HADAR Jerzy Dubec

Łódź

Opinie o HADAR Jerzy Dubec

DramatXD

Serdecznie NIE polecam. Nudna, monotonna praca za małe pieniądze. Niczego nie można się nauczyć, żadnych szkoleń czy nawet przygotowania do pracy. Większość pracy w samochodzie lub podczas załatwiania spraw urzędowych plus Projektowanie w paincie

ttt

Za sierpień 2017 musiałem upominac się 2 tygodnie o wypłatę. Brak ocen rocznych, premii, życzeń wigilijnych od prezesa w trakcie kolacji wigilijnej. Brak jakichkolwiek wyjazdów czy spotkań budujących i poprawiających pracę w zespole. Brak szkolenia wstępnego na stanowisku projektant stacji bazowych. Główne zadania to bycie kierowca oraz zadania z mapa w paint, dzwonienie po urzędach i mnóstwo innych spraw formalno-urzedowych. Projektowanie to 10% czasu pracy. Na stanowisku projektanta brak nawet 2 monitorów... Po upomnieniu się o 2gi, odpowiedź, że niestety, ale nie możemy sobie na to teraz pozwolić. Samochód, w którym spedzalem 50% czasu pracy w stanie beznadziejnym. Obiecanki cacanki prezesa nic niewarte. Przez pierwsze pół roku praca w systemie Windows XP, bo nie można się doprosic o nową wersję. Telefon służbowy to zniszczona nokia 6110. Dlatego nie polecam.

ttt

Firma nie ma na nic pieniedzy, nie dba o pracownikow, brak jest docenienia wykonania zadan, nie polecam.

Natalia

@Prawda a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w HADAR? Na stronie firmy pojawiło się klika ofert pracy, m.in. na stanowisko Projektanta technologii radiowej - czy warto aplikować? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Nickt

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Wpadlem na pewien pomysl. Po co obsmarowywac firme. Mam tylko prosbe, jezeli ktos niezadowolony, ale na tyle uprzejmy sie znajdzie o udostepnienie nru komorki Pana Jerzego. Mysle, ze sie przyda wielu osoba. Sprawdzilem i nie jest to lamaniem zadnego prawa, przepisu ani dyrektywy. Pozdrawiam

Prawda

Macie racje. Przepraszam prezesa za wszelakie uwagi,komentarze i opinie. Jest wszystko ok. Swoją opinie wyrażałem pod wpływem negatywnych emocji. Przeciez firma HADAR nie robi nic złego, poprostu nie płaci należnych pieniędzy. Prosze administratora tego forum o wykasowanie moich wypowiedzi, aby nikt zainteresowany współpracą z firmą Hadar nie miał o niej złego zdania.

Prawda

Na dodateczek chciałbym dodać dla najprostszego uświadomienia. Każdy starając sie i dajac z siebie wszystko oczekuje wspolpracy, docenienia no i wiadomo o co chodzi , chodzi o pieniadze. Niech Was nie omami zapewnieniami. Mam przykre doświadczenie z tą firma od początku współpracy. Szef- golas , psełdoprezes nie ma pieniędzy !!!!!! Chyba wystarczy młody przedsiębiorco. Trzymaj sie z dala moja dobra rada. Nie każdy ma jaja i zasoby żeby podjąć walke z takim cwaniaczkiem.

Ja

Nie polecam. Złodzieje czasu i godności. Każdego kto z nimi współpracuje czy firma czy etat traktują jak swoją własność. Jak zdasz sobie z tego sprawę to Ci nie zapłacą. Nie jest to firma godna zaufania.

norek

to chyba najważniejsze. Zazwyczaj jak ktoś się decyduje na wyjazd, to właśnie o te aspekty się boi. :)

ddd

po co pisać te brednie jak komuś nie pasuje nie szuka innej pracy ,ja bardzo dobrze wspominam okres pracy w hadarze i gdyby nie wyjazd za zagranice na stałe zapewne do dzis bym tam pracował ......

@ddd 01.09.2015 07:24

Po współpracy z tą firma zostaje tyko ściąganie długów a firma owa nie poczuwa sie do spłaty. Prezes patrzy Ci w oczy zapewnia pieniadze które jest winien a pózniej wypina sie wiadomo czym. Swoją drogą komuś puszczą nerwy w końcu

normalny

Akurat projektanta technologa szukają w HADARze. Jestem związana(y) z firma od ponad 10 lat i wiele mógłbym powiedzieć, ale nie to, że ktoś tam kogoś wyzyskuje czy oszukuje. "sandra90", spróbuj, pojaw się z ofertą pracy... to Twoje życie, nie komentatorów POWODZENIA

bota

no właśnie mi niestety @nobody - nie obiło się o uszy czy kogoś poszukują czy nie i ewentualnie jak wygląda sprawa ogólna z rekrutacją u nich, a nie ukrywam ze już jakiś czas szukam informaji o tej firmie hadar. wpadłem tu właśne z nadzieją że czegoś się dowiem. Więc może chociaż ktoś tu opowie z doświadczenia oczywiście ile dają na ręke?

Odskoczyłem od Hadaru ponieważ otworzyłem działalność troszkę w innej branży ale uwierz że często powracam myślami do tych naprawdę fajnych chwil! Wiesz każdy w inny sposób interpretuje rzeczywistość więc tak naprawdę to sam musiałbyś się przekonać. W każdym bądź razie ja polecam tą firmę z czystym sumieniem :) Pozdrawiam

Witam wszystkich! Czytając poszczególne opinie na temat pracy w firmie "Hadar" aż zakuło mnie w sercu więc postanowiłem że wtrącę kilka zdań. Otóż pracowałem w tej firmie niespełna 7 lat i przenigdy nie odnotowałem jakiejkolwiek oznaki chamstwa, poniżania czy też braku kultury! W każdej kwestii bez problemu można było się dogadać nikt na nikim nie wywierał presji. Z tego co wiem to Hadar ma bardzo wysoko podniesioną poprzeczkę kultury i tolerancji w porównaniu z dużą ilością innych firm czy zakładów pracy których w swoim życiu zwiedziłem już naprawdę wiele! Nie rozumiem jaki to człowiek głosi tak negatywne i oczerniające ww opinie bo według mnie jest to albo konkurencja pragnącą zniszczyć firmę lub totalna "Mameja" będąca nikim innym jak rozpieszczonym dzieciakiem!!! Pozdrawiam

Baaaardzo porządna firma!

były pracownik

chcesz pracować za grosze to tylko w Hadarze....

dno

(usunięte przez administratora) nie ma co wiecej pisac.

Witam! Dzisiaj przesłano mi tego linka i jestem w szoku :/ Jestem pracownikiem firmy i niedługo wracam do pracy po urlopie wychowawczym, nie zauważyłam aby takie absurdalne rzeczy działy się w firmie! Wiec myślę że, expert nr 2 się myli. Niedługo napiszę jeszcze raz i zweryfikuję mój wpis. Pozdrawiam

Ijd23"

To sa pomowienia. Jezeli chcesz poznac prawde przyjdz do firmy i porozmawiaj bezposrednio z pracownikami.. Zapraszamy

Karol

Czy ktos mi powie jaka ma kadre ta firma?Chciałbym wysłac CV bo sie ogłaszaja.Czy atmosfera spoko i jak ludzie?

expert nr 1

pewnie że szuka....firma sie rozwija i potrzebuje specjalistow....słabeuszy i nieudacznikow sie pozbyła...wiec...

asystent

Polecam Panu wszystkie biura projektowe oprócz HADAR I HADAR to nie biuro projektowe tylko chałtura usługowa....

Uwaga tam nie podpisują ksiażeczki praktyk!!!! i nie pracują tam projektanci z uprawnieniami!! tylko młode szczyle co uczą sie same na sobie

Rafał

Potwierdzam wszystkie powyzsze wypowiedzi

alan

[usunięte przez moderatora] ponizaja tam projektantow.

alan

Tyrałem tam za pare groszy ponad rok Oferowany w ogloszeniach mozliwosc zdobycia praktyk budowlanych to fikcja. Pracowałem ponad rok i nie podstemplowali mi uprawnien 2 lata poszło na marne....

ex-worker

Po oblodzonych spadzistych dachach nakazują chodzić bez zabezpieczenia praca projektanta w delegacji to tam jest w brudzie smrodzie i pracuje sie tam z młokosami a nie doswiadczonymi inzynierami co powoduje ze nie sposob sie tam czegos nauczyc

@ex-worker 25.01.2010 13:15

Ty koleszko ... nie odnotowałeś hamstwa zadnego ... ???? Nie rozumiem jak Ciebie to ominelo chyba jestes tu szerszeniem i siejesz zament i prowokacje. Kordynatorzy tej firmy nie wypełniaja swoich obowiązków a szef pseudo prezes - golas robi sobie przody tyłami podwykonawców jeśli wogóle wiecie o czym mówie i pracowaliście kiedyś firma- firma. Zero zasad, skrupułów i na dodatek kłamstwo w oczy.

Zostaw opinię o HADAR Jerzy Dubec - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HADAR Jerzy Dubec