Opinie o MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. w Białystok

Polii

Tak tak, w poniedziałek będe się z nimi kontaktować bo muszę dopytać o kwestia finansowania zakupu takiego analizatora jeszcze i kwestie terminu dostawy, chciałabym załatwić to jeszcze w tym roku aby czym prędzej mieć sprzęt.

kiviz

hej :-) no to dobrze, skontaktuj się najlepiej z dystrybutorem medfitness to będzie najpewniejsze źródło informacji odnośnie tych analizatorów, kosztów etc.

Polii

cześć - byłam, obejrzałam, zobaczyłam jak sprzet działa i przetestowałam :) dietetyczka która go obsługiwała sporo mi powiedziała, zrobiłyście pełną analizę na sprzęcie dwóch osób i teraz już wiem że na taki analizator muszę się zdecydować, tylko ten niższy model.

kiviz

hej no i jak, byłas obejrzeć i przetestować ten analizator już? Jak oceniasz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Polii

ok nie ma problemu, wybieram się tam jutro, mają analizator inbody230, mnie interesowałby ten niższy model 170, ale to bez znaczenia już, ma po prostu mniej funkcji ale zasada działania taka sama

kiviz

ok to jak obejrzysz jak sprzęt działa to daj znać jak tam oceniasz ten analizator i co to był za model sprzętu bo to wiadomo, każdy model trochę inaczej tzn różnią się głównie ilością funkcji

Polii

Zależało mi przede wszystkim na pomiarze rzeczywistym, stąd skierowałam się w ich stronę, ale udało mi się jeszcze namierzyć jedno miejsce niedaleko w sumie mnie, podjadę, gdzie mają analizator inbody i będę mogła rzucić na niego okiem i zobaczyć jak wykonuje badanie :)

kiviz

No to myślę, że do takiego zastosowania taki analizator się sprawdzi, jeśli stawiasz na dobry markowy sprzet z rzeczywistym pomiarem to te inbody będa w porządku. Daj znać!

Polii

Jasne, nie ma problemu, jak analizator zagości w razie co to dam znać. No dużego może nie, ale staramy się rozwijać, klienci są, stawiamy własnie przede wszystkim na wszelkiego rodzaju formy aktywności dla osób które chcą zrzucić kg lub np. dla kobiet po narodzinach dziecka które chca wrócić do formy itd. Stąd tym bardziej własnie chcemy postawić na kwestie związane z dietetyką właśnie.

kiviz

No nie ma problemu, jak Ci się uda skontaktować i już będziesz wiedziała co do modelu analizatora itd to daj znać. Do dużego fitness clubu szukacie sprzętu?

Polii

ok raz jeszcze dziękuję :-) w takim razie postaram się po weekendzie zadzwonić do dystrybutora i dopytać o sprzęt oraz warunki zakupu :)

kiviz

najlepiej skontaktuj się tez z dystrybutorem, albo zobacz na ich stronie mapę sprzętów, być może jest jakiś fitness club lub coś podobnego gdzie używają analizatorów biospace i wtedy możesz zobaczyć sprzęt na żywo, chyba że jesteś z okolic gdzie dystrybutor to wtedy już w ogóle super

Polii

OK dziękuję bardzo za szybką odpowiedź :) zapoznałam się wstępnie z tymi dwoma analizatorami inbody na podanej stronie, muszę usiąść jeszcze na spokojnie z kilkoma osobami aby porównać i zobaczyć czy jest to faktycznie sprzęt dla nas.

kiviz

Możesz zobaczyć model inbody170 lub 230, polecam sprawdzić opisy na stronie dystrybutora - medfitness.pl, są solidne i opisane są wszystkie szczegóły techniczne analizatorów.

Polii

Wstępnie szukamy dobrego ale nie za dużego i nie za drogiego analizatora do fitness clubu. Badania miałyby być dostępne dla klientów którzy wykupują odpowiedni pakiet i wliczone w cenę, aby raz np. na 1-2 tygodnie mógł kazdy skorzystać z analizatora. Zależałoby mi tez na jakości sprzętu, jak to się czasem mówi, że człowieka na tanie rzeczy nie stać... widziałam parę tanich analizatorów ale ani nie wyglądało to wszystko solidnie ani wyniki jakoś mnie nie przekonywały. Może podpowiesz coś?

kiviz

Witaj :-) A co chciałabyś wiedzieć dokładniej? Polecam przejrzeć od razu sobie stronkę(usunięte przez administratora), bo mają tam bardzo dokładne opisy sprzętu jeśli chcesz poczytać o sprawach technicznych analizatorów.

Polii

witaj, możesz napisać coś więcej jak Ci się ten sprzęt spisuje i jak z kwestiami kupna? Zastanawiam się nad analizatorem do fitness clubu.

kiviz

Firma bardzo solidna, na medfitness.pl mają chyba najlepsze opisy analizatorów składu ciała na necie w kraju. Spory wybór urządzeń biospace, oglądałem analizator inbody170 i naprawdę fajny sprzęt, znajomi kupowali u nich do salonu dietetycznego ten sam model i bardzo solidny dystrybutor - załatwili wszystko szybko i sprawnie, do tego dostawa i szkolenie z obsługi analizatorów było w cenie zakupu. Zdecydowanie na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. - Białystok

• Jak się pracuje w MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.?

Zobacz opinie na temat firmy MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.?

MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.
4.9/5 Na podstawie 23 ocen.

MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.