Opinie o TOTEM w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TOTEM. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TOTEM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOTEM w Szczecin

ff

Odradzam. Jeśli chcesz być traktowany jak człowiek a nie śmieć to zdecydowanie nie tam. Chyba, że lubisz wlazic w (usunięte przez administratora) szefowi za marną pensyjke. Plus obciążenie pracownika wszelką możliwa odpowiedzialnością w tym finansowa. JEden z szefów nawet nie wie jak własną firmę ogarnąć , sknerzy na wszystko, a potem się dziwi, że mu od tego koszty tylko rosną :) ogólnie żałosne miejsce. Klientów tez nie zawsze szanują

Zuzanna

@Były operator Rozumiem, że nie wspominasz dobrze pracy w TOTEM. Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia można również liczyć na dodatkowe benefity lub też premie?

Były operator

Na dyszke za godzinę możesz liczyć, a jak się nie podoba to nara. Przecież już kolejka ludzi stoi i czeka na Twoje miejsce. Bardzo nie polecam tej firmy z podkreśleniem na "bardzo". Chyba, że jesteś donosicielem i dupowłazem wtedy spokojnie się odnajdziesz w Totemy;) Powodzenia i pamiętaj jeszcze, że Totem śmierdzi potem

Zuzanna

Jesteś pracownikiem TOTEM? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

Grafik

Pogadali powiedzieli ze bedzie super i ... super jest tylko dla szefostwa.

czy bedziesz pracowal za pol darmo, czy zgadzasz sie na umowe gdzie dostaniesz pol pensji na papierze i pol pensji do reki i czy zgadzasz sie ze na chorobowe nie chodzisz bo wtedy ta polowe pensji do reki to zobaczysz w snach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
maniek

@TOTEM-B.PRAC. no czy taka duża ta rotacja? Chyba nie bardzo. Oferty pracy wpadły mi w oko tylko dwie - na dyrektora finansowego i księgową. Nawet nie mam pewności, czy są nadal aktualne, bo widzą na goworku już prawie miesiąc. Ktoś może coś wie na ich temat?

Opinie są różne...jeśli komuś jest źle zawsze może zmienić pracę. Po co się męczyć. Najlepiej nie pracować, dostawać wypłatę i żeby nikt nic nie wymagał. Ludzie tylko narzekają...na rynku pracy jest różnie, trafisz lepiej albo gorzej, ale zawsze to Twoja decyzja albo pracujesz albo nie. Umowy są o pracę, docelowo na czas nieokreślony. Wynagrodzenie jest na czas, każdy dostaje wynagrodzenie na jakie się umówił. Przestańcie robić zamieszanie. Po prostu zmieńcie pracę na inną.

dtp

Odradzam. Pierwszy miesiąc pracy jest na czarno, ponadto podczas rozmowy nie informują o warunkach i realnej wypłacie -L4 oznacza brak części wypłaty (tu nazwanej premia) lub trzeba skorzystać z urlopu by tej premii nie utracić. Pracownicy nie są szanowani. Atmosfera wśród samych pracowników także nie jest najlepsza

slona

umowy.. potwierdzam

aAa

oszczędność mega na pracownikach , dziwne umowy i inne świnstki... niestety

Jack

Pieprzenie w bambus, jeżeli jest wam tak zle to zmieńcie pracę i tyle. Macie ciepło na głowę nie pada, spróbujcie pracy na budowie lub pod chmurką za mniejsze pieniądze to zobaczycie jak szybko zatęsknicie za tą drukarnią. Pozdrawiam

smerf antymaruda

jestem tu pierwszy i ostatni raz, drażnią mnie wpisy wiecznych maruderów - jeśli jest Wam źle to zmięcie pracę

ludwiczek

nie do końca się z Tobą zgodzę @nml, bo ja to myślę że np. jeśli w firmie są 4 takie stanowiska i 4 osoby na nich pracują, to z racji tego że mają takie same obowiązki to i umowy takie same, więc myślę ze to na jakich warunkach będziesz pracował to nie zawsze zależy od rozmowy. W każdym razie totem to polecana firma, wiec powodzonka

była

jeszcze jedna sprawa,jak jesteś "wyjątkowo" miła dla szefa (jednego z nich)to masz większą premię.a jak się postawisz to nara.mi sie to przytrafiło.

Zdanie każdy ma prawo mieć swoje i nie musi się z nikim zgadzać ....szkoda tylko że robisz to anonimowo na forum tylko w ten sposób chcesz pokazać jaki/a jesteś odważna/y....No cóż brak odwagi na ujawnienie się...A tak dla informacji dziewczyną może jesteś Ty bo napewno nie ja....

pracownik nr 2

he he he do osoby dochodzacej tobie wystaje grzebień z kieszeni , nie rozumiesz polityki i zgrania to sie nie wcinaj....a dobre rady zostaw dla siebie i sam/a zmień prace jak w firmie jest ci tak zle....

Pracownik 2

Może jeszcze straż pożarna barania głowo. Nie podoba się to ave.

Pytam- gdzie jest skarbówka? Albo juz CBA. Przecież to sie nie miesci w glowie co oni wyprawiaja, to widac golym okiem wcale sie nie kryja z nowymi "zakupami",a my za grosze siedzimy bo wyjscia nie mamy,ale sprawiedliwosc musi byc na tym swiecie! I to niby z tej naszej marnej drukarenki? Te auta, jachty, dzialki, chaty, hotele?!

Kakadu

Potwierdzam wszystko co napisał przedmówca, podejście pracodawców żałosne. Zero kompetencji, brak umów, część wynagrodzenia wręczana do ręki, podpisywanie dziwnych dokumentów przez pracowników celem zabezpieczenia sie od odpowiedzialności szefa, brak szacunku dla pracowników(nie podoba sie to do widzenia) Premie, dodatki, bony: a co to jest w ogóle? Nie wspomnę już o tym ze szefowi nie chciało się pofatygować złożyć życzenia Bożonarodzeniowe pracownikom. Ludzie tam pracują bo nie mają innego wyjścia więc radzę omijać tę firmę szerokim łukiem.

DK

NIE POLECAM TEJ FIRMY, WLASCICIELE SA ZUPELNIE NIEKOMPETENTNI! WOLA SLUCHAC PLOTEK, KTORE SA PRIORYTETEM W FIRMIE. SZCZEGOLNIE JEDEN Z NICH. POPRACOWALEM TAM POL ROKU, TO NIC ZE PIERWSZY MIESIAC ZUPELNIE BEZ UMOWY, WLASCICIEL TLUMACZYL, ZE MOZE MI SIE NIE SPODOBA I NIE CHCA SOBIE ROBIC KOSZTOW ZWIAZANYCH Z UMOWAMI, JA NIE MIALEM WYJSCIA(DZIECKO,ZONA)ALE LUDZIE NIE POWINNI SIE NA TO GODZIC! PONADTO ZAPOMNIJCIE O PLATNYCH NADGODZINACH, ALE PAMIETAJCIE O CHARYTATYWNYCH SOBOTACH:)I SPROBUJCIE NIE PRZYJSC TO SZYBCIEJ WYLECICIE NIZ POMYSLICIE, TYLKO NIEKTORZY MAJA FORY W FIRMIE- CZESC DAMSKA, ALE WARUNEK JEST TAKI, ZE MUSISZ UPRZEJMIE DONOSIC SZEFOWI!PODPIERDZIELAC LUDZI A WTEDY ZAPEWNE MEDAL MUROWANY, A MOZE I PREMIA...

Zostaw merytoryczną opinię o TOTEM - Szczecin

• Jak się pracuje w TOTEM?

Zobacz opinie na temat firmy TOTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOTEM?

Kandydaci do pracy w TOTEM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOTEM
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Południowa 27D
    71-001 Szczecin