Opinie o Lombard 66 S.C. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lombard 66 S.C.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lombard 66 S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lombard 66 S.C. w Leszno

Leszno

Najlepszy lombard w mieście można się dogadać co do spłaty nie ma problemów z otrzymaniem pieniędzy.

P
@Andrew N.

Może nie w każdym, ale w większości naliczają odsetki jeśli umowa jest po terminie i to nie małe pieniądze bo za kilka umów jest w stanie niejeden kierowniczek sobie doliczyć od siebie nawet do kilkuset złotych. Zawsze najgorzej traktują najczestrzych klientów.

Polkoriko Nowy wpis

Proszę mi pomuc mam problem z lombard 66 w Polkowicach chcą mnie (usunięte przez administratora)na hulajnoge 2 dni przed terminem przychodzę po ODBIUR a hulajnogi niema nikt nic niewie tylko wzdryganie ramianomi i beszczelnie uśmieszki hulajnoga niby była 1 dzień pk terminie tak chcieli wytłumaczyć brach hulajnogi po 2 dniach wrzuciła ten sam model (chyba) ale totalnie rozwalona i 100% nie moja blokadę miałem połamana od kierownicy i ładowałem sam kabel do kontaktu a tu jakaś czarna kostke chce mi wcisnąć i mówią że to moja i o co mi chodzie proszę o numer do głównego szefa tego labardu jak mogę was prosić przełożony siedziby w Polkowicach 3 dni nieodbiera tele dziwne szef nieodbiera pozdrawiam

Ryszard

Parę ładnych lat temu podano tu, że praca jest stabilna na UoP ale brak szkoleń. Jaka teraz sytuacja i czy rotacja nadal tak niska, że trudno się zatrudnić w tym lombardzie?

:) Nowy wpis
@Ryszard

Pan jest mężczyzna więc o ile nie zmieni się manager regionalny nie ma co liczyć na szansę, nawet jeśli będzie miejsce. TYLE POWIEM.

Andrew N.
@Leszno

Jak się można dogadać co do spłaty niby ? Albo spłacasz całość albo przedłużasz za bandycki procent. Z paru lombardów korzystałem i za przedłużenie a nawet spóźnienie płaciłem o wiele mniej. Tu jest naprawdę bandycki procent. Co do samej obsługi nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Obsługa na wysokim poziomie. Uprzejmie i profesjonalnie.

Urszula
@Andrew N.

No to o jakim procencie mowa? Napiszcie jeśli możecie. Bandycki procent to mocne określenie :D

P Nowy wpis

szefo Nowy wpis

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU!!! Kupiłem hulajnogę która powinna być sprawna według sprzedającego lecz produkt jest popsuty popekane są plastiki oraz uszkodzone gniazdo ładowania dodatkowo śruby w hulajnodze są poprzekręcane Produkt złom NIE POLECAM LOMBARD66 JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lombard 66 S.C.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
Janusz

Widzę, że jak na razie najnowsze opinie nie zostały usunięte. Chwilowy postęp nastał... hahaha. W takim razie podzielę się własną opinią na temat tej firmy. A dokładnie trzema słowami, które opisują tą firmę. (usunięte przez administratora) inwigilacja i kompromitacja. Wszyscy zatrudniani po znajomości albo same kobiety pod względem wyglądu a nie niestety intelektu.

Johnny

Brak słów na to co w tej firmie się dzieje... totalny bezład i (usunięte przez administratora) na kółkach. Kierownictwo postępując w tak prymitywny sposób usuwając prawdziwe opinie nie pozwala poznać całej prawdy przyszłym pracownikom... boją się, że nikt nie będzie chciał u nich pracować. Poczekam jak usuną tym razem moją opinię... haha brak słów

juspi

Kupiłam telefon przez internet i w ogłoszeniu było, ze dodają kabel do ładowania, ale w przesyłce go nie było, więc napisałam maila z pytaniem dlaczego. Następnego dnia bardzo miła pani zadzwoniła do mnie i przeprosiła oraz powiedziała, że doślą. I rzeczywiście kilka dni później dostałam przesyłkę z ładowarka

Magda

Ile aktualnie w lombardzie pracuje osób ?

imgan

Pracownicy często się nie zmieniają @Ced, a co za tym idzie ciężko się dostać, wiem, że mają zagwarantowaną umowę o pracę, no ale nie ma żadnych dodatków socjalnych czy też szkoleń, dobrze jest przynajmniej, że samą pracę można uznać za stabilną i bezpieczną

TYMON

DZIĘKUJĘ POMOGLIŚCIE ZE SPŁATĄ DŁUGU......

+++

+++ git dostalem kase majac dlugi

Aga

polecam pożyczki lombard66 jestem zadowolona ze współpracy

Krzysztof

Super obsługa

Ona

Polecam pożyczki:) jak rozmawiałam z panią która tam pracuje to bardzo sobie chwali, więc wszyscy zadowoleni:)

Koleś

Ciekawy lombard, wiele interesujących rzeczy, tanie wyroby ze srebra i złota, super obsługa, miła przyjazna atmosfera. Polecam wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Lombard 66 S.C. - Leszno

Lombard 66 S.C.