Bautech Sp. z o.o.

Piaseczno

Bautech Sp. z o.o.

Opinie o Bautech Sp. z o.o.

MAREKC

Panie grzegorzu i Panie ireneuszu, (pamietacie ten początek) chcielibyśmy was poprosić abyście przyjrzeli sie pracy "genialnego" pana dyrektora, w sumie pseudo dyrektora bo ten jeleń NIE ZNA SIE NA NICZYM, i nie informując was SZUKA JUŻ NOWEJ PRACY, i cały rynek juz o tym wie tylko wy zapewne nie:). Cudowny robercik miał uzdrowić firmę a okazuje sie ze ciągnie ja na samo dno a sam jak szczur spier.... z pokładu. zastanawiając sie jak miał uzdrowić firmę skoro KOMPLETNIE NIE MA POJECIA O ZARZADZANIU :) Zastanówcie sie czy takiego SZCZURA nie powinno wykurzyć sie z pokładu skoro wszyscy znają jego plany, takich TCHURZY należy sie jak najszybciej pozbywać. kolejna osoba przyczyniająca sie do upadku firmy to USZATA PRZYJACIÓŁKA DYREKTORA:) uwierzyliście w jej wizje a czas pokazał ze ta (usunięte przez administratora) zrrobi wszystko aby sama zaistniała. wasze cudowne pomysły (po sugestiach i namowach USZATEJ) okazały sie kompletną PORAŻKĄ!!!!! ha ha ha teraz możemy WSZYSCY SIE Z WAS SMIAĆ.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Bautech Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Odpowiedż

Małe sprostowanie : "Wypłata jest na czas,miały być podwyżki od Stycznia 2017,ale nie dotrzymali słowa,chyba,że się coś zmieniło przez kilka miesięcy,ale wątpię".

Odpowiedż

Wypłata jest na czas,miały być podwyżki od Stycznia 2017,ale nie dotrzymali słowa.Prowadzili rekrutację w Lutym na stanowisko pracownik magazynowo-produkcyjny,a w Kwietniu na stanowisko specjalista ds. ofertowania.

Zainteresowany

Jak wyglądają zarobki w firmie Bautech (Piaseczno),prowadzą jakąś rekrutację?

hash

A ,firma Bautech? Z zewnatrz firma super , ladna siedziba, mila pani. W srodku dramat. Brak zaufania do pracownika. Sprawy firmy sa scicsla tajemnica, oszczednie dozowana nowym. Koleżanka znika pewnego dnia - bez slowa. Najlepsza decyzja jaka podjalem: odejscie z niezrozumialej mrocznej firmy Bautech, moze sa jeszcze inni ludzie na swiecie. Polecam ew. tym ktorzy nie wiem moze nie maja pieniedzy i musza wziac co kolwiek na pare miesiecy. Szkooda czasu, zycie jest za krotkie.

Zostaw opinię o Bautech Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bautech Sp. z o.o.