Grupa Klonex

Kraków

Opinie o Grupa Klonex

opinie

A ja chciałabym zapytać was. Wiem, że ludzie nie będą chcieli się wypowiadać, będą się bać zastraszania, nacisków Widziałam oferty pracy, Natomiast jest teraz wszędzie bardzo dużo ofert pracy, pełno pracy, po prostu jest rynek pracownika Czy moglibyście mnie powiedzieć? czy warto w ogóle tu wysłać aplikację? przyjść na rozmowę, już nawet nie wspominam, czy warto tu byłoby pracować ? Napiszecie? Prosiłabym o opinie

kyre
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem czy ktoś z was aplikował albo w ogóle przeglądał oferty do klonexu - pojawiły się 2 oferty jakiś czas temu na infopraca. Zastanawiam się czy te oferty zostały rozwiązane, rekrutacja została zamknięta czy jeszcze trwa i można składać swoje CV ? Chciałbym wiedzieć bo miejsce do zdobycia doświadczenia jest w sam raz !

Zostaw opinię o Grupa Klonex - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Klonex