Fabryka Maszyn Tarnów

Tarnów

Fabryka Maszyn Tarnów

Opinie o Fabryka Maszyn Tarnów

Marta

Nikt dawno nie dodał żadnej opinii na temat Fabryka Maszyn Tarnów, dlatego @wsdefgv, ciężko będzie to stwierdzić. Może skontaktuj się z firmą? Na stronie internetowej, widnieje kontakt. Niestety też żadnej rekrutacji nie widziałam, może ktoś z obecnych pracowników jest w stanie napisać jak obecnie wygląda sytuacja?

Witold
@Marta 07.09.2017 19:20

O pracę zawsze można zapytać. Doświadczonych ludzi brakuje w każdej branży. A jeśli chodzi o staże i praktyki to można zadzwonić i się zapytać. Myślę, że każda firma się na to godzi bo wyszkolony pracownik zna specyfikę firmy i po kilku miesiącach lub latach może pracować samodzielnie.

wsdefgv

@biurowiec masz racje ze to swiadczy o dobrej atmosferze i o tez pewnie o stabilnym zatrudnieniu a uwazam ze to jest duzy plus..a moze jest chociaz szansa u nich na praktyki albo jakis staz na przyklad?

biurowiec

Z moich informacji to z "nowego" FMT nikt się sam jeszcze nie zwolnił, a to raczej świadczy dobrze o warunkach jakie tam panują. Oczywiście że można znaleźć lepiej płatną pracę. Jeśli ktoś zna minimum dwa obce języki na poziomie A i ma umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie to znajdzie pracę w każdym kołchozie zwanym KORPORACJĄ. Jest tam wyzysk ale zarobki jak nigdzie :)

bogdan

A czy trzeba mieć jakieś specjalne wykształcenie tak zwane wykształcenie kierunkowe żeby można było się zatrudnić w Fabryce maszyn w tarnowie albo chociaz myśleć o zatrudnieniu tam? Interesuje mnie stanowisko: . Specjalista ds. kontroli jakości - wykształcenie średnie lub techniczne - doświadczenie na stanowisku kontroli jakości - odpowiednie szkolenia/kursy - minimum 3-letnie doświadczenie w pracy przy produkcji maszyn do obróbki metalu. Tyle jest na stronie. Chodzi mi o to że nie jest zbyt konkretnie powiedziane jakie wykształcenie konkretnie. Liczę że pomożecie.

damian

na pewno jeśli ktoś robi dobrze swoją prace i zna sie na niej dobrze, to potem nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy w innej branży również. Dajcie znać jak w fabryce postrzegają młodych ludzi, bo teraz ja szukam pracy i myslałem o nich, no ale doswioadczenia to torche mi brakuje i boje się, ze to może być problem.

wie ktoś jak obecnie wygląda sytuacja w FMT, produkacja została wznowiona? wielu pracowników zatrudniają? jak zarobki i ich terminowość?

tarnów 87

przecierz ta fabryka ogłosiła upadłość ! ! ! ludzie nie wiecie co się dzieje ???

bynek

Czy ktoś wie, co tam się teraz dzieje? Warto iść do pracy? Wypłata na czas?

jivan

Ciekawe, że coraz częściej wewnątrz zakładu słychać opinie, że Anglicy nie byli tacy źli... A przecież teraz kadra zarządzająca to szczyt umiejętności i kompetencji. Ciekawe tylko czemu wcześniej zostali zdegradowani... Dyrektor produkcji, dla którego każdy język jest obcy, włącznie z polskim i nie potrafiący włączyć komputera.... To chyba nie wymaga komentarza. Ale najważniejsze, że wszyscy zgodnie przytakują właścicielowi - to jest wyraz umiejętności i kompetencji.

mlody11

I co teraz lepiej? Chyba Pan Niemiec nie okazał się takim wybawicielem, jak wszyscy oczekiwali. Ale... skoro nie podobała się poprzednia kadra to teraz nie ma na co narzekać, prawda?

ogar01

Ostrzegam ta firma to prywatny folwark , to prawda. Dzisiaj się stało to co od dawna wisiało na włosku. Pan [usunięte przez administratora] uszczęśliwił ludzi. Nie potrafił sam nic zrobić to sprzedał zakład. Obstawił Zakład ludźmi nie kompetentnymi, bez doświadczenia. Kierownik marketingu zupełnie bez planu działania poplecznik [usunięte przez administratora], księgowa również. Tak musiało się stać.

Dyzio

Uwaga na F.M.T szukają jelenia by dal pieniądze by nadal mogli dobie używać na swoich stanowiskach ,ostatnio objawiła się pani klozetowa publikuje swoje marne zdjęcia na forum zakładu z tytułem tak załatwiają swoje potrzeby pracownicy produkcji tak jak by pani załatwiała swoje inaczej.Pewnie inaczej bo my od roku nie mamy środków czystości a oni zamknęli biura przed szarą masą by nie widzieli jakie luksusy i zbytek oraz notoryczne nieróbstwo panuje w biurach,pachnące mydełka ,dezodoranty automatycznie odświeżające, kolorowe papiery .Firma nad przepaścią a Pan dyrektor na urlopie podobno pojechał do Afryki oglądać drzewa bo to przecież jego wykształcenie i na tym pewnie się zna.

ONA

Popieram Powyższe i dołącze swoje że [usunięte przez administratora] jest miernym kierownikiem marketingu i nie zna sie na niczym gdyby nie zamówienia z anglii nie mialaby co robic. Do tego mierna z wyksztalcenia technicznego dla pana [usunięte przez administratora]

stary

Ostrzegam ta firma to prywatny folwark Pana [usunięte przez administratora] nie kompetencja nadzoru sięga zenitu dziwie się że ta firma jeszcze działa ale to tylko kwestia czasu.Pan [usunięte przez administratora] nie toleruje sprzeciwu z wykształcenia Leśnik otoczył się grupom lizusów którzy nie znają tematu produkcji obrabiarek ,dyrektor produkcji na pytanie o części do nowych maszyn odpowiada zrób sobie z plasteliny i czepia się że nie chodzisz w okularach,kadrowa ma problemy z prostymi sprawami dotyczącymi np.ZUS u, a tak ogólnie ważne byś znał język Angielski a czy znasz problemy czy technologie związane z produkcją nikogo nie obchodzi. Części z których produkujemy obrabiarki są niskiej jakości i zacofane technologiczne aż wstyd że kiedyś to był renomowany zakład produkujący obrabiarki dziś ekipa rządząca zakładem niszczy tą renomę.To że jeszcze produkujemy obrabiarki jest zasługą szeregowych doświadczonych starych pracowników których po woli się zwalnia przyjmując w to miejsce młodych na śmieciowych umowach .

Zostaw opinię o Fabryka Maszyn Tarnów - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Maszyn Tarnów