Bracia Pietrzak s.c.

Gliwice

Opinie o Bracia Pietrzak s.c.

Jarek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum ale z tego co mi wiadomo to firma Bracia Pietrzak ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czyli nie ma chętnych do pisania bo jest po prostu dobrze?

Wojciech

Oferowane usługi wykonywane są naprawdę dobrze! Terminowość i pełen profesjonalizm to słowa, które idealnie opisują tą firmę.

Kajka

Usługi są realizowane na prawdę należycie i dokładnie. Auto wypucowane, czyste i terminowo oddane. polecam

kondzi

Czy jest szansa na zatrudnienie się jako detailer?

Michał

Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług! Doprowadzili mój lakier do takiego stanu jak by był nowy. A było co poprawiać bo było wiele zarysowań. Oprócz tego poprawili mi głębie koloru oraz nałożyli specjalną warste ochronną!

Sophie

usuwali mi pęknięcia i dziury ze skóry oraz przeprowadzali renowacje lakieru . bardzo dogodnie ustalane sa terminy na tego typu zabiegi . Nie czeka się długo . tak mniej więcej tydzień, przynajmniej ja tak czekałam a samych Braci polecam :)

Tanja

co wy gadacie za bzdury ? na umowie o dzieło nie odprowadza się składek . Ma się tylko płacony podatek , ale nie na umowie o dzieło . Owszem na umowie zlecenie juz tak . odprowadza się składki . Co do roboty wykonywanej przez ten warsztat , to moge się wypowiedzieć w sensie pozytywnym . Miałem przeprowadzaną ochronę dachu cabrio .czyli własnie tą ochronę ceramic pro . I jest na nią gwarancja jakości 12 mscy .także polecam

Maciek

Ja tez jestem zadowolony z ich usług. Zajeli się moim samochodem tak ze wygląda lepiej niż nowy a był juz "po przejściach" zwłaszcza w środku mieli trochę pracy ale wygląda naprawdę dobrze więc według mnie warto im zaufać!

trzcina

skoro nie konkurencja no to kto . A moze inne firmy zazdroszczą ze braciom ze są dobrzy w swoim fachu ? kto to wie ? nikt . Ja za to moge potwierdzic tyle ,że oddałam auto w ich ręce jak wymagało odnowienia itd . Mialam renowacje lakieru rowniez u nich . I jakos nie zauważylam by cokolwiek sie znim dzialo . A mam go juz kawałek czasu , i to nie rok tylko znacznie dluzej .

SummerSun

internetowa propaganda . Ja np korzystałam z ich usług i jakoś niczego sie nie dopatrzyłam co by było nie tak . Tapicerke w samochodzie mam skorzaną . A jak to skóra wiadome , po jakimś czasie zaczyna się niszczyć . Stwierdziłam ,ze musze dac do renowacji i własnie Braciom (usunięte przez administratora) powierzyłam swój samochod .Miałam dobrze wyczyszczona skórę ,bardzo dobrze wyczyszczoną kierownice i inne elementy skórzane w aucie które tam miałam . I powiem szczerze ,ze jak na narazie jest wszytsko okay . Nie doszukałam sie żadnych wad . Póki co jestem zadowolona z ich pracy.

Tadeusz

No proszę, a Ja byłem wstępnie umówiony na renowację lakieru , teraz nam dylemat , czy na polerce i woskowaniu też nie polecą na tanich kosmetykach a kasują krocie ? Hmmmmmm daliście do myślenia.

Kakarotto

Ale to nie jest portal o tym czy zrobili dobrze czy nie tylko o opiniach pracyw roznich firmach, w tym przypadku pracy w tej firmie..

jarek

co to bzdury tu pieszecie?! czy to jest portal reklamowy?! widzę że firma pisze sama o sobie...

Kamil

rzeczywiście profesjonaliści - wiedzą jak zająć się autem by wyglądało znów jak nowe! polecam bo i lakier i tapicerka błyszczą

Tools

Braci (usunięte przez administratora)oceniam jako wpełni profesjonalni , znają się na rzeczy . W moim samochodzie przeprowadzali ogólną renowację i skór i renowację lakieru . Bardzo polecam

nescery

Bracia pietrzak w moim samochodzie przeprwadzali renowacje skór . usunęli przetarcia , usunęli pęknięcia i dziury . Z efektów jest bardzo zadowolony .W dodatku , bardzo mi sie podoba fakt iż jest gwarancja 12 mscy za wykonaną usługę .

August

Jak chcesz sie czegoś dowiedzieć wiecej to najlepiej zadzwoń sobie albo wejdź na ich profil na fb i napisz do nich . ja przeprowadzałem renowacje auta taką generalną ,ze tak powiem . z efektów jestem bardzo zadowolony. Właściwe osoby na właściwym miejscu .

Kakarotto

Mam pytanie to pracujacych tam osob. Jak to jest z tymi zarobkami? Czytalem nizej ze niby fajnie a po rozmowie w firmie wcale tak kolorowo nie jest. Jest w stanie sie ktos wypowiedziec na ten temat? Dzieki.

Bonsai
@Kakarotto 02.03.2016 12:13

Mogę zapytać ile ci zaoferowali?

@Bonsai 27.07.2016 16:46
Mogę zapytać ile ci zaoferowali?

1500..

adam

no no, odświeżałem u nich trochę pojazd, jestem pod wrażeniem, jak to wszystko wygląda po "zabiegach", hehe teraz nie wstyd wyjechać na ulicę, w karoserii można się przeglądać

filippo

zaprowadziłem do nich auto na porządne odświeżenie - czyszczenie skór, plastików, renowacja skór, lakieru. efekt nie z tej ziemi! polecam każdemu miłośnikowi swoich czterech kółek

Marek

Super sprawa. Chciałem sprzedac auto i oddałem do nich by zajęli się wszelkimi defektami wizualnymi i teraz samochód wygląda niesamowicie. Spokojnie zarobie jeszcze na tym :D

Dobrochna

Zobaczcie sobie auto które ostatnio przeszło u nich renowacje bmw ;) robią świetną renowacje ;)

kamil

zgadzam się z opiniami, obsługa w pełni profesjonalna. robiłem u nich renowacje lakieru, przednich lamp, ochronne powłoki na felgi i szybę. w pierwszy momencie nie poznałem własnego auta!

deadpool

mają bardzo dobre warunki, wysokie stawki i co dla mnie najważniejsze, nie trzeba mieć jakiegoś dużego doświadczenia - przeprowadzają dokładne szkolenia, żeby wiedzieć co i jak:) jak ktoś się jeszcze zastanawia to.. niech się nie zastanawia, tylko probuje!:p

alan

arturrrri - dzięki za informacje! w sumie to i tak byłem zdecydowany na aplikowanie tam, no ale zawsze dobrze jest usłyszeć opinie, żeby się jeszcze bardziej utwierdzić :D pozdrawiam!

arturrrrri

Hejo, ja chciałem za to wypowiedzieć się jako pracownik - dla kogoś, kto naprawdę kocha samochody to jest praca prawie że marzeń :) sporo się można nauczyć, ale za to ma się nie tylko satysfakcję, ale i wszelkie do tego "dodatki" ;)

alan

właśnie, a może ktoś powiedzieć coś o pracy u Braci Pietrzak? ostatnio gdzieś trafiem na ich ogłoszenie. przeglądałem profil na fejsie i mają bardzo dużo pozytywnych opinii, nawet w komentarzach pojawiają się dobre wzmianki o nich, jako pracodawcach. na pewno się do nich zgłoszę, bo warunki mają bardzo spoko, ale może ktoś ma jakieś info ;-)

jedijowy

Panowie czapki z głów! to co wyprawiacie z samochodami to jest prawdziwa magia! :)

Boryss

auto lśni na odległość, super wyczyszczone, odnowione....nie ma już rys które gdzieniegdzie miało...jestem bardzo zadowolony z zainwestowanych pieniędzy!nowa szata starego autka ;)

Boryss

magadalena

to ja powiem dosyć krótko . Bracia Pietrzak przeprowadzili mi renowacje lamp oraz renowacje lakieru , dzięki czemu auto , a w zasadzie kolor auta był po prostu głębszy , taki żywszy ;)

Alicja

U braci Pietrzak miałem renowacje reflektorów oraz usuwwali rysy z lakieru , . Polecam , bo robią wszytsko dokładnie , sprawnie i szybko .

Kinder Choco

hmmm .. co do zatrudnienia w tej firmie sie nie wypowiadam bo ja to korzystałam z ich usług jako klient .A więc dałam im samochód do odświeżenia , renowacji , jak kto tam jeszcze nazywa .I fakt faktem , jak ktos ma siedzenia w samochodzie ze skóry i chce wypięlęgnowac ją , to jak najbardziej polecam włąśnie Braci Pietrzak .Pięknie ją odnowią. Jest na te ,ze tak ujme "zabiegi " gwarancja , w dodatku możecie sobie zabezpieczyć skóre powłoką ceramiczną . Pozdrawiam ,

Iggy

Ja polecam Braci Pietrzak ,chociazby dlateg ze jak chce sie sprzedać auto np to pięknie przeprowadzą renowacje samochodu ;)

Kamil

dzięki nim renowacja lakieru mojego samochodu przebiegła szybko i bezproblemowo. żadnych rys, zarysowań i innych tym podobnych zadrapań. wkońcu jest idealnie!

mario

Auto SPA to najlepsze określenie, tego, co tam robią ;) samochód faktycznie przeszedł zabiegi "upiększające" i jest nie do poznania. na pewno zajrzę do Panów jeszcze nieraz!

Kelly

Mi w samochodzie u braci pietrzak usunęli rysy z lakieru ;) auto wyglądało paskudnie wcześniej, swoje usługi realizują szybko także długo sie u nich na nic nie czeka . Poza tym ma się 12 miesięcy gwarancji za wykonaną usługę ;)

Mateusz

Ja też jestem zadowolony z ich usług - renowacja lakieru u nich przebiegła bez problemy. Auto się błyszczy, pięknie wygląda - widać, ze firma zna się na rzeczy!

Fergie

Ja pozostawiłam u Braci Pietrzak swoje auto , ponieważ miałam brudną tapicerkę , wyprali mi ją , nie ma zadnych plam . Jak nowa ;) Polecam ;)

blondas

miałem pielęgnacją SPA, samochód wygląda jak nowy. goście znają sie na swojej robicie, auto aż się błyszczy, jest dopucowane w kazdym detalu.

komiarczyk

Magicy :) znają się na robocie, co widać po autach które wychodzą spod ich ręki.

Damian

Szybko i profesjonalnie. Miałem małe niedoskonałości lakiernicze. Po wizycie samochodu u nich wygląda jak nowy. Przy okazji skorzystałem z czyszczenia tapicerki.Jestem w 100% zadowolony z oferowanych usług.

misiek

czyściłem u nich tapicerkę, mieli sporo roboty, bo ostatnio codziennie woziłem samochodem swojego psa, więc trochę mi tam sierści naniósł :P szybko wszystko załatwili, ceny bardzo w porzadku

kenio

Niesamowici specjaliści!!! profesjonalizm, profesjonalizm, profesjonalizm!!!

Jerzy Nawrocki

Firma PRO i mucha nie siada ;) Widać serce włożone przez właścicieli!

Bernard (audi A3 niebieskie)

Zastanawiałem się nad skorzystaniem z usług Braci Pietrzak, gównie czy stać mnie na ich usługi ;) Wyglądają solidnie. Ostatecznie ich elastyczne podejście zadowoliło nawet mnie!!! Do tego dostałem miły prezencik!!! Ludzie nie zastanawiajcie się ani sekundy. Bracia jesteście profesjonalistami!!!

mirelas

skorzystałem z usług braci Pietrzak jestem niesamowicie zadowolony gdyby wszedzie byla taka obsluga i jakosc. POLECAM

Jan (Audi Q5)

Nie ma lepszych. B.P to marka gdzie faktycznie liczy się jakosć !!!

kornel

Wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami auto po usłudze wyglada jak nowe ,,czarodzieje,,

emerson (Kia sportage-biała)

zabezpieczyłem kilka miesięcy temu mój nowy nabytek powłokami ochronnymi, faktycznie auto wolniej się brudzi i zdecydowanie łatwiej pielęgnuje. Wszystkim niezdecydowanym polecam takie zabezpieczenia, z tego co wiem to bracia testują powłoki od lat i faktycznie wiedzą co najlepsze na rynku. POLECAM!

Zostaw opinię o Bracia Pietrzak s.c. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Pietrzak s.c.