Opinie o Cukiernia Hania w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Cukiernia Hania, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cukiernia Hania o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Hania w Gliwice

Grzegorz Nowy wpis

Pracowałem w Cukierni Hania Firma nazywa się Zakład Cukierniczy Joanna Ludwig mieszcząca się w Sośnicowice ul Gliwicka 2 kod pocztowy 44-153. Chciałbym zgłosić firmę ponieważ szukałem pracy w Piekarni na umowę o pracę. Pani kierownik Piekarni zaproponowała pracę w Piekarni na umowę o pracę. Przyszedłem do pracy pierwszy dzień nie dostałem umowy o pracę, po pracy zapytałem się czy dostanę umowę o pracę pani kierownik Piekarni powiedziała że dzisiaj dostanę jak przyjdę na nockę do pracy. Przyszedłem do pracy na noc pani kierownik Piekarni powiedziała że ma dla mnie umowę o pracę. Pani kierownik poszła ze mną żeby podpisać umowę ale tylko podpisywanie umowy było w ciemnym miejscu nawet nie wiedziałem co pisze w umowie o pracę bo było ciemno i szybko wzięła umowę ze sobą i powiedziała że dostanę umowę jak pójdę na badania lekarskie do lekarza to będę miał przyjęcie legalne i zgłosi mnie do urzędu i dostanę umowę o pracę . Ja już tydzień pracowałem w Piekarni i umowy nie widziałem. Z tego powodu z pracy się zwolniłem bo stwierdziłem że praca na czarno nie legalnie jest przestępstwem i nie wolno prawa łamać, prawdopodobnie nie były odprowadzane składki do Urzędu Skarbowego, nie byłem zgłoszony proszę o interwencję że pani kierownik Piekarni Hania nie legalnie przyjmuje do pracy i nie odprowadza składek ani nie płaci pracownikom tylko (usunięte przez administratora) ludzi i przyjmuje do pracy łamiąc prawo pracy . Mało tego jak się z pracy zwolniłem to nie dostałem wynagrodzenia za przepracowane dni tylko dostałem zaliczkę 200zł a reszty pieniędzy nie widziałem. Z tego tytułu zgłaszam o łamanie prawa i jestem poszkodowany z tego tytułu . Zostałem poszkodowany i bez pieniędzy. Mam światka który był ze mną w sprawie pracy i jest światkiem że była to praca nielegalna i zamierzam zgłosić # Ostrzegam jedzenia z tej Piekarni wyrobów i nie polecam pracy w tej Piekarni

Jolke

Dobrze płacą, szefostwo wymagajace ale tez i sprawiedliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Hania - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cukiernia Hania