Opinie o Expo-Linia Sp. z o.o. w Buk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Expo-Linia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expo-Linia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expo-Linia Sp. z o.o. w Buk

muerte

Witam. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Trochę mi oko zbielało czytając te komenty. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat wysokości wynagrodzenia i możliwości awansu? Chodzi o pracę magazyniera.

Z szacunku dla samego siebie - nie polecam (usunięte przez administratora)

muzyk

Z tym BWS to przesada-zawiśc donosicielstwo na początku dziennym tylko wybrani maja lepsza kasę i pieniądze na czas reszta to parobki i ludzie 3 kategorii

muzyk

z tym BWSem to przesada-Włodas już do reszty oszalał drze się na ludzi,płaci jak chce,wieloletni pracownicy z doświadczeniem odchodza z tego kołchozu i przechodzą do niby mniejszych firm gdzie jest normalnie i spokojniej...a nowi bez doświadczenia mu nie podskakują ale popełniają takie błędy że ta fima to równia pochyła....z daleka od BWSu!!!!

Melinski Minuth jest bardzo dobrą firmą targową jak i firma BWS

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Expo-Linia Sp. z o.o..
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ciekawski

Wiem, że Expo organizuje dowóz pracowników (przynajmniej z kierunku Poznania), więc jest to istotne ułatwienie. Zastanawia jednak ta zgodność krytycznych opinii wobec szefostwa i krótki staż w Expo wśród byłych pracowników (po 3-6 miesięcy), o ile wierzyć zapisom na portalu np. Goldenline.

przed rozmową

podbijam pytanie, jak tam wyglada sprawa z socjalem, wolnym i jakimiś premiami może :). szykuje sie na rozmowe :)

Poprzedni logistyk popracował tam 3 miesiące... (usunięte przez administratora) - proszę bardzo, może próbować swoich sił, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie - nie ma tam czego szukać. Praca sama w sobie bardzo ciekawa, (usunięte przez administratora) Gdzieś kiedyś widziałem w sieci opinię, że tylko nie zadwoleni piszą, ale jak chcesz to sam idź i sprawdź, ludzie sami odchodzą szybko bo nie wytrzymują atmosfery albo się ich przekreśla i dziękuje się im za współpracę... Proponuję również uważać na współpracowników, bo donoszą na każdego, żeby ugruntować swoją pozycję...

lepiej poszukaj w jakiejkolwiek firmie przewozowej. lepiej zarobisz i się czegoś nauczysz. szkoda czasu i nerwów na tą firmę.

ciekawy

Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko logistyka ds. zarządzania flotą i transportu. Zna ktoś szczegóły warunków zatrudnienia?

jedynak

w expo linii nie ma miejsca na osoby jak ty tam minimum 8 godzin trzeba robic

anno

Nie slyszalem

niedzielan

Odpowiedz nie dla kazdego z pytan

niedzielan

Najpierw to trzeba w ogóle mieć okazję aby się wdrożyć. To firma w której dłużej Cie rekrutują niż tam pracujesz. (usunięte przez administratora) ..

Magdalena Szlachetka

Ja, Magdalena Szlachetka przepraszam spółkę Expo-linia sp. z o.o. z siedzibą w Buku oraz jej prokurentów i pracowników, za moje działania, jako pracownika spółki, które w opinii jej klientów oraz osób trzecich mogły narazić ją na utratę zaufania. Spółka Expo-linia sp. z o.o zawsze dbała o jak najlepszą obsługę klientów i nigdy nie nakazywała mi podejmowania działań sprzecznych z ich interesem. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Expo-Linia Sp. z o.o. - Buk

• Jak się pracuje w Expo-Linia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expo-Linia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expo-Linia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.

Expo-Linia Sp. z o.o.