siatex

Zamość

Opinie o siatex

Damian i Mati

Obecnie jestesmy pracownikami tej firmy bzurom jest to ze pracujemy na czarno i to ze szef odciaga hajs za ciuchy umowe posiadamy na czas nie okreslony oraz transport w postaci busa firmowego a co do szefa to wszendzie panuja jakies zasady nie zdazylo sie nam zeby jakas praca ktora wykonujemy nie zostalo odebrana przez inspektorow wiec to co piszecie w tych beznadziejnych komentarzach jest wasza glupota ludzka ...

flow
użytkownik zarejestrowany

Może i trafili niezły biznes, jak piszesz. Chyba właściciel wiedział, czego na rynku praktycznie nie ma i za to się zabrał. Szkoda tylko, że nie radzą sobie za dobrze, jak czytam poniższe opinie. Pozdro

ichjedoi

Nie znam tej firmy ale wiem jedno , rudy to zawsze fałszywy

Adam reklamowka

Przydala by sie tam kontrol ludzie bojcie sie tej firmy polecam szczygla marek to jest super szlowiek

wojtek

co do siatexu pracuja tam sami złodzieje i pijacy zaczynaja prace codziennie od 7-00 rana i piwo w samochodzie uwarzajcie na ta firme własciciel taki sam partacze uczniowie wykozyctywani zostaja dłuzej pracuje tez w sobote za darmo wszyscy pracownicy siatexu pracuja na czarno bez umowy i ubezpieczenia szef to nie jest szef on powinien przeprowadzac dzieci na ulicy a nie forme prowadzic szef daje odziez robocza i obówie za które przy wypłacie odlicza po 400zł a powinna byc za darmo to obowiazek (usunięte przez administratora) firma zenada ludzie nie zatrudniajcie jej ani nie idzcie tam do pracy

sąsiad
@wojtek 24.11.2014, 22:00

Zgadzam się z tą opinią 100/100

sklep spożywczy
@wojtek 24.11.2014, 22:00

Co do picia kolego to piwo z rana to jak śmietana musi być.W tej firmie piwo z rana to zasada nr. 1 .Uczniowie byli i będą wykorzystywani ,jest to normą. Tak jak i praca na czarno nie płaci się podatku ani zusu .A co do ubrań roboczych to i tak miałeś szczęście bo ja musiałem zapłacić trochę więcej ,bo nie ma nic za darmo.Firmy nie polecam.

:) :) :)

powiem tak- właściciel dorobił się na tzw "ucinaniu" premii swoim pracownikom- rudy sknerus po prostu! taką ma ogólnie opinię. mam paru znajomych co tam pracują i ciągle opowiadają jak temu dał mniej o 200zł, temu 400.. tacy ludzie jak pan [usunięte przez moderatora] nie zdają sobie sprawy, że z ludzmi tak po prostu postępować nie można, bo te kilka stówek to dla szarego pracownika kupa pieniędzy. jako pracodawca to jest do niczego, tak mówią nawet jego znajomi:)

Siatex to firma duża ale nie poważna co można o niej powiedzieć i ludzie którzy nimi żądzo i nazywają się niby kierownikami a reszta załogi to ich pieski szczekają na polecenie swoich kierowników a kierownicy aportują na widok szefa .

Zostaw opinię o siatex - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie siatex