NORDIS Chłodnie Polskie

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

Zuza

Gastronomia.... hahahahaha! oparta na frytkach i zapiekankach... tego typu akcje w obecnych czasach opiera sie na kompleksowości... ze sprawnymi zamrazarkamI ITP ... powodzenia przyszlemu pracownikowi... (usunięte przez administratora)

halicz

Witam, pracowałem w tej firmie w latach 1972-1974 na maszynowni , jako mistrz prod i uslug we Wroclawiu.Wspominam zaklad b.dobrze. Obecnie na wczesniejszej emeryturze.Pozdrawiam z dyzuru w GOPR w Bieszczadach . JAN SKRUTEK -HEJ.

ala

sorry coś mi link nie wszedł w całości gowork.pl/opinie_czytaj,19940

ala

Poczytajcie sobie opinie o Porcelanie Krzysztof z Wałbrzycha - firmie którą zarządza nordis to dopiero się wam oczy otworzą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,19940

hahaha
@ala

Nordis czego się nie dotkie to zamienia się w gó...no.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NORDIS Chłodnie Polskie? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. utrzymaniu ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zuza

Bawią mnie wpisy o zarobkach w biurze. Pracowałam, nie własciwie nie, (usunięte przez administratora) poniedzialek -sobota/niedziela telefony od 5tej rano do 23ej(usunięte przez administratora) Zero troski o warunki pracy i pracownika. Nie polecam najgorszemu wrogowi.Piniedze około najnizszej krajowej.

Cyc

Nagrody tylko za lody:) Bardzo dawno to było ale było. A czy Nordis ma jakiś tytuł dobrego procodawcy? Czy kogoś marzeniem jest pracować w tej spółce? Jestem pewny że nic więcej dobrego Nordis nie osiągnął i nie osiągnie z obecną polityką. W tej firmie nie ma demokracji. Tam każdy trzęsie portkami przed prezesem Tomaszem. Natomiast ludzie, którzy mieli pomysły na rozwój zgodny z najwyższymi europejskimi standardami zostali zwolnieni, gdyż byli zagrożeniem dla rządów prezesa (usunięte przez administratora).

zx

GM możesz dać mi swój adres emial?Mam kilka pytań

wILCZEK

kierowca ma miedzy 1600-2500zł zalezy od tego jaki przedstawiel mu przypadnie i jak handluje..malo wywozisz bo masz przedstawiciela co slabo handluje lub slaby rejon to masz grosze...przedstawiciel przecietny 2500-4000zł(zasów 12 h) biura 1200-3000zł, magazyn 1800-2100 (nocki)

luki

witam mam zamiar zatrudnic sie w tej firmie jako przedstawiciel oddzial zielona gora? no i po tych opiniach strach mnie oblecial bo nie chce ryzykowac mam rodzine i kredyt

johnny

@Mon, to jakim słowem inaczej nazwałbyś warunki w Nordis, może Ty znajdziesz coś bardziej adekwatnego...

zaproszony

Witam czy ktoś mi może więcej powiedzieć o oddziale w Opolu, interesuje mnie m.in. ile wizyt średnio trzeba zrobić na dzień, czy wykonanie planu sprzedażowego jest do osiągnięcia. Jak to jest z wypłatami gdy klient się spóźni z spłatą należności i czy faktycznie w sezonie letnim wszystkie soboty są obowiązkowe i nie ma możliwości dostać urlopu w sezonie? Jestem handlowcem z doświadczeniem z własnym portfelem klientów i zawsze gdy szedłem na urlopto wcześniej go planowałem i informowałem o tym klientów przez co przed przed samym wypoczynkiem klienci zwiększali zamówienia więc na obrocie nie traciłem a nawet czasami okazywał się większy. Z Góry dzięki za odpowiedź.

JA
@zaproszony

Rozgarnięci ludzie - Opole to nie oddział tylko zupełnie osobny podmiot gospodarczy. Zamiast pisać głupoty poczytajcie sobie coś mądrego w necie albo literaturze. Ten dobrobyt w kraju już wam w głowach poprzewracał.

@JA

widzę koleś że sam jesteś nie do czytany i głupoty piszesz, dodatkowo dobrobyt o którym pisałeś to tobie chyba w głowie poprzewracał. (usunięte przez administratora)

aaa

Nie(usunięte przez administratora) Magazyn jest w pokoju i ma 30m2. Szukaj w ogłoszeniach to będziesz wiedział.

cyc

Jeśli na czyjeś miejsce wskoczysz to dostajesz baze. Jeśli nie to pukasz od drzwi do drzwi i sprzedajesz cegłe:). 70% nowych klientów i tak odejdzie z powodu braków na magazynie, bo magazynier zapomniał wydać itd.

cyc

Lepsze doświadczenie tam niż nigdzie. Co prawda tam bedziesz się uczył na swoich błędach a wiadomo,że na cudzych lepiej. Sam będziesz myślał jak sprzedać, gdzie sprzedać i jaką politykę zastosować ale to zaowocuje w przyszłości w innej firmie. Nie znaczy to że nauczysz się wszystkiego. Nadal wiele nie będziesz wiedział ale podstawy poznasz. Teraz pracuję w miedzynarodowej korporacji, lidera w branży chemiczno-kosmetycznej. Nordis nie wspominam miło. A w szczególności prezesa.

CYC

To fakt. Skody 1,2 w gazie i z kratką:) Pracowałem tam. Wyprzedzać tym samochodem to strach. Laczki mają tak wąskie że śladów nie zostawiają na asfalcie:) Też mam Skodę Fabię służbową. 1,6 TDI rocznik 2013 kombi. Bez kratki i dla 5 osób bez limitów kilometrów wymienianą co 3 lata. Nordis będzie je miał aż nie padną. A i wyposażenie całkiem niezłe mam. Climatronic, radio fabryczne skody, kilka kontroli trakcji, kurtyny powietrzne, regulowaną kierownicę w 2 płaszczyznach jak również siedzenie z regulacją we wszystkie strony.I jeszcze kilka bajerów. Nordis kupił najuboższe wersje. Nie wiem czym chciał sie pochwalić kolega. Kasę mam 3 x większą i za nieco mniej roboty i nerwów. Wszędzie trzeba zapierd... żeby zarobić. A w nordisie trzeba zapierd.... 5x więcej.

buhahahaha... ciekawe ile macie nowych skód? Darujcie sobie pracę w Nordisie, no chyba że nie macie żadnego doświadczenia, albo męczy Was baba w domu... to wtedy można spędzić dobre kilkanaście godzin w pracy, za marne pieniądze...

wojtek

Nie można używać samochodu do celów prywatnych. W Zielonej Górze przedstawiciel rano zabiera samochód z firmy a po trasie go odstawia do firmy. W innych oddziałach masz go pod domem ale jeździć prywatnie nie możesz. Dlaczego chłopie zadajesz takie pytania?? Masz 18 lat i podniecasz się służbowym autem?? Przecież wszystko jest jasno opisane a co najważniejsze to wszystko to prawda.

wojtek

Każdy kilometr jest rozliczany. Prowadzisz tzw kartę drogową. Wpisujesz codziennie stan początkowy i końcowy licznika, punkty w jakich byłeś oraz godzinę wyjazdu i powrotu. Limitów w służbowym używaniu samochodów nie ma. Każdy samochód ma GPS za pomocą którego w każdej chwili są w stanie ustalić Twoją pozycję no i oczywiście gdzie jeździłeś wczoraj albo kilka dni temu.

xxx

Chodzbys nie wiem jak sie starał nie wyciągniesz 4. Najnizsza krajowa + smieszne prowizje. Soboty sa pracujace od maja do sierpnia, ale jak przychodzi wyplata nie widzisz, by ci za nie zaplacili, wolnego tez nie mozesz za sobote wziasc. W sezonie letnim w ogole nie mozna miec urlopow. Tylko poza sezonem

waldi

Umowa o pracę jest. Najniższa krajowa + prowizje. Tylko żeby dostać to nie możesz mieć opóźnień w spłatach od klientów, zerowych lodówek, sprzedaż produktów Nordis 50% planu, zrobić plan w 100% i zachować marżę którą Ci ustali kierownik. Umowa jest tak sformułowana żeby jak najmniej zapłacić pracownikowi. Żadnych socjalnych oprócz świąt w postaci bonów do najdroższego marketu w mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Zielona Góra

• Jak się pracuje w NORDIS Chłodnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy NORDIS Chłodnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDIS Chłodnie Polskie?

NORDIS Chłodnie Polskie