Adres: ul. Henryka Sienkiewicza 31 lok. 2, 65-431 Zielona Góra

Filtruj opinie po kryteriach:

Ania
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

A ja jestem zadowolona, przesłałam CV o zawsze dzwoni Pani z ciekawymi ofertami, sama wybieram co mnie interesuje... Poza tym mają dobre oferty i nie chcą wepchnąć pracownika byle gdzie i za grosze. Ja sobie chwalę współpracę.

Marcin
@Ania 21.02.2019 20:36

Widać nic Panią nie zainteresowało, skoro cały czas Pani "wybiera", albo zmienia Pani pracę tak często, jak zmienia się niemowlęciu pieluchę. Jeśli to pierwsze, to jednak nie mają interesujących ofert, a jeśli to drugie, to jest Pani osobą mało wiarygodną. Pozdrawiam

Teko
 Opinia

Dzięki za opinię miałem tam pracować ale już się rozmysliłem

Lolek
 Opinia

Przykre jest to, że często nie spełniamy wymagań firmy i zaczyna się hejt na forum!!!

Lola
 Opinia

Poczytalam forum i dziekuje.Nigdy.

Opinia

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Synergia Konsulting? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Ada
 Opinia

Niestety, oferta HR Manager /3000 to fake. Pomimo weryfikacji tego faktu, nadal jest odnawiana. Przynajmniej od 4 m-cy.

zainteresowana
 Opinia

Nie polecam, zero kontaktu, zero informacji. Działają bardzo słabo!!!

Tak6Nie

Joanna
 Opinia

Śledzicie aktualne oferty pracy w firmie? Znajdziecie je na naszym portalu: http://www.gowork.pl/praca/synergia-konsulting;pr Chętnie dowiemy się również więcej na temat Waszych doświadczeń ze współpracy z Synergia Konsulting.

Tak3Nie

Darek
 Opinia

Sam nie wiem co myślec, generalnie bardzo sobie to chwalę, tę firmę, polecam wszystkim to w jaki sposób traktują pracownika, można się od nich uczyć!!

Opinia

W sprawie dotyczącej szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem: biuro@efekt-synergia.pl, z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. Zachęcamy do przesłania CV na interesującą Pana ofertę, wystarczy w mailu zawrzeć dodatkowe pytania, z pewnością otrzyma Pan pełna odpowiedź.

ano
 Opinia

Pieniądze to sprawa indywidualna, jak pisałam, zaoferowano mi wyższe niż miałam w poprzedniej firmie. Spotkanie z konsultantem dotyczyło moich oczekiwań i motywacji, sukcesów, oczekiwań itp.Spotkanie z Klientem to kolejny etap, zadawanie pytań o firmę i strategie rozwoju i oczywiście o finansach. Moim zdaniem, nic nie tracisz a oczekiwania finansowe są zawsze poruszane.

ano
 Opinia

Brałam udział w rekrutacjach Synergii Konsulting na stanowisko inżynierskie. Nie można porównywać rekrutacji na niższe stanowiska do Niemiec z stanowiskami specjalistycznymi. W czasie rekrutacji wszystko na wysokim poziomie, najpierw rozmowa z rekruterem, potem spotkanie z Klientem. Wynagrodzenie otrzymałam takie, jakiego oczekiwałam, rozsądne ale wyższe niż wcześniej. Ja polecam :-)Choć szanuję opinie i doświadczenie innych.

Prins
 Opinia

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Synergia Konsulting? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Synergia Konsulting, dla swojego Klienta, Firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor Handlowy Zakres... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722895?keywords=&region=

nichtverstehen
 Opinia

IFCO Crailsheim to ostra tyra w wilgoci i podłych warunkach i za nędzne pieniądze nie warte tej niewolniczej pracy. Pracuje tam masa Węgrów i niestety również Turcy, zero organizacji i poszanowania pracownika i premia zależna od widzimisię niemieckiej brygadzistki. Praca dobra tylko dla desperatów nie znających wcale języka którym wystarcza 700 euro netto, od których jeszcze trzeba odliczyć dojazdy i wyżywienie.

nonymus
 Opinia

Bartek - 2012-03-15 16:58:21 wiatm dostałem oferte pracy w tej firmie firma z zielonej góry prosił bym abyscie napisali mi czy sie tam opłaca jechać jezeli zarobie tu w polsce 3200zł ? z góry dzieki ;)poooogięło Ciebie

anonym
 Opinia

Mateusz - 2012-05-20 22:44:47 Niewolniku a raczej Marku lub Ewo gdybyście pracowali uczciwie pracowali byście dalej. Sami psychicznie męczyliście ludzi byliście nie lubiani i niechciani. I to wy szukaliście męża dla 16 letniej córki. a wszystko to co napisałeś wyżej to nie prawda. Typowa zawiść wieśniaka jesteś ograniczony i prosty. zal mi Ciebie. bez poważania Mateusz i spółka.co ty (usunięte przez moderatora), byłem i to prawda. Nie wiem nic o narzeczeństwie:) bo za krótko byłem:)

anonym
 Opinia

Ile dni? Jeden dzień byliśmy, HEHEHE. wyczuliśmy gnoi i do domu. Chłopaki, którzy bez auta byli zapieprzali 3 tygodnie.

Mateusz

niewolnik2
 Opinia

Niewolniku a ty opisałeś sytuacje w langenhagen czy w crailsheim?Ktos z twoich dostawał premie czy tylko czysta stawkę za godzine? Z góry dzięki za odpowiedz.

niewolnik
 Opinia

nie polecam nikomu tego badziewia.wypłaty są tragiczne 800 Euro po odciągnięciu kwoty za mieszkanie w wysokości 180 Euro lub 150 w zależności gdzie się mieszka.(usunięte przez moderatora)850 Euro,ludzie uciekają stąd większość po kilku dniach lub nawet po jednym dniu.Jest tam taka osoba pewna zwana (usunięte przez moderatora),która gnębi Polaków choć sama jest Polką to uważa się za Niemre .Jeśli jednak ktoś zdecyduje się tam jechać to uważajcie co mówicie przy tej kobiecie,ponieważ wszystko co usłyszy plecie dalej,do innych ludzi oraz do szefowej(usunięte przez moderatora) a potem mimo to się wszystkiego (usunięte przez moderatora)! i zadowolona zawsze gdy przyjedzie jakiś młody chłopak ponieważ szuka kandydata na męża dla swoich 2 córek a szczególnie dla jednej starszej,która ma 18 lat.Także podsumowując praca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warta lepiej siedzieć w Polsce lub szukajcie czegoś innego bo i tak po paru dniach spędzonych tam będziecie o tym myśleć.

czesia
 Opinia

A był ktoś może z tą firma w Crailsheim w Badenii pośrednik tez tempton ??

Bartek

jacek
 Opinia

Zaraz mi coś podpadło że momentalnie zrobiły się dwa miejsca dla nas na pilnie i już połowy rzeczy nie wymagają a to po prostu ludzie zawineli się do domu,dobrze że to przeczytałem bo jestem na 1 dzień przed wyjazdem i zaliczyłbym plecy,mam desperację na pracę ale nie aż taką...Dzięki!!!

Opinia

odnosnie pracy w lagenhagen to nikomu nie polecam przygody z tym zakladem pracy a raczej obozem pracy.praca jest nie do zniesienia ciezka jak w sowieckim kolchozie,nie szanuje sie tam czlowieka.(usunięte przez moderatora)nie jedzcie tam ostrzegam.

Ziol
 Opinia

Firma już lubuskie obdzwonila i nikt już nie jedzie, zaczęli dzwonić na dolnośląskie, syf.

t
 Opinia

potwierdzam, właśnie z tamtąd wróciłem.

ojojo
 Opinia

cholercia, dzwonili do mnie,ale jaja.

Opinia

Jeżeli chcecie wyjechać do pracy organizowanej przez tę firmę na zlecenie Tempton Group do Langenhagen to się 2x zastanówcie, naprawdę robota jest ciężka(mycie skrzynek na owoce i warzywa przez automaty i trzeba te skrzynki na (usunięte przez moderatora) tempo podawać i odbierać,do przerwy 4godz. zapomnijcie o kiblu no i po również), nie ma tam nadgodzin, ani sobót(firma w soboty po prostu nie pracuje i nadgodzin nie ma żadnych w tygodniu również) więc zarobicie tylko podstawową pensję,a o obiecanej premii zapomnijcie, ponieważ rotacja pracowników jest ogromna i nim się wdroży już ich nie ma(ci co przyjechali samochodami to wyjeżdżają przeciętnie po 3 dniach) bez auta siedzą 3 tygodnie do zaliczki i spieprzają.Po opłaceniu mieszkania 180euro(czasami ponad 200 zależy gdzie się mieszka),skromnym jedzeniu 150euro pozostanie wam 500euro.Decyzja należy do Was

Zostaw opinię o Synergia Konsulting - Zielona Góra

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie