Synergia Konsulting

Zielona Góra

Opinie o Synergia Konsulting

Joanna

Śledzicie aktualne oferty pracy w firmie? Znajdziecie je na naszym portalu: http://www.gowork.pl/praca/synergia-konsulting;pr Chętnie dowiemy się również więcej na temat Waszych doświadczeń ze współpracy z Synergia Konsulting.

Darek

Sam nie wiem co myślec, generalnie bardzo sobie to chwalę, tę firmę, polecam wszystkim to w jaki sposób traktują pracownika, można się od nich uczyć!!

Synergia Konsulting

W sprawie dotyczącej szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem: biuro@efekt-synergia.pl, z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. Zachęcamy do przesłania CV na interesującą Pana ofertę, wystarczy w mailu zawrzeć dodatkowe pytania, z pewnością otrzyma Pan pełna odpowiedź.

ano

Pieniądze to sprawa indywidualna, jak pisałam, zaoferowano mi wyższe niż miałam w poprzedniej firmie. Spotkanie z konsultantem dotyczyło moich oczekiwań i motywacji, sukcesów, oczekiwań itp.Spotkanie z Klientem to kolejny etap, zadawanie pytań o firmę i strategie rozwoju i oczywiście o finansach. Moim zdaniem, nic nie tracisz a oczekiwania finansowe są zawsze poruszane.

ano

Brałam udział w rekrutacjach Synergii Konsulting na stanowisko inżynierskie. Nie można porównywać rekrutacji na niższe stanowiska do Niemiec z stanowiskami specjalistycznymi. W czasie rekrutacji wszystko na wysokim poziomie, najpierw rozmowa z rekruterem, potem spotkanie z Klientem. Wynagrodzenie otrzymałam takie, jakiego oczekiwałam, rozsądne ale wyższe niż wcześniej. Ja polecam :-)Choć szanuję opinie i doświadczenie innych.

Prins

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Synergia Konsulting? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Synergia Konsulting, dla swojego Klienta, Firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor Handlowy Zakres... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722895?keywords=&region=

nichtverstehen

IFCO Crailsheim to ostra tyra w wilgoci i podłych warunkach i za nędzne pieniądze nie warte tej niewolniczej pracy. Pracuje tam masa Węgrów i niestety również Turcy, zero organizacji i poszanowania pracownika i premia zależna od widzimisię niemieckiej brygadzistki. Praca dobra tylko dla desperatów nie znających wcale języka którym wystarcza 700 euro netto, od których jeszcze trzeba odliczyć dojazdy i wyżywienie.

nonymus

Bartek - 2012-03-15 16:58:21 wiatm dostałem oferte pracy w tej firmie firma z zielonej góry prosił bym abyscie napisali mi czy sie tam opłaca jechać jezeli zarobie tu w polsce 3200zł ? z góry dzieki ;)poooogięło Ciebie

anonym

Mateusz - 2012-05-20 22:44:47 Niewolniku a raczej Marku lub Ewo gdybyście pracowali uczciwie pracowali byście dalej. Sami psychicznie męczyliście ludzi byliście nie lubiani i niechciani. I to wy szukaliście męża dla 16 letniej córki. a wszystko to co napisałeś wyżej to nie prawda. Typowa zawiść wieśniaka jesteś ograniczony i prosty. zal mi Ciebie. bez poważania Mateusz i spółka.co ty (usunięte przez moderatora), byłem i to prawda. Nie wiem nic o narzeczeństwie:) bo za krótko byłem:)

anonym

Ile dni? Jeden dzień byliśmy, HEHEHE. wyczuliśmy gnoi i do domu. Chłopaki, którzy bez auta byli zapieprzali 3 tygodnie.

Mateusz

niewolnik2

Niewolniku a ty opisałeś sytuacje w langenhagen czy w crailsheim?Ktos z twoich dostawał premie czy tylko czysta stawkę za godzine? Z góry dzięki za odpowiedz.

niewolnik

nie polecam nikomu tego badziewia.wypłaty są tragiczne 800 Euro po odciągnięciu kwoty za mieszkanie w wysokości 180 Euro lub 150 w zależności gdzie się mieszka.(usunięte przez moderatora)850 Euro,ludzie uciekają stąd większość po kilku dniach lub nawet po jednym dniu.Jest tam taka osoba pewna zwana (usunięte przez moderatora),która gnębi Polaków choć sama jest Polką to uważa się za Niemre .Jeśli jednak ktoś zdecyduje się tam jechać to uważajcie co mówicie przy tej kobiecie,ponieważ wszystko co usłyszy plecie dalej,do innych ludzi oraz do szefowej(usunięte przez moderatora) a potem mimo to się wszystkiego (usunięte przez moderatora)! i zadowolona zawsze gdy przyjedzie jakiś młody chłopak ponieważ szuka kandydata na męża dla swoich 2 córek a szczególnie dla jednej starszej,która ma 18 lat.Także podsumowując praca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warta lepiej siedzieć w Polsce lub szukajcie czegoś innego bo i tak po paru dniach spędzonych tam będziecie o tym myśleć.

czesia

A był ktoś może z tą firma w Crailsheim w Badenii pośrednik tez tempton ??

Bartek

jacek

Zaraz mi coś podpadło że momentalnie zrobiły się dwa miejsca dla nas na pilnie i już połowy rzeczy nie wymagają a to po prostu ludzie zawineli się do domu,dobrze że to przeczytałem bo jestem na 1 dzień przed wyjazdem i zaliczyłbym plecy,mam desperację na pracę ale nie aż taką...Dzięki!!!

odnosnie pracy w lagenhagen to nikomu nie polecam przygody z tym zakladem pracy a raczej obozem pracy.praca jest nie do zniesienia ciezka jak w sowieckim kolchozie,nie szanuje sie tam czlowieka.(usunięte przez moderatora)nie jedzcie tam ostrzegam.

Ziol

Firma już lubuskie obdzwonila i nikt już nie jedzie, zaczęli dzwonić na dolnośląskie, syf.

t

potwierdzam, właśnie z tamtąd wróciłem.

ojojo

cholercia, dzwonili do mnie,ale jaja.

Jeżeli chcecie wyjechać do pracy organizowanej przez tę firmę na zlecenie Tempton Group do Langenhagen to się 2x zastanówcie, naprawdę robota jest ciężka(mycie skrzynek na owoce i warzywa przez automaty i trzeba te skrzynki na (usunięte przez moderatora) tempo podawać i odbierać,do przerwy 4godz. zapomnijcie o kiblu no i po również), nie ma tam nadgodzin, ani sobót(firma w soboty po prostu nie pracuje i nadgodzin nie ma żadnych w tygodniu również) więc zarobicie tylko podstawową pensję,a o obiecanej premii zapomnijcie, ponieważ rotacja pracowników jest ogromna i nim się wdroży już ich nie ma(ci co przyjechali samochodami to wyjeżdżają przeciętnie po 3 dniach) bez auta siedzą 3 tygodnie do zaliczki i spieprzają.Po opłaceniu mieszkania 180euro(czasami ponad 200 zależy gdzie się mieszka),skromnym jedzeniu 150euro pozostanie wam 500euro.Decyzja należy do Was

Zostaw opinię o Synergia Konsulting - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synergia Konsulting