P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.

Tarnów

P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.

Opinie o P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@anonymous, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Potwierdzasz zdanie @grj, ale dla innych na forum liczy się dlaczego tak jest. Tak jak pisałam wcześniej, opinie na temat P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz są pozytywne ale zawsze należy je potwierdzić przykładami.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

anonymous
@grj 20.03.2018 14:08

to swiadczy ze firma stabilna

Joanna

@grj, a wiesz może czy jest prowadzona rekrutacja? Jakiś czas temu ktoś o to pytał ale odpowiedzi nie było, więc jak masz potwierdzone informacje dotyczące stażu pracowników to może wiesz też jak jest z tym zatrudnieniem? Ostatnio pojawiają się dość dobre opinie na temat Imbudu więc może warto spróbować.

Mateusz Kwaśny

Jestem praktykantem w firmie imbud jest to bardzo słaba firma ktora wykorzystuje ludzi nie szanuje ich wyzywa od chuji itp. i jest nie wdzięczna szczerze nie polecam

@Mateusz Kwaśny 04.04.2017 09:15

Mateusz, najpierw zacznij przychodzić na praktyki :) a wszystko będzie OK

Hela

Bardzo długi czas realizacji projektu, co do jakości się okaże natomiast dialog z nimi bardzo nieprofesjonalny. Przykre.

@Hela 22.02.2018 08:45

Prace wykonujemy z zachowaniem terminów ustalonych w kontrakcie. Do tej pory każdy był dotrzymany. Na nasze prace udzielana jest gwarancja, a kontakt z Inwestorem to priorytet nie tylko dla przydzielonego do inwestycji Inżyniera, stąd przypuszczam, że pow. opinia to zapewne pomyłka.

Siek

(usunięte przez administratora) krętacze, chamota!!

@Siek 11.01.2018 14:39

Przedałby się portal GoWorker, gdzie pracodawcy mogli by oceniać swoich pracowników... Zakładam, że od razu ilość ich bezpodstawnych wpisów (takich jak ten powyżej) by spadła. Ps. (usunięte przez administratora), zamiast wypisywać głupoty podejdź i porozmawiaj.

Tomasz

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Może podpowiecie co aktualnie słychać? Warto starać się o pracę?

@Tomasz 02.01.2018 21:49

Anonimowy hejt to już nasza narodowa „sprcjalność”. Zapraszam na rozmowę do siedziby spółki. Dla fachowców napewno praca się znajdzie.

anonymous

(usunięte przez administratora), nie polecam!

Joanna

@sqolia nie powinieneś obrażać innych użytkowników forum, jak również uderzać w dobra osobiste pracowników P.B. . Takie komentarze nie są zgodne z regulaminem forum, a dodatkowo nie wnoszą merytorycznej treści do dyskusji. Jeżeli możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia i pracy w P.B. to zapraszamy do spokojnej wymiany zdań.

Joanna

@Mateusz Kwaśnyjakie sytuacje sprawiły, że masz właśnie taką opinię na temat firmy? Jak wyglądały Twoje praktyki?

Pejczi

No i bardzo mi się podoba to co Pan/Pani mówi, ogólnie to strasznie fajnie, że Imbud zatrudnia ludzi na pełne etaty i to dodatkowo tak jak mówicie szanujecie starszych i młodszych i że wszystko jest tak całkowicie uczciwie, ludzie na pewno są zadowoleni

Poszkodowany
@USA 27.12.2016 12:23

Bardzo się cieszę, że oficjalnie piszecie Państwo o tych oszustach na forum. Niczego nie ukrywajcie. Ostrzegajmy innych przed Krętaczami. Zastanawiam się jak tymi kłamliwymi mordami żarli opłatek w tym roku.

Irek

Nie będę się dużo rozpisywał... po prostu nie polecam. Omijać tą firmę szerokim łukiem!

gs

po Rozmowie z (usunięte przez moderatora) i ogólnej wizji kitu i ściemy stwierdziłem że szkoda mojego czasu na robote. zarobki najniższa to sie zastanów czy warto?

praktykant

tam jest dno , syf , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..y dyrektor , nieeeee polecam , lepiej jest byc bezrobotnym

zew

jesli ktos morze powiedziec ile zarabia kierowca bede wdzieczny

bolo

ja mam zamiar sie zatrudnic w IMBUDZIE ale po waszych wypowiedziach musze sie zastanowic nad tym

Lord

Szczerze? na 1000% znajdziecie lepszą pracę. IMBUD jeżeli to wasza ostatnia deska ratunku a tak tonie polecam...

były pracownik

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kancierze !! obiecują wyższe zarobki a na wypłate jest mniej

Zostaw opinię o P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. "Imbud" J. i J. Gajdosz Sp. J.