Opinie o Smyk - sklep w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Smyk - sklep. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smyk - sklep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smyk - sklep w Czeladź

Mała89

Witam, pracowałam w Smyku w Czeladzi 8 miesięcy. Cóż mogę powiedzieć...jeśli ktoś chce pracować akurat w tej korporacji to nie polecam! Pierwszy dzień pracy porażka - sprowadzał się do oprowadzenia po sklepie i powiedzenia mniej więcej, gdzie co jest. Tak, że przed klientem rżnij głupa, albo osyłaj do kogoś innego. [usunięte przez moderatora] beznadziejna pozbawiona jakichkolwiek uczuć i emocji. Potrafiła gnoić każdego z pracowników, atmosfera w pracy była uzależniona od jej humorów i widzimisię.Oczywiście miła to była, jak się zbliżała wizytacja, bo ktoś musiał (usunięte przez administratora) ć - więc lepiej żyć w zgodzie z pracownikami. [usunięte przez moderatora] jeszcze lepszy...nie dość, że tępe babsko to jeszcze prezencja żadna - zaniedbana, tłuste włosy, brudna koszula, i dziurawe buty. Obydwie w stosunku do pracowników, którzy tak naprawdę na nie pracują, chamskie i bezczelne. Bo przecież najlepiej kazać innym robić wszystko, a samemu siedzieć cały dzień w biurze. Klientowi do [usunięte przez moderatora] by wlazły jakby mogły. Jeszcze jakby tego było mało pensje głodowe i nie wypłacane na czas - zdarzyło się 2 razy, że zlecenia nie miały kasy przez 2 miesiące, bo albo błąd którejś z kierowniczek, albo tłumaczenie, że w kadrach coś nie gra, albo umowa nie doszła. Dziewczyny na umowach o prace od 5 lat zero podwyżek, a socjale - tez śmiech na sali - na święta bon 80zł na prezent dla dziecka, który możesz kupić w Smyku (czyt. dostaniesz 80zł, ale 200zł dołóż sobie sam, bo zabawki po 3 stówy). Pracownicy ledwo wiążą koniec z końcem, bo co to jest 1200zł jak masz dom i rodzinę na utrzymaniu. Najlepszy motyw - wolne i chorobowe. A w ogóle co to takiego? - w Smyku coś takiego nie istnieje! [usunięte przez moderatora] cały tydzień - świątek, piątek i nd, najlepiej 24h, dolicz jeszcze nocki. Chcesz mieć wolny weekend - oczywiście jeśli jesteś studentem zaocznym i miesiąc wcześniej przyniesiesz plan zajęć - nie dostarczysz? - rzuć szkołe, bo z pracy cię nie wypuszczą. No chyba, że kierowniczka bardzo cię lubi to wolne masz kiedy chcesz i ile chcesz - za ciebie (usunięte przez administratora) ć będą zlecenia. Chorować nie masz prawa! Zachorujesz jesteś na liście do zwolnienia, a jak ci zalezy na pracy to zapraszamy nawet z zapalenniem płuc. Jak dla mnie chora atmosfera, [usunięte przez moderatora] chore na głowę!! Nigdy w życiu takiej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Smyk - sklep - Czeladź

Smyk - sklep