Opinie o Cemtel w Toruń

1.5/5
Na podstawie 243 ocen.

Firma telemarketingowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cemtel w Toruń

robercik

Tenta : 1) Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę do picia. 2) Marne warunki mało powiedziane bo w zime ludzie w kurtkach siedzieli 3) Gdy nie było w toaletach mydła było zebranie KTO UKRARDł MYDłO !? 4) Nie masz racji ... za samo dzwonienie nikt nie płaci jeśli nie masz sprzedaży a Twoj kordynatod nie potrafi wyjaśnić dlaczego ani nie umie w żaden sposob Ci pomoc to Cię zwolni.

tenta

i co z tego że nie ma wody, jaki to w ogóle jest argument, kuźwa czy w innych firmach jest?! nie pracuje już tam, tylko gdzieś indziej i również nie ma tutaj wody do picia! ciężko kupić sobie swoja taka jak się lubi?! powód że nie ma wody mineralnej za free do picia jest w ogóle bezpodstawny aby tak oczerniać firmę... a więcej sensowych argumentów nie podajecie, oprócz typowego gderania , gdy po prostu nie chce się pracować...i wcale nie jestem osobą z zarządu kierownictwa, itp, kiedyś tam się pracowało na początku i było jak było, raz lepiej raz gorzej, wszystko zależało od tego czy masz sprzedaż, i nikt psychicznie się nie znęcał tak jak wy tutaj teraz piszecie o jakiś koordynatorach co męczą , kiedyś było inaczej i wiem co piszę z własnego doświadczenia, i jakoś nie mogę uwierzyć że nagle tak się pogorszyło ... narzekacie na styl pracy, produkt itd a więc pytanie: Czy Wy nie wiedzieliście podpisując umowy co będziecie robić? co sprzedawać? ktoś Wam oczy zawiązał wpuszczając Was do firmy na rozmowę o pracę? NIE SĄDZĘ... więc teraz nie narzekajcie, bo "nie kupiliście kota w worku" Ja teraz z perspektywy czasu uważam że praca nie była ciężka, w normalnych warunkach, i dobrej atmosferze, ludzie wspaniali, i dużo można było się nauczyć, teraz mam dużo więcej obowiązków, odpowiedzialnych zadań, trudnych, i za marne pieniądze.. bo najniższą krajową i do tego kupę stresu gdy coś nie wyjdzie, i za to odpowiadam, a Wy tam macie tylko dzwonić i jak się nie sprzeda to trudno ..najwyżej prowizji nie będzie ale kasa za godzinę i tak wpadnie więc nie gadajcie bzdur tylko to doceńcie , bo nie jest łatwo o pracę w toruniu! pozdrawiam i powodzenia

ASgsdhsdfj

przeczytał byś wszystkie opinie, a nie tylko kilka ostatnich... czy moze czytac ci sie nie chce?.... Po pierwsze to nie oni zwalniaja ludzi, tylko ludzie sami odchodza... a dlaczego? np. nie ma wody pitnej... mam mowic wiecej? mysle ze wystarczy.

taaten

kiedys sie tam pracowało, nie wspominam tego zle, nie tak jak wy tutaj, gdybyscie mieli sprzedaz ,mielibyscie kase, a tak to za co maja wam placic kokosy?? ludzie ogarnijcie sie troche, jak wam źle to zmykać do mcdonalda zobaczycie jak za 5 zł na h będzie Wam pot ciekł z tyłka przy grillu .... wasze opinie są poniżej krytyki, świadczą tylko źle o WAS...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cemtel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka starszej Pani w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Country Manager
Folga S.A.
logo firmy Monter tras kablowych - Holandia
Grupa590 Sp. z o.o.

Możecie przestać zachowywać się jak szczeniaki.Praca jak każda inna.Nie podobało się wam bo nie daliście rady i tyle..Pewnie jak by was zwolnili z innej firmy i byŁoby takie Forum jak te, to też pisalibyście takie same bzdury. Ludzie ogarnijcie się , to nie szkoŁa!!!!!

Co tak cicho? Internet wam odcięli? :-D

wtf

Jak masz sprzedaż to.... CI KLIENTOW zabieraja. Ile razy bylo tak ze ktos mial klienta co chcial pol magazywu wykupic, i co? zabrali klienta. Sam mialem sytuajce w ktorej mialem goscia co chcial pol firmy do innej sieci przeniesc, i co? na drugi dzien juz nie musialem do niego dzwonic;/

zlewka

i wy w tej piwnicy robicie pieniążki (oczywiście nie dla siebie)! buahaha!

robert

jak to ? nie znam nikogo kto by mial tam 3 kafle wyplaty. NIKOGO pozatym co Ty opowiadasz mało kto ma tam WOGOLE UMOWE O PRACE. SKANDALICZNE ZAROBKI , SPARTAńSKIE WARUNKI , KADRA NIEWYKSZTAłCONA. Ktos napisal ze + sa przerwy , ok byly by gydyby byly zapewnione jakies warunki. tu nie ma mowy o stołówce czy czyms takim... wszak firma znajduje sie w piwnicy sklepu meblowego

telemarketer

Jka na 3 miesiace ?? oczywiscie z ena miesiac !! to ejst praca cud malina !! jak masz sprzedaz to masz kokosy taka prawda ;d tylko psycha siada dobrze ze jest pacony dodatek od pracy szkodliwej;d i szybsza emerytura !!

dsagsah

chailes powiedziec trzy tysiace na trzy miesiace;/

telemarketer

praca super zarobhki (usunięte przez administratora)miesiecznie !! SPRZEDAZ SPRZEDAZ SPRZEDAZ !!

Te opinie to lekka przesada, zazwyczaj piszą te osoby którzy nie dawali sobie rady i teraz wszystko zganiają na firmę.Ja tu już pracuję prawie rok, nie zdarzyło się żebym nie wyrobiła normy.Nie jest łatwo, ale jestem ciekawa jak sobie poradzicie w innej pracy, jak nawet przez tel nie potraficie rozmawiać.

Byly pracownik

Jak ja sie ciesze ze mnie zwolnil... pracowalem ilka miesiecy majac dobra sprzedaz az tu nagle ktoregos dnia"spakuj sie juz nie pracujesz" uslyszalem od tej(usunięte przez administratora)generalnie jedyna zaleta tej firmy to ludzie (telemarketerzy) ktorzy tam pracowali, reszta to (usunięte przez administratora)pozdro dla "szczesciarzy"

świat schodzi na psy a ty razem z nim :) co to za praca na umowę zlecenie po 8 godzin ? właścicielu płać lub płacz bo stracisz tych którzy cię żywią. inaczej czeka cie bojkot - bo już wszyscy po kątach się zmawiają by iść na L4 i kombinują jak nie pracować by tego nie widać, a ty zostaniesz z niczym.[usunięte przez admina]

DORADCY

[usunięte przez admina] pewnie jestes koordynatorka lub kims wyzej postawionym [usunięte przez admina] i tak Cie to urazilo. nie naduzywaj tego brzydkiego slowa bo Ci bokiem wyjdzie. nie pracuje juz tam tak apro pos i prawda jest kazda opinia na tym forum. zaczynamy i pamietajcie ! 3 zamkniecia musza byc:):):) [usunięte przez admina]

Ja na szczęście TAM nie pracuje. A co do podejścia, to najpierw trzeba mieć PRACĘ żeby mieć do niej odpowiednie podejście, a PRACĄ roboty w cemtelu nazwać nie można. Skoro śmieszne jest całe kierownictwo to czego oczekiwać...

teraz PLAY ma nowa reklame w tv, dla firm:) moze nadejda lepsze czasy dla cweltel........ZACZYNAMY. 3 ZAMKNIECIA I 3 ROZBICIA:)

KO

może i bezsens, ale i tak dzwonicie i zarabiacie - dla kogoś - kasę siedząc w piwnicy :)))

mysz

widać jak zależy kierownictwu na pracownikach, czyżbyście zapomnieli że tu pracują ludzie,żenada nic dodać nic ująć dotyczy sie to również naszych koordynatorów,szkoda gadać,my dajemy z siebie wszystko a wy...

Zostaw merytoryczną opinię o Cemtel - Toruń