british american tabacco

Opinie o british american tabacco

arr

Ciekawe co z Area Sales Managerem na Kraków, mam nadzieję że oczekiwania jakie wobec takiej osoby są będą na 100% spełnione i że będzie to ktoś z wewnątrz. Najgorsi są z zewnątrz, mający kilkadziesiąt % po znajomości. Czy dokonano wyboru ?

asm calego swiata

ogolnie nie jestem osoba przesiadajaca na roznych forach i opisujaca jakie to zycie jest zle a ja niezadowolony ale doswiadczenie jakie zdobylem w firmie nazywanej przez mojego kolege BRITISH AMERICAN JEBACCO jest jak najbardziej sluszna przynajmniej w pracy jako PH praca od 5-6 do godz 19 jest jak najbardziej realna telefony od asma o godz 19 i pytania jak idzie na podzadku dziennym firma wedlug mnie chora!!!!!!!!!!! zarobki niespolmierne do czasu pracy niby darmowa opieka medyczna wcale taka nie jest TYLKO KONSULTACJE U LEKARZA a samochod do dyspozycjii??? co mi po nim jak wieczorem wracam do domu i musze do 23 siedziec nad raportami jesli ktos pracowal jako przedstawiciel nie bedzie sie na ten [usunięte przez moderatora] godzil i szybko odejdzie PS dla nowych zaineresowanych powiekszcie sobie skrzynke mailowa po tygodniu pracy sami zrozumiecie czemu...

Zostaw opinię o british american tabacco - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie british american tabacco