sie tylko tłumacza! Po drugie ludzie i to nie jeden kierowca jak to tutaj ujołes tylko co najmniej z 9-10 osob pisze o Tobie negatywne komentarze tych zresztą ktorych oszukałes na pieniadze nie płacac im za prace i to jest prawda. Dam jeden z przykladow jeden tylko bo niechce mi sie rozpisywac . Po przejechaniu powiedzmy 8tys km u Ciebie i po rozliczeniu trasy na koniec to kierowca ma Ci jeszcze zapłacic za jazde a nie Ty jemu ? Tak to mniej wiecej jest u Ciebie ! Wogule jak ty to liczysz ? Ty wogule liczyc km ludziom nie potrafisz ! ( 4ch kierowcow to moze potwierdzic ) ! przykladowo : Jednemy liczyłes km 3y dni co chłopak policzył je w 20min było ich tylko nie całe 10tys ! To ze spałanie nie takie , to ze nie naczas to inna sprawa . Ale to ze kręcisz i oszukujesz to także inny temat ! Takze nie pisz tutaj ze kierowcy nie potrafia jezdzic ze spia ze naciagaja Cie na telefony ze rachunki musisz za nich płacic kosmiczne ok fakt nie wszyscy sa jednakowi prawda ale tez kręcisz ludzi i oszukujesz jak tylko sie da ! Pozdr były kierowca oszukany na pieniadzach. Osobiscie nie polecam firmy.

WRONA

Panowie (lub jeden Pan), ręce opadają jak się czyta te komentarze. Przede wszystkim ktoś chciał zabrylować ale nie wyszło bo dla spostrzegawczych stworzył kilka profili, za które się wypowiada bo powiela te same głupoty co pierwszy rozczarowany. Co najważniejsze - moja firma nazywa się VBS i ma inny nip niż firma INTIME Transport. Czyli można sprawdzić w CEIDG, że są inne nazwy, adresy, właściciele. Jeżeli bym kogoś oszukał na pieniądze to nie pisałby, że pracował u Wrony w "Viainfo", czyli w firmie z którą nie mam nic wspólnego, lub że to to samo co Intime. Tym samym, jeśli ktoś podaje informacje, że "pracował u Wrony w Viainfo" to łże jak pies. Dalej, skoro "inni" przytakują to znaczy, że to ta sama osoba. Bo rozumiem, że ktoś się pomylił podając błędną nazwę, ale ktoś by go poprawił jeśli pracował u mnie i został "oszukany". Skoro szanowny "pracowniku" pracowałeś u mnie w Viainfo a nie w VBS to ładnie musisz mieć zniszczoną głowę skoro nie pamiętasz nazwy firmy. Szkoda ciągnąć ten wątek... Następna sprawa: Współpracuję z firmą Intime Transport na zasadach podwykonawcy. Sprawa banalnie prosta - Intime spedycja i transport / VBS transport (prościej się nie da). Mój transport, moi kierowcy, moje rozliczenia. Następna sprawa: Przyznaję - wywaliłem paru nazwijmy to "kierowców" i niestety rozstania nie były w miłej atmosferze. Ale nie przypuszczam, że któryś z wywalonych "kierowców" wylewa tu swoje żale. A jeśli nawet to zapraszam do podania imienia i nazwiska. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia a uważasz, że zostałeś oszukany/okradziony to pisz jak mężczyzna otwarcie a nie anonimy walisz. Chętnie podejmę dyskusje! "mamę oszukasz, tatę oszukasz, ale GPSu nie oszukasz". Zarówno w mojej firmie VBS, jak i w firmie Intime czy jakiejkolwiek innej zawsze znajdą się zakały psełdo drivery. Jeśli jesteś durniem czy pijusem to nie ma się co dziwić, że zostałeś wylany. Niestety niektórzy kierowcy potrafią narobić więcej kosztów niż zarobią. Stąd się biorą rozczarowania i wylewanie żółci jako anonim na forum. Dla przykładu: 1) pewien mój "kierowca" z trasy 14 dniowej przywiózł rachunek telefoniczny na 1900zł netto!, spalanie 14,7L/100km (ok 200L przepału od średniej - renault master 2,3), uszkodził auto na parkingu i też był zdziwiony, że nie zarobił! SZOK i SKANDAL! - prawda? 2) dzwoni kierowca do drugiego "kierowcy" z którym miał się spotkać przeładować towar: - gdzie stoisz, bo ja pod Turynem? - a ja pod Lidlem Takich przykładów/dowodów mam cały worek - niestety. Pewnie jak w każdej firmie - niestety. Wielce oszukany "kierowca" nie poda nazwiska bo wie, że: - za szkalowanie dobrego imienia jest sprawa karna - ewentualnie ja czy inny pracodawca może wkleić jakiś zrzut z GPS, biling czy coś innego co potwierdzi, że to zwykły dureń a nie kierowca i będzie "spalony" przy szukaniu szczęścia w innej firmie. Dla tego jeśli ktoś lubi poczytać bajki to polecam Brzechwę a nie anonimowe forum. Co najważniejsze - proszę czytać umowy i zawsze szczegółowo omawiać warunki pracy. To wiele ułatwia i pomaga uniknąć nieporozumień. Nie sprawdza się myślenie na zasadzie: "wielka filozofia - wpiszę w GPS, pedał w podłogę i na pewno dojadę" i takim kandydatom na kierowcę z góry dziękujemy.

Przękręcony !
@WRONA 19.08.2014 01:57

Wrona ? Ty powinieneś bajkopisarzem zostać ! Może Ci jakieś dzieciaki uwierzą w te brednie co ty wypisujesz! Żal Mi cię ...........Uwarzasz się za Bog wie kogo a, normalnym i zakłamanym oszustem jesteś serio ! Były kierowca zrobiony w (usunięte przez administratora)

Irek

Apropo Pana Wrony ? To z tego co Mi wiadomo nie rozliczył się po dzień dzisiejszy jeszcze ze wszystkimi ! Ale pisać to się na kogoś pisze wiersze i litanie jacy to kierowcy są nie dobrzy itp bzdury. A kiedy ty zamierzasz Panie Wrona po oddawać swoim byłym pracownikom kasę ? (usunięte przez administratora)

Wredny 2

Wooww !! bezpodstawne oskarzenia tak ? A ilu kierowcow ten Cwaniaczek niejaki Wrona zrobil w bambuko co !!! Ilu opier*** na kase ? hmmm? Jak on Frajer wogule liczy ludziom km ? On powinien sie cofnąc do przedszkola i zabawkami pobawic ! A nie za firme sie brac ! (usunięte przez administratora) A Głopoty to sobie mozecie pisac małolatom co jeszcze nie przerabiali tego tematu ! Ps były kierowca zrobiony w bambuko !!!!!!!!

Jarek

(usunięte przez administratora) ja pracuje w INTIME już 6 miesiący i nie narzekam. praca jak każda inna.. są wymagania ale też na zarobki nie mogę narzekać. wiem ze bylo paru co telefon traktuja jak swoj (widzialem bilingi podczas rozliczania moich telefonow to rachunki po pare stowek). owszem jest czasem ciezko bo czasem jazdy jest 2-3dni i nie ma czasu spac po 10h ale to sami wiecie ze w wiekszosci firm tak jest.. a Wrona to nie wspolnik intime tylko jezdzi dla intime - wiem bo z kierowcami sie widuje jak przekazujemy sobie czasem jakis towar. Pozdr Jarek

Szatan za kółkiem .

UWAGA Kierowcy !!!! Viainfo Transport znow sie oglasza na projektpraca.pl ! Omijac Cwaniaczka (usunięte przez administratora) Wrona to jedno i to samo Gowno ! Zebys puzniej nie płakał ze kasy nie dostałes za charowe ..........Mirek CK.

Viainfo
@Szatan za kółkiem . 13.08.2014 17:12

Firma transportowa Viainfo nie ma nic wspólnego z (usunięte przez administratora) Panem Wroną i jest zupełnie inną firmą. Jeśli ktoś nie wierzy prosze sprawdzić w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Firma Viainfo wyprasza sobie bezpodstawne oskarżenia.

Dżonson

HALO HALO

Paweł

Również prosiłbym o podanie jakis informacji na temat tej firmy. Dzisiaj byłem tam na rozmowie o pracę... chciałbym się czegos dowiedziec bo niby mogę zacząc od zaraz...

Janek1989.free

Witam. Mógł by Pan coś więcej napisać,ponieważ rozważam pracę u tego Artura. I w sumie już sam zglupialem. Po rozmowie odniosłem wrażenie że facet jest ok,ale znajomy powiedział że słyszał o nim różne dziwne rzeczy i dlatego odwiedziłem forum. Gość nie płaci? Czy o co chodzi?

TURBOFAN1

WITAM CHCIAŁBYM UZYSKAĆ INFO O FIRMIE INTIME TRANSPORT ARTUR SIUDAK ,JEŻELI KTOŚ COŚ WIE PROSZĘNAPISAĆ LUB ZADZWONIĆ MÓJ NR:503533665 POZDRAWIAM

Zostaw opinię o InTime Transport Artur Siudak - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InTime Transport Artur Siudak