Opinie o PBDiM w Kobylarnia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PBDiM. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PBDiM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBDiM w Kobylarnia

Benek

Pewni jesteście, że nie warto polecać pracy w firmie? Może to gorszy czas?

Podwykonawca

Firma Kobylarnia jest nie uczciwa. Nie płaci w określonych terminach wynajętym podwykonawcom. Po wielu upomnieniach i prośbach nadal nie wykazuję chęci uregulowania należności.

Elżbieta

@Marian, forum Gowork to nie miejsce na opisywanie innych osób. Jest to niezgodne z regulaminem tego forum, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę stosuj się do jego punktów, ponieważ komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Ptak
@Elżbieta

(usunięte przez administratora)to je usuwaj! Tylko idź po podwyżkę!

Fred

Było dobrze i się skończyło coraz gozej w tej firmie obcinają stawki bo biurowiec trzeba wybudować żeby alkoholik miał gdzie spac

Ed
@Fred

To mirbud buduje bo kobylarnia jest pusta w kasie.................. kiedy było dobrze to nie pamiętam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBDiM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technolog Produkcji w branży spożywczej
Kobylarnia
P.W. HOBBY Piotr Matuszewski
Elżbieta

PBDiM prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na stronie firmy: https://www.pbdim.com.pl/praca,m,mg,9 Stąd wynika moje pytanie, czy ktoś z Was brał w ostatnim czasie udział w rekrutacji do firmy i chciałby podzielić się zdobytym doświadczeniem? Jak oceniacie jej przebieg?

Joskin

Ja pracowałem jako podwykonawca i jestem bardzo zadowolony wszystko wypłacone co do grosza i nie słyszałem żeby komuś wisieli kasę a to że są w kiepskiej sytuacji to obiło mi się o uszy.

@Joskin

Mógłbyś powiedzieć czy coś jeszcze słyszałeś na temat PBDiM i czy są to potwierdzone informacje? Opisz dokładniej jakie są Twoje doświadczenia związane ze współpracą z PBDiM. Twoja opinia na pewno przyda się osobom, które poszukują zatrudnienia i zastanawiają się czy podjąć pracę w tym miejscu.

Marian

firma jest bliska upadłości, uważajcie gdzie aplikujecie....

@Marian

Skąd masz takie informacje? Pamiętaj, że forum to miejsce publiczne, więc wszystkie informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe i nie powinny wprowadzać innych w błąd. Pracujesz w PBDiM?

Elżbieta

@Były pracownik, Twoja wypowiedź jest dość ogólna. Czy mógłbyś ją rozwinąć i uzasadnić? Zachęcam Cię do tego, ponieważ możesz w ten sposób pomóc innym osobom, które szukają zatrudnienia. Czy zechciałbyś przedstawić jakie warunki zatrudnienia są oferowane przez pracodawcę PBDiM?

Pracowałem tam jakiś czas i jedyne co mogę powiedzieć to żeby trzymać się jak najdalej od tej dziadowskiej firmy.

Elżbieta

@walec, Twoja wypowiedź nie wnosi zbyt wielu informacji o pracy w PBDiM. Mile widziane są merytoryczne komentarze, które zawierają konkretne dane - jakie warunki oferowane są przez pracodawcę czy też jaka jest atmosfera pracy w firmie. Jeśli posiadasz takie informacje to podziel się nimi z innymi użytkownikami, którzy być może będą aplikować do PBDiM.

walec

ja jestem przekonany do zmiany pracy:) goodbye kobylarnia..... dramat ludzie zapierxxx a płacą grosze obiecanki jak zawsze ze będzie lepiej ,, nawet wody nie zapewniają w upale!

dno dno dno dno

PBDiM ma opinię dobrego pracodawcy. Sądzę, że ta cisza potwierdza to.

@Paweł

hahahahahaha dobry pracodawca hahahahaha dobry żart hahahahaha

MAX

chłopaki z kobylarni uważajcie na brygabę burzynskiego T bo on was sprzeda a to ze on kradnie tarcze od piły i na budowie sprzedaje co sie da to jeszcze donosi uwazajcie . MAX

@MAX

Stek bzdur. Powuższa brygada jest jedną z lepszych a co do tarcz chyba masz złe informacje bo każda zużyta tarcza jest rozliczana.

Tadzio

Sam od niego kupowałem

Max

Zwracam chonor brygadzie burzynskiego zaszła pomyłka w nazwisku max.

misia

Pracuje się w sezonie po 300 godzin płacą ci 2.500 zł przez 3 miesiace resztę na odbiór na zimę , a po 3 miesiącach dostaje się1400zł i przeżyj do następnego sezonu .Można roboty się poduczyć i próbować w innych lepiej płatnych firmach.

misia

szogun77
@misia

Zero organizacji pracy wyzysk i jeszcze raz wyzysk kierownicy szkoda gadac pracownicy pożal sie Boże oczywiscie nie wszyscy ,przyjmuja niedejmuty takie gdzie inne firmy ich pozwalniały robią aby godziny odbebnic jeszcze jak zwraca sie uwage to od razu kabluja. Dał bym tym na stolkach zimom 1300 zl i ciekawe co by zrobili po 3 dniach juz by im zabrakło a poza tym jak można wypuszczac ludzi do pracy w czerwcu za co oni maja żyć parodia.......:(

on

Radziłbym rozglądać się za inną firmą,w tej firmie pracownika mają za ...............

alek

anno - 2013-03-02 17:03:31 Masakra!! w 100% się zgadzam, nie polecam tej firmy(stawki godzinowe bardzo niskie,w sezonie praca po 300!!!! i więcej godzin ,nie płacą nadgodzin!!

anno

Masakra!!

Zostaw merytoryczną opinię o PBDiM - Kobylarnia

• Jak się pracuje w PBDiM?

Zobacz opinie na temat firmy PBDiM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBDiM?

PBDiM