JAN BUD

Żary

Opinie o JAN BUD

tgg
użytkownik zarejestrowany

hm @przypadkowy, nie wydaje mi się też, by firma Basior była nie wiadomo jak ważną instytucją, by chodzić w niej pod krawatem. Może szef firmy nie zadawał pytań na miejscu, ale ja bym firmy nie krytykował, zawsze może coś się zmienić na lepsze przecież.

Szymon

Płaca na czas ok, ale to nie jest żaden plus tylko obowiązek. Dostałem umowę na kat B (2400brutto), pomimo, że jeździłem na C(zapłaconych składek za 2 miesiące 61,93 zł), plus nie były odprowadzane od początku tylko ponad dwa tygodnie jeździłem na czarno. Plus ręczne rozładunki po parę ton dziennie. Facet prywatnie bardzo w porządku, zaangażowany, nie było problemów z sianem auto zadbane. Pracę polecam tylko dla zdobycia minimalnego doświadczenia.

sikorskikrz@o2.pl

Prawdą jestze firma płaci wynagrodzenie na czas.Delegacji nie płaci od kilku juz lat.Płaci delegacje tylko tym osobom,ktore pracują w firmie od kilku juz lat.Od kilku lat nowo przyjeci delegacji juz nie dostają.Atmosfera jest średnia.Płaca nadgodziny,umowa z całości.Krotko mowiac mozna isc do pracy.Krzysiek z Żar-były pracownik.

długo letni pracownik

Znajdż lepszą firmę w pobliżu jeśli potrafisz Arturku 74

Zet

Nieprawda, Firma zawsze wypłacała delegacje, Zarobki nie najgorsze, Firma płaci nadgodziny, a składki odprowadza w rzeczywistej wysokości.

ARTUR 74

Niskie wynagrodzenie,brak delegacji,pomimo pracy poza miejscem siedziby firmy.Siedziba w Żarach,praca we Wrocławiu.Firma zapewnia tylko nocleg.Plusy to-wypłata na czas.

Zostaw opinię o JAN BUD - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAN BUD