Bautech Sp. z o.o.

Piaseczno

Bautech Sp. z o.o.

Opinie o Bautech Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Bautech Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Odpowiedż

Małe sprostowanie : "Wypłata jest na czas,miały być podwyżki od Stycznia 2017,ale nie dotrzymali słowa,chyba,że się coś zmieniło przez kilka miesięcy,ale wątpię".

Odpowiedż

Wypłata jest na czas,miały być podwyżki od Stycznia 2017,ale nie dotrzymali słowa.Prowadzili rekrutację w Lutym na stanowisko pracownik magazynowo-produkcyjny,a w Kwietniu na stanowisko specjalista ds. ofertowania.

Zainteresowany

Jak wyglądają zarobki w firmie Bautech (Piaseczno),prowadzą jakąś rekrutację?

hash

A ,firma Bautech? Z zewnatrz firma super , ladna siedziba, mila pani. W srodku dramat. Brak zaufania do pracownika. Sprawy firmy sa scicsla tajemnica, oszczednie dozowana nowym. Koleżanka znika pewnego dnia - bez slowa. Najlepsza decyzja jaka podjalem: odejscie z niezrozumialej mrocznej firmy Bautech, moze sa jeszcze inni ludzie na swiecie. Polecam ew. tym ktorzy nie wiem moze nie maja pieniedzy i musza wziac co kolwiek na pare miesiecy. Szkooda czasu, zycie jest za krotkie.

Zostaw opinię o Bautech Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bautech Sp. z o.o.