P.W. Wenglorz

Lidzbark Warmiński

Opinie o P.W. Wenglorz

Marta

Czy uważacie, że taki korporacyjny film, który na swojej stronie opublikowała firma P.W. Wenglorz jest dla potencjalnych pracowników szansą zobaczenia pracy w firmie na różnych stanowiskach od podszewki? Oglądaliście już go? Co sądzicie?

Marta

@koleś a Ty mimo wszystko byłeś zadowolony z pracy w P.W. Wenglorz? Powiesz na jakie zatrudnienie można liczyć w tej firmie? Czy jest socjal, elastyczny grafik? Osoby, które chciałyby pracować chętnie się dowiedzą takich szczegółów.

koleś

szkoda że każdy pisze anonimowo wszystkim nie dogodzisz a jak z domu wyniósł niechlujstwo to nic na to nie poradzi praca jak każda inna nikt za darmo pieniędzy nie daje ja pracuję i jakoś daję radę zarobki takie sobie ale czego się spodziewać i tak w całym Lidzbarku płacą podobnie tutach chociaż na czas

danmat

Czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda praca w tej firmie? Z tego co pisze na stronie internetowej wynika iż firma daje duże możliwości rozwoju, jednak ostatnio słyszałem że dużo ludzi odchodzi. Ciekawe z czego to wynika. Nie mniej zastanawiam się nad złożeniem do nich aplikacji. Będę wdzięczny za krótki opis. Ciekawi mnie czy powyższe komentarze zawierają dużo prawdy, czy są jedynie odzwierciedleniem frustracji niektórych pracowników.

danmat

helena

@# inpet- a gdzie widziałes takie ogłsozenia? no chyba nie na gowork?

inpet

Moglibyście napisać jak wygląda praca w biurze w Olsztynie? Widziałem, że pojawia się sporo ogłoszeń. Czy to wynika z dużej rotacji, czy po prostu zwiększają zatrudnienie?

Guwno

Moge. Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle. Brygadzisci to juz porazka. Jarosława s do szpitala wyslac jak cala resztę. Jezdza po ludziach jak po psach. Ten zaklad to jest takie guwno. Krzywo mlotek odlozysz na polke to ci premie zabiora. Chore!!!

Adam

Z łodzieje jednym słowem. BRak praw pracownika i człowieka, badania na własny koszt paranoja, pip powienien tam zawitac,

Konfitura

Pracowałem w tej firmie na produkcji. Wszystko było robione byle szybciej i nikt nie zwracał uwagi na sposób wykonania. Liczyła się sztuka. Płaca słaba. Nadgodziny obowiązkowe. Wyjazdy na montaże, pomimo iż nie było się zatrudnionym jako montażysta. Generalnie nie polecam.

TOMOZO

Jako były pracownik generalnie nie polecam. Badania lekarskie robi się na własny koszt. Płaca w stosunku do oczekiwań przełożonych bardzo słaba. Zakres obowiązków niesprecyzowany. Brak organizacji i chaos. Ludzie zajmujący wysokie stanowiska w firmie zupełnie z przypadku, nie mają pojęcia o tym co dzieje się na budowach i na produkcji. Polecam szczególnie dla ludzi o mocnych nerwach i potrzebujących wielu wrażeń! Jest wiele lepszych firm w których zarówno płaca jak i praca są zdecydowanie lepsze.

Adam

A ten dyrektor to kto Pani Joanna czy Pani Izabela w sumie jedna drugiej warta, oszustwo brak umowy, i w dodatku nie zwracaja za badania. Nie polecam uuuuuuuuuuuuu

Donatan

To czas na aktualizacje , łamanie prawa pracy , trochę mobbingu i obniżki pensji do podobno umówionych kwot regionalnych.Wymuszanie zostawania po godzinach za darmo. W ostatnim czasie duze zwolnienia około 1/10 zakładu. Wulgarny Dyrektor i powoli zakład upada . Nawet sprzęt wyprzedają. Nowy dyrektor polozyl zaklad , a wlasciciele go lubia bo ma twarde podejscie do pracownikow. Zaklad jednym slowem sie konczy.

JAn

Spore zarobki to 2500???? Smiech

JAn

Nie polecam z całego serca, łamanie prawa pracy, badania na własny koszt, brak umowy przez 1 tydzień, tłumacząc się tym, że właściciele zgłaszają do połowy miesiąca. Płaca słaba, jak do zakresu obowiązków, brak organizacji.

janek

Firma i praca w porządku. Dobrze że biuro do Olsztyna przeniesli, bo już na świniaka nie mogłem patrzeć. Teraz rzadziej przyjeżdża, to i spokoniej. Jak na Lidzbark to dobra firma, polecam.

Zostaw opinię o P.W. Wenglorz - Lidzbark Warmiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Wenglorz