Opinie o Pol-Foods Sp.z o.o. w Prostki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pol-Foods Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Foods Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Foods Sp.z o.o. w Prostki

Onnn

Chciałbym pracować w tej firmie. Jak wyglądają tam zmiany?dni wolne? Czy praca jest ciężka? Dawno nie pracowalem nie wiem czego mogę tam się spodziewać. Pozdrawiam

Pracuję w Firmie już ponad dwa lata. Nie rozumiem skąd te złośliwości. Zawsze można się do czegoś przyczepić, bądź coś skrytykować. Prawda jest taka, że dobrze tam, gdzie nas nie ma. Najgorsze są opinie ludzi, którzy popracowali miesiąc max dwa i wypowiadają się w taki sposób. Jeszcze gorsze jest obsmarowywanie współpracowników, z którymi się aktualnie pracuje i na co dzień uśmiecha do nich. Z Firmą Pol-Foods i jej funkcjonowaniem nie ma problemu, problem leży w ludziach, którzy w swoim prostym życiu nie poświęcili zbyt dużo czasu na naukę i rozwój, a w chwili obecnej mają pretensję do całego świata o to, że muszą pracować fizycznie, że ktoś wydaje im polecenia i nie zarabiają kokosów. Zarobki, które oferuje Firma Pol-Foods są moim zdaniem na dobrym poziomie i porównywalne z okolicznymi firmami. Ja osobiście nie narzekam na atmosferę w pracy, może dlatego, że wykonuję swoje obowiązki i nie wtykam nosa w nie swoje sprawy. Może gdyby "Narzekający" zaczęli tak samo intensywnie pracować co intensywnie marudzą byłaby szansa, że to forum byłoby krótsze i pozbawione opinii, które nie wnoszą nic prócz politowania dla osób je piszących.

Megi

Pani droga ta firma jest niepoważna... Na jesień było ogłoszenie na sekretarkę, teraz ponownie... A ja się śmieje takie dobre zarobi a firma korzysta z takich portali jak lento, infoserwis - darmowych. To dużo świadczy o budżecie firmy. Może czas zacząć rekrutować ludzi z profesjonalizmem, a nie na zasadzie porozmawiajmy sobie - myślę, że przyniesie to lepsze rezultaty. Jakiś czas temu ciagle wisiało handlowiec - czekam za ile miesięcy pojawi się znowu. Życzę wytrwałości - cisnąć pana prywaciarza aby inwestował w ludzi na wyższych stanowiskach bo stopień waszej niewiedzy wynika z braku szkoleń. Nie od razu Rzym zbudowano, ale jeżeli jest się już długi okres w firmie to inwestycja w pracownika musi być.

Emmmm

Boże widzisz i nie grzmisz... czytając te brednie zastanawiam się czy pisza to osoby o zdrowych zmyslach?? Ludzie nikt nie jest anonimowy w sieci... Jeśli ktoś rozstał sie z firma dlatego ze nie nadawał sie do pracy lub nie chcialo sie pracować to może bylo skończyć studia i siedziec za biurkiem a nie wylewac swoje żale na forum. Ktos z góry powinien zająć sie tymi glupotami bo to co tu sie wyprawia przechodzi ludzkie pojecie ,przez takich nieudacznikow normalni ludzie boja sie isc tam do pracy ,bo myślą ze tam bie wiadomo co sie wyprawia.

Witam którą zmianę polecacie? Chciał bym spróbować tam swoich sił ale czytając te opinie to mam lekki mętlik w głowie. Czy wszyscy zmianowi są tak surowi i wredni czy so spoko? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Kierownika Darka na cipsy i bedziesz mial jak w raju sprubuj Nie sluchaj opini tylko idz do pracy powodzenia

@Zainteresowany

Panie Dyrektorze my jako ekipa sprzatajaca szanujemy pana dziekujemy ze mamy Pana tylko bysmy chcieli zeby pan wiecej z nami rozmawial najlepszy nasz Dyrektor na medal

Aplikowałeś do firmy Pol-Foods Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Aneta

Witam! Ja tam pracuję już 3 rok i nie mam aż tak złej opinii na temat tej firmy. Nie wszyscy kierownicy są tak źli jak tu piszą. Pracowałam na różnych stanowiskach i mogę dużo powiedzieć na ten temat. Moim zdaniem jest całkiem spoko. Oczywiście niektóre rzeczy są prawdą, ale stanę w obronie kilku kierowników, bo są naprawdę spoko. Darek, Piotrek, Adam i Michał to są ludzie naprawdę super i reszta kierowników powinna brać z nich przykład????. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. A ludzie tam pracujący są też ok. Jak ktoś chce pracować to będzie. Niektórzy tylko chcieliby na (usunięte przez administratora) siedzieć i brać kasę. Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi, z ktorymi pracowałam i z którymi pracuję. Aneta ????

Skorpion
@Aneta

Okej to jest ptawda brawo Anetka trzymaj tak dalej bo takich ludzi potrzeba do zobaczenia skorpion

Skorpion
@Aneta

Dzieki za prawde takich ludzi potrzeba trzymaj tak dalej

Gosc
@Aneta

Spokojny gdzie jestes czemu nas nie pilnujesz bo sodoma sie dzieje ogarnij temat

Pau

"Normalny" dobrze wiemy że jesteś kolego pana kierownika i bedziesz go bronil, ale my tam pracujemy i wiemy co sie dzieje a ty udajesz że tego nie widzisz. A tak wogle pisownia z tobo nie ma sensu, wystarczy przeczytac co za bzdury wypisujesz kto tam pracuje to wie o co chodzi. Pozdrawiamy cie niby "normalny"

Ten normalny

Witam nie wiem kto sie tak uwzial na Pana kierownika ale to jest juz naprawde smieszne.. 2 minutowe przerwy na WC? Romanse? Niejednolite traktowanie pracownikow? Pracuje tam od jakiegos czasu i powiem wam szczerze ze nigdy nie slyszalem takich glupot:) nie wiem kto chce postawic pana kierownika w takim swietle..wydaje mi sie ze pisze to osoba ktora dotknela jakas choroba umyslowa.. Moze to zaburzenie schizofrenii paranoidalnej? Niestety tacy ludzie tez maja internet w domu i mnostwo czasu na rozwoj swojej nie leczonej choroby i bujnej wyobrazni.. pani paulo z forum co wiecie na temat narkotyków- wiem ze nie powinnas po nich wchodzic na te forum i pisać:)

Normalny

Witam nie wiem kto się tak uwzial na Pana kierownika ale to jest już naprawdę śmieszne.. 2 minutowe przerwy na WC? Romanse? Niejednolite traktowanie pracowników? Pracuje tam od jakiegoś czasu i powiem wam szczerze że nigdy nie słyszałem takich głupot:) wydaje mi się że piszę to osoba która dotknęła jakąś choroba umyslowa.. Moze to zaburzenie schizofrenii paranoidalnej? Niestety tacy ludzie też mają internet w domu i mnóstwo czasu na rozwój swojej nie leczonej choroby i bujnej wyobraźni..

Kierownik makaronów M cały czas nas poniza, mamy tylko 2 minuty na wyjście do wc to jest chore. Ma romans ze swojo pracownico i jej pozwala na wszystko a my jestesmy u niego nikim. Pamiętaj panie kierowniku ze kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, my tak tego nie zostawimy to już podchodzi pod mobbing

Normalny

Nie rozumiem kto się tak uwzial na Pana kierownika.. Pracuje w tej firmie jakiś czas i nigdy w zyciu nie słyszałem takich głupot.. Wszystko o czym czytacie dzieje się tylko na tym forum :) 2 minutowe przerwy? Niejednolite traktowanie pracowników? Romanse? He trochę to chore pisać takie głupoty i stawiać Pana kierownika w takim świetle.. Ale cóż może pisze ktoś ze schorzeniem Schizofrenii paranoidalnej? Niestety tacy ludzie też mają internet w domu i mnóstwo czasu na rozwój swojej nie leczonej choroby i bujnej wyobraźni..

paula

a co wiecie na temat narkotyków w polo foodsie bo ja znam osobiście te osoby nawet kobiety brały w pracy ale nie mogę powiedzieć kto nie wiem jak teraz ale wcześniej na nockach to dużo osób było pod wpływem

spokojny

Mam zle doswiadczenie i bardzo duzo slyszalam o tej firmie zlego.(usunięte przez administratora) .. (usunięte przez administratora)powinni miec wiecej szacunku do pracownikow gdyz kiedys tez byli na ich miejscu ale jak to sie mowi ze kto pasal krowy to teraz trudno mu sie zachowac przy stole ( nie ublizajac gospodarzom )(usunięte przez administratora) zdejmijcie swoje korony z glow i ogarnicjcie sie troche bo to juz robi sie chore .. To boli gdy widzi sie osobe ktora wraca do domu po ciezkim dniu w pracy w waszej firmie i zali sie jak to jest sie traktowanym ..

@spokojny

spokojny wez sie odezwij do mnie w pracy

@spokojny

spokojny masz sie do mnie odezwac bo chce z toba pogadac

xxx

ok

@spokojny

panie prezesie pamietaj pan ze to pracownicy pracuja na pana kierownicy i dyrektorzy tylko natym rzeruja .gdy niema kturegos znich to praca idzie ale gdy niema robola to juz wielki problem wiec morze trzeba wysluchac tych na dole .czasami so wdzieczni za prace .widzialem pracownice ktura sprzontala no kolanach wczym ona jest gorsza od swojej szefowej [krulowej ] morze lepiej byc jej wdziecznym bo pracuje z sercem nirz jej szefowej ktura liczy na zysk

@spokojny

chcialbym zwrucic uwage na zachowanie kierownika makaronow pana marka ktury informuje pracownikow rze maja 15 minut przerwy czy pan juz zapomnial jakie pan mial przerwy gdy pracowal na produkcji no 12 h pracy nalerza sie chyba dwie drzerwy niech pan poczyta kodeks pracy jerzeli niechce pan narobic szefowi problemow bo jezeli traficie nu uparciucha to on narobi szefowi klopotu anie tobie bo nie znajomosc kodeksu pracy morze byc klopotliwa . z poszanowaniem dla prezesa

@spokojny

Chcialam sie zapytac gdzie jest ten wpis na (usunięte przez administratora) dlaczego zniknal kolega

@spokojny

Bardzo prosze kierownika o ponowienie gdyz tak szybko zniklo znowu uklady tak byc nie moze czas skonczyc z tym wszystkim

jak zwykle
@Kolega

Przerwa na spożycie posiłku Pracownikowi przysługuje 15-minutowa przerwa wliczana do czasu pracy, jeżeli jego dobowy wymiar wynosi co najmniej sześć godzin (art. 134 k.p.). Prawo do przerwy związane jest z faktycznym czasem wykonywania pracy w danym dniu, a nie z wymiarem czasu pracy danego pracownika. Taka sama przerwa (15 minut) przysługuje zatem pracownikowi, którego dobowy wymiar czasu pracy wynosi 12 godzin, jak i pracownikowi zatrudnionemu w niepełnym wymiarze czasu pracy, który tylko w niektóre dni pracuje sześć godzin (wówczas w te dni pracodawca jest obowiązany zapewnić mu przerwę w pracy. pozdrawiam i miłej lektury

Kolega kierownika
@jak zwykle

Skoro tak się zastawiasz kodeksem pracy w sprawie przerw na jedzenie to czemu ciąglewydzwaniacie za pracownikami i wciskacie im nadgodziny wtedy KP nie obowiązuje

Sprawiedliwy

Ja wiem A ty się domyśl ty się domyśliłeś a ja już wiem.Czy ktoś widział szefa?Usiądź bo będziesz (usunięte przez administratora)

Mf@

(usunięte przez administratora).Firma Pol-Foods takich ludzi potrzebuje! Moje sugestie dla Pol-Foods Sp.z o.o.: Takich jak(usunięte przez administratora),takich ludzi potrzebuje Firma POL-Foods.Prawo !! (usunięte przez administratora)

Powel@

(usunięte przez administratora)wes się plotkaro za robote?

Kolezanka

W kacu ktos przejrzal na oczy

spokojny

nie chcialem narobic takiego zamentu ale prawda jak oliwa wyplywa na gure gosciu nie moge sie ujawnic bo bede mial klopoty ale trzymam reke na pulsie

spokojny

Piszecie ze kierownicy zle traktuja i wyzywaja pracownikow to tylko swiadczy o ich kulturze i wychowaniu i jezeli ktos pasal krowy nie dziwcie sie ze nie umie teraz zachowac sie przy stole. w tym zakladzie nawet sprzataczka zatrudnia i zwalnia ludzi ( Krolowa makarnow ) ktora tez jej zwykla pracownica , ma zero szacunku, caly czas kazdego obgaduje za plecami oraz wyzywa ludzi do tego obraza swoich przelozonych i oni nic z tym nie robia bo sie jej boja. Moje sugestie dla Pol-Foods Sp.z o.o.: Kazdy jest tylko czlowiekiem wiec kazdy powinnien byc traktoway tak samo. Kierownik i sprzataczka sa tacymi samymi ludzmi. I niech ta ( stara krowa z makarnow ) zacznie szanowac swoje pracownice bo ona jest taka sama jak wszyscy. Powinna zostac zwolniona gdyz ma zero szacunku do kazdego. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Powinien bardziej obserwowac otoczenie wokol siebie gdyz dzieje sie duzo zlego i niech zaczna trakotwac pracownikow z szacunkiem gdyz kiedys tez byli na ich miejscu.

@spokojny

stara krowa to nie danusia a krolowa makaronow to nie milena to jestes ty grazyna a ze opowiadasz po biurze glupoty to i tak nik nie wierzy

Gosc
@spokojny

Spokojny wielki szacun dla ciebie chcialabym bym cie poznac

spokojny

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poszanowanie drugiej osoby' kontakt z pracownikami nietylko wyzywac izastraszac ze go sie zwolni . jecz cotu rzadac szacunku od szefa jezeli zakladem rzadzi sprzataczka [krulowa makaronu]ktura zatrudnia i zwalnia ludzi

Małgorzata

Pol-Foods na swoją stronę wstawiła ofertę pracy na stanowisko Młodszego operatora linii produkcyjnej. Oferowana jest umowa o pracę i wynagrodzenie w wysokości 2300 złotych na miesiąc. Tutaj znajdziecie więcej informacji: http://pol-foods.com/kariera.html Czy zainteresowała kogoś z Was ta rekrutacja?

Darek
@Małgorzata

a może słówko na temat dodatków do tego wynagrodzenia? bo trochę mało dają

A co sądzicie o panu kierowniku z makaronów ??

Min

Brawo takich osob jak pan marek f,damski. Bokser i wielki kierownik a to ze wyciaga rece do zony to powinni wszyscy wiedziec o nożu już nie wspomne ale czy taka osoba powinna pracowac w tak poważanej firmie nie mi to osadzać ale ludzie powinni wiedziec z kim pracują

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Foods Sp.z o.o. - Prostki

• Jak się pracuje w Pol-Foods Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Foods Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Foods Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pol-Foods Sp.z o.o.
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.

Pol-Foods Sp.z o.o.