counter
3 23 33 5 1
zainteresowana

Nie polecam, zero kontaktu, zero informacji. Działają bardzo słabo!!!

Tak6Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Synergia Konsulting?

Ada

Niestety, oferta HR Manager /3000 to fake. Pomimo weryfikacji tego faktu, nadal jest odnawiana. Przynajmniej od 4 m-cy.

Tak3Nie

WeneckiBimber Nowy wpis
@Ada

Fake heheh pewnie 90 % ich ogłoszeń to Fake tak jak Kierownik Wydziału Produkcyjnego (branża drzewna) już ponad rok na liknekin a na portalach nie wspomnę I wiele innych podobnych ofert. Ja się pytam po jaki C....

Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Synergia Konsulting podczas okresu próbnego?

Synergia Konsulting Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry. Pomiędzy nami, a kandydatami, którzy znajdą pracę przy naszym wsparciu nie są podpisywane żadne umowy. Osoba wybrana na dane stanowisko, podpisuje umowę bezpośrednio z pracodawcą, dla którego realizowaliśmy rekrutację - jej rodzaj wynika stricte z ustaleń pomiędzy kandydatem/tką, a firmą zatrudniającą. Pozdrawiamy

Ania

A ja jestem zadowolona, przesłałam CV o zawsze dzwoni Pani z ciekawymi ofertami, sama wybieram co mnie interesuje... Poza tym mają dobre oferty i nie chcą wepchnąć pracownika byle gdzie i za grosze. Ja sobie chwalę współpracę.

Marcin
@Ania

Widać nic Panią nie zainteresowało, skoro cały czas Pani "wybiera", albo zmienia Pani pracę tak często, jak zmienia się niemowlęciu pieluchę. Jeśli to pierwsze, to jednak nie mają interesujących ofert, a jeśli to drugie, to jest Pani osobą mało wiarygodną. Pozdrawiam

Tak2Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Teko

Dzięki za opinię miałem tam pracować ale już się rozmysliłem

Lolek

Przykre jest to, że często nie spełniamy wymagań firmy i zaczyna się hejt na forum!!!

Tak4Nie

Lola

Poczytalam forum i dziekuje.Nigdy.

TakNie

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Synergia Konsulting? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

zainteresowana

Nie polecam, zero kontaktu, zero informacji. Działają bardzo słabo!!!

Tak6Nie

Joanna

Śledzicie aktualne oferty pracy w firmie? Znajdziecie je na naszym portalu: http://www.gowork.pl/praca/synergia-konsulting;pr Chętnie dowiemy się również więcej na temat Waszych doświadczeń ze współpracy z Synergia Konsulting.

Tak3Nie

Darek

Sam nie wiem co myślec, generalnie bardzo sobie to chwalę, tę firmę, polecam wszystkim to w jaki sposób traktują pracownika, można się od nich uczyć!!

Synergia Konsulting

W sprawie dotyczącej szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem: biuro@efekt-synergia.pl, z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. Zachęcamy do przesłania CV na interesującą Pana ofertę, wystarczy w mailu zawrzeć dodatkowe pytania, z pewnością otrzyma Pan pełna odpowiedź.

ano

Pieniądze to sprawa indywidualna, jak pisałam, zaoferowano mi wyższe niż miałam w poprzedniej firmie. Spotkanie z konsultantem dotyczyło moich oczekiwań i motywacji, sukcesów, oczekiwań itp.Spotkanie z Klientem to kolejny etap, zadawanie pytań o firmę i strategie rozwoju i oczywiście o finansach. Moim zdaniem, nic nie tracisz a oczekiwania finansowe są zawsze poruszane.

ano

Brałam udział w rekrutacjach Synergii Konsulting na stanowisko inżynierskie. Nie można porównywać rekrutacji na niższe stanowiska do Niemiec z stanowiskami specjalistycznymi. W czasie rekrutacji wszystko na wysokim poziomie, najpierw rozmowa z rekruterem, potem spotkanie z Klientem. Wynagrodzenie otrzymałam takie, jakiego oczekiwałam, rozsądne ale wyższe niż wcześniej. Ja polecam :-)Choć szanuję opinie i doświadczenie innych.

Prins

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Synergia Konsulting? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Synergia Konsulting, dla swojego Klienta, Firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor Handlowy Zakres... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722895?keywords=&region=

nichtverstehen

IFCO Crailsheim to ostra tyra w wilgoci i podłych warunkach i za nędzne pieniądze nie warte tej niewolniczej pracy. Pracuje tam masa Węgrów i niestety również Turcy, zero organizacji i poszanowania pracownika i premia zależna od widzimisię niemieckiej brygadzistki. Praca dobra tylko dla desperatów nie znających wcale języka którym wystarcza 700 euro netto, od których jeszcze trzeba odliczyć dojazdy i wyżywienie.

Tak1Nie

nonymus

Bartek - 2012-03-15 16:58:21 wiatm dostałem oferte pracy w tej firmie firma z zielonej góry prosił bym abyscie napisali mi czy sie tam opłaca jechać jezeli zarobie tu w polsce 3200zł ? z góry dzieki ;)poooogięło Ciebie

anonym

Mateusz - 2012-05-20 22:44:47 Niewolniku a raczej Marku lub Ewo gdybyście pracowali uczciwie pracowali byście dalej. Sami psychicznie męczyliście ludzi byliście nie lubiani i niechciani. I to wy szukaliście męża dla 16 letniej córki. a wszystko to co napisałeś wyżej to nie prawda. Typowa zawiść wieśniaka jesteś ograniczony i prosty. zal mi Ciebie. bez poważania Mateusz i spółka.co ty (usunięte przez moderatora), byłem i to prawda. Nie wiem nic o narzeczeństwie:) bo za krótko byłem:)

anonym

Ile dni? Jeden dzień byliśmy, HEHEHE. wyczuliśmy gnoi i do domu. Chłopaki, którzy bez auta byli zapieprzali 3 tygodnie.

Tak2Nie

Mateusz

Zostaw merytoryczną opinię o Synergia Konsulting - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.