Opinie o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz w Kielce

Grażyna

anonim - 2013-08-06 16:21:53 na początku znalazłem jednak pozytywne opinie o pracy tam? co się w niej zmieniło, że coraz mniej pozytywów? zarząd, właściciel?człowieku wszystkie negatywy kasują na bieżąco,nie pozwolą nic złego i prawdziwego na siebie napisać,firma tonie,chcą sprzedać i wykazują duży obrót firmie która ich kupuje,zostało im 15% sklepów które obsługiwali,proponuje popytać o pracy byłych pracowników nim wdepniesz w [usunięte przez moderatora]

??

jasne - co tydzień ktoś inny, przychodzą zobaczą i szybko uciekają :)

Aga

Daj se spokój z tą robotą człowieku.

Ara

Anonim - 2013-07-23 11:15:05 Dają samochód? Jest GPS?Samochód tak...GPS nie.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
??

Zapewne odebrał sobie co mu się należało, a wydębić od "pracodawcy" to gorzej niż z ruskiego banku :)

Ula - 2013-06-23 11:54:59 Coś się tam dzieje,brakuje im przedstawicieli,nikt się nie chce przyjąć a jak się przyjmie to po tygodniu zwiewahahaha nastepny przedstawiciel zwial tyle ze kasy sobie troche przytulil :)

Procedura zero

Procedura zero - 2013-07-07 21:59:48 Wstępne przygotowanie do procedury zero.Wstępne przygotowania do procedury zero-zbieranie informacji...

Procedura zero

Wstępne przygotowanie do procedury zero.

H2O

? - 2013-06-27 21:22:57 tek się unika plajty,sprzedając pingwina.......Napisz po ludzku nic dziwnego,że was tam tak traktują nawet napisać nie potraficie.

?

tek się unika plajty,sprzedając pingwina.......

abc

hej,trafne uwagi ale ich poruszyło hahaah

GFD

Tomek - 2013-06-23 11:34:02 Bardzo się zabrał do roboty widać efekty,nie mają już gdzie układać lodówek co im sklepy oddają,sami są w szoku ,chyba tak tanio mają hehehe[usunięte przez moderatora] mnie takie posty podobno to można zajść w ciąże wtykając palca w (usunięte przez administratora) może i sprzedawała się muszynianka za twoich czasów synu.

Ula

Hej czy pracuje tam jeszcze ten fajny starszy kierownik?? byłem tam w 2005 czy coś się zmieniło ??:D

Aga

?? - 2013-06-22 06:21:34 co tu tak cicho? Szlag w końcu trafil pingwinka??Wątpię :) wczoraj miałam okazje przypatrzeć się załadunkowi towaru do tych starych samochodów i sporo tego było z tego wnioskuje,że firma dobrze sobie radzi :) lepiej niż konkurencja Inter Polar więc pingwinek będzie się trzymał długo długooo :)zal wam dupska ściska,że powodzi im się i tyle.Sezon letni się zbliża a wy frustraci wkurzacie się,że oni zarabiają a wy nie :D

Harek

Niech wszyscy się zwolnią ;D

Aga

Mówimy o pingwinku w kielcach tak? :D

iksińska

jaj tez odchodze

Aga

Ja za miesiąc spadam z tej firmy :P

Aga

Jak ktoś coś piszę to się niecenzuralne słowo odpowiada jełopy nic dziwnego,że was tam traktują jak śmieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz - Kielce

• Jak się pracuje w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Zobacz opinie na temat firmy Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz?

Kandydaci do pracy w Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pingwinek sp.j. PPUH J.Świercz A. Świercz
1.4/5 Na podstawie 353 ocen.
  • Domaszowska 94
    25-320 Kielce