Opinie o Artur Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum w Latkowo

Artur Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum
2 7 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Artur Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum?

Dominika Nowy wpis

To co było kilka lat temu nijak się ma do dnia dzisiejszego, ja polecam pracę w firmie!

TakNie1
inowrocek Nowy wpis

pracowałem tam kilka lat temu. wypłaty z coraz większymi opóźnieniami a jak sie doppominasz to teksty nie masz za co żyć pewnie szstasz kasą musisz bardziej oszczędzać no i kasa to totolotek do wypłaty nie wiesz ile dostaniesz zawsze mniej niż myślisz. dziwne akcje charytatywne ze strony pracownika w soboty (rozwożenie okien reklamacje i inne prace dla pracodawcy) za które oczywiście ci nie zapłacą a nawet nie podziękują. jak ja się cieszę że tam nie pracuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak4Nie
Zaja Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jak mają takiej jakości produkty jak płacą za usługę to współczuję nabywcom. Firma nierzetelna do tego kłamią i tyle w temcie

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dariusz

Trudno dostać się do pracy to nie jest powód żeby tak podważać dobrą opinię firmie!!

TakNie7

zainteresowany

Jak wam się podoba nowe BMW szefa? Co macie takie opóźnienia z produkcją?

Tak2Nie

Powiecie coś o swojej pracy w ferrum? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Tak9Nie
Niki

Jak się pracuje w tej firmie? Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje? A jak wygląda praca w biurze? Czy szanują pracownika?

TakNie

Co teraz dzieje się w tym momencie w ferrum? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Melon

Kolejny miesiac wyplaty z opoznieniem tygodniowym ,traktowanie ludzi jak takie smieci .Wstydz sie Ewo tfuuu

Tak17Nie

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w ferrum?

Mrjackpl

Potwierdzam opinię, nie warto inwestować w zakup u nich okien szczególnie z roletami. Jeździli naprawianie i jak źle działają od początku tak już 7 rok leci bez zmian.

Tak3Nie

Klient

Nie wiem, jakie okna produkują inne firmy. Wiem tylko, że żałuję kupna okien z Ferrum.

Tak3Nie

Jaro

Bzdury piszesz robią z ludźmi co chcą eh dobrze ze znalazłem inna pracę

Tak13Nie

Nie polecam tam pracy wypłaty nie ma na czas kpina z ludzi nie wiesz za ile pracujesz do pierwszej wypłaty . Nadgodziny nie płatne bo jeśli trzeba to niech zostaną godzinę dłużej przecież to tylko godzina. Motto pracodawcy . Umowy śmieciowe tak samo traktowani pracownicy co innego na umowie co innego w rzeczywistości. Przydała by się tam im kontrola co miesiąc może by się doceniło ludzi. i zadbało o BHP,

Tak5Nie
miki

To bardzo nie ladnie ze tak postepuja z pracownikami, ale czy mozecie mi powiedziec szczerze czy warto kupic od tej firmy okna PCV czy raczej nie???

Tak14Nie

xyz

potwierdzam w 100%

Tak1Nie

axxxxm

ten zakład to totalne dno stres, [usunięte przez moderatora] nadmienię jeszcze że w soboty pracuje się gratis no i ta nie zrównoważona SZEFOWA naprawdę odradzam ,chyba że ktoś chce stracić zdrowie

Zostaw opinię o Artur Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum - Latkowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Artur Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum