P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.

Tarnów

Opinie o P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.

anonymous

(usunięte przez administratora), nie polecam!

Joanna

@sqolia nie powinieneś obrażać innych użytkowników forum, jak również uderzać w dobra osobiste pracowników P.B. . Takie komentarze nie są zgodne z regulaminem forum, a dodatkowo nie wnoszą merytorycznej treści do dyskusji. Jeżeli możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia i pracy w P.B. to zapraszamy do spokojnej wymiany zdań.

Joanna

@Mateusz Kwaśnyjakie sytuacje sprawiły, że masz właśnie taką opinię na temat firmy? Jak wyglądały Twoje praktyki?

Mateusz Kwaśny

Jestem praktykantem w firmie imbud jest to bardzo słaba firma ktora wykorzystuje ludzi nie szanuje ich wyzywa od chuji itp. i jest nie wdzięczna szczerze nie polecam

Pejczi

No i bardzo mi się podoba to co Pan/Pani mówi, ogólnie to strasznie fajnie, że Imbud zatrudnia ludzi na pełne etaty i to dodatkowo tak jak mówicie szanujecie starszych i młodszych i że wszystko jest tak całkowicie uczciwie, ludzie na pewno są zadowoleni

USA
@Jarek 17.09.2016 13:18
Prostując przeczytane tu wpisy: Imbud zatrudnia pracownikôw od 82 roku. Wszyscy zatrudniani są na umowę o pracę z pełnym ube...

ZAPYTAJCIE NA CZYM SIĘ DOROBILI ? CZEMU PODWYKONAWCY MUSIELI WYJECHAĆ ZA GRANICĘ ? CZY WSZYSTKI SPRZĘT JAKIM DYSPONUJĄ KUPILI ? A MOŻE UKRADLI !!!

Poszkodowany
@USA 27.12.2016 12:23

Bardzo się cieszę, że oficjalnie piszecie Państwo o tych oszustach na forum. Niczego nie ukrywajcie. Ostrzegajmy innych przed Krętaczami. Zastanawiam się jak tymi kłamliwymi mordami żarli opłatek w tym roku.

Irek

Nie będę się dużo rozpisywał... po prostu nie polecam. Omijać tą firmę szerokim łukiem!

gs

po Rozmowie z (usunięte przez moderatora) i ogólnej wizji kitu i ściemy stwierdziłem że szkoda mojego czasu na robote. zarobki najniższa to sie zastanów czy warto?

praktykant

tam jest dno , syf , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..y dyrektor , nieeeee polecam , lepiej jest byc bezrobotnym

zew

jesli ktos morze powiedziec ile zarabia kierowca bede wdzieczny

bolo

ja mam zamiar sie zatrudnic w IMBUDZIE ale po waszych wypowiedziach musze sie zastanowic nad tym

Lord

Szczerze? na 1000% znajdziecie lepszą pracę. IMBUD jeżeli to wasza ostatnia deska ratunku a tak tonie polecam...

były pracownik

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kancierze !! obiecują wyższe zarobki a na wypłate jest mniej

Zostaw opinię o P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.